Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

AudioQuest NightHawk


Inszy

Rekomendowane odpowiedzi

Audionanik dzisiaj nieźle szaleje jak zauważyłem w komentarzach, czy to nie z pomocą % te kwieciste dziś opisy??

Ja za to wyjątkowo bezprocentowy....więc trzeba patrzeć na opinie Audionanika przez palce.

Myślę świetnie uchwycił i opisał brzmienie Evil, a on jak wiadomo nie ulega emocjom...he,he.

https://www.audiofanatyk.pl/recenzja-daca-nuforce-icon-hdp/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Soundman1200 napisał:

Chyba lepszej pochwały trudno szukać...?

 

To też jest niesamowite:

image.png

Godzinę temu, Soundman1200 napisał:

Evil, a on jak wiadomo nie ulega emocjom

Jeżeli dla niego to norma, to musi być prawda, że nie ulega emocjom, bo np. mnie taka niesamowitość rozmiesza.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w zalewie sprzętów nudnych ,grających równo,neutralnie, bezpłciowo...wychodzi że HDP icon to świetna alternatywa.

Zwłaszcza dla słuchawek równych, ciemnawych, mało emocjonalnych....to jak zastrzyk z adrenaliny?

Aż się cisną na usta chociażby HD600....

Edytowane przez Soundman1200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Soundman1200 napisał:

Zwłaszcza dla słuchawek równych, ciemnawych, mało emocjonalnych....to jak zastrzyk z adrenaliny?

No to dobrze, że znalazłeś coś dla swoich LCD2 :P.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla LCD2 szansą na przetrwanie jest HA-200, jak to mówią Amerykan z Amerykanem się dogadają...?

Headonic to nie jest, ale gra nieźle...a jakby tak połączyć dwa monobloki HA-200 razem to...wróć, kubeł zimnej wody na łeb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby już nie oftopić, to do NH, jeżeli ktoś lubi skrajnie pojechany, poluzowany dźwięk, to niech właśnie kupi HDP, albo jakiego oteela za 3 stówki...i dobrej zabawy życzę.

Ewentualnie z t1v1 toto mogłoby zagrać i ciekawie, i choć częściowo poprawnie.

Edytowane przez audionanik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co ten Audionanik dzisiaj tak źle nastawiony...ja tam ze swoimi Hawkami byłem z HDP bardzo zadowolony.

Bo to co najważniejsze , rozjaśnił przekaz, napowietrzył i poszerzył scenę, a wiadomo że pewnego rodzaju smrodek piwnicznego przekazu w Hawkach jest, bas dobrze dociążył, średnicę podkreślił, góra obecna i zadowalająca. 

Gdyby nie to że akurat niestety mam ciut więcej kasy, to i zachciało się czegoś lepszego, inaczej nawet bym nie pomyślał o sprzedaży.

A że Hawki z każdym właściwie torem zagrają muzycznie, gęsto i nasycenie...to chyba nie ma co mówić...he,he.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Soundman1200 napisał:

Nie wiem co ten Audionanik dzisiaj tak źle nastawiony

A wcale że nie, właśnie jestem bardzo pozytywnie nastawiony, trzeźwy jak świnia i w pełni otwarty na dobry dźwięk; słucham se teraz specjalistki od Mozarta Mitsuko Uschidy na porządnym dacu i cieszę się, że nie kupiłem icona, bo te jego dźwiękowe mazie i paćki mnie już zmęczyły, a t1v1 nie mam.

 

5 minut temu, Soundman1200 napisał:

ja tam ze swoimi Hawkami byłem z HDP bardzo zadowolony.

i słusznie, a ja tylko przez pół godziny i to jak byłem nawalony.

6 minut temu, Soundman1200 napisał:

rozjaśnił przekaz, napowietrzył i poszerzył scenę

Tiaaa, dźwięk zaprawiony pszenną mąką; smak "jaśniejszy" ale mdły i nienaturalny, trudno składniki potrawy wyczuć; można i tak. BTW mój tor niby jaśniejszy, a tej jednostajnej, sztucznej poświaty pozbawiony, za to naturalny.

12 minut temu, Soundman1200 napisał:

bas dobrze dociążył

Soundman bój się audiofilskiego boga!!! No na litość jego!!!

 

15 minut temu, Soundman1200 napisał:

góra obecna i zadowalająca

image.png

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Soundman1200 napisał:

A że Hawki z każdym właściwie torem zagrają muzycznie, gęsto i nasycenie...to chyba nie ma co mówić...he,he.

 

No właśnie,  a propos toru.

Miałeś jeszcze X1s, tego co jest teraz u mnie:D, jak miałeś hołki>

Jeśli tak, to jak razem grały?

Nie wiem, czy nie trzeba będzie pomyśleć nad wymianą X1s,

po zakupie NH.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, audionanik napisał:

Soundman bój się audiofilskiego boga!!! No na litość jego!!!

 

image.png

Z Soundmanem nie wygrasz ;). Zrobi nam tu wątek jak ten o D7200 i nic tego nie powstrzyma :D.

Edytowane przez timecage
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, audionanik napisał:

A wcale że nie, właśnie jestem bardzo pozytywnie nastawiony, trzeźwy jak świnia i w pełni otwarty na dobry dźwięk; słucham se teraz specjalistki od Mozarta Mitsuko Uschidy na porządnym dacu i cieszę się, że nie kupiłem icona, bo te jego dźwiękowe mazie i paćki mnie już zmęczyły, a t1v1 nie mam.

Nie no, przecież T1v1 to porządne słuchawki. Pomyjami je chcesz karmić? :mellow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, audionanik napisał:

A wcale że nie, właśnie jestem bardzo pozytywnie nastawiony, trzeźwy jak świnia i w pełni otwarty na dobry dźwięk; słucham se teraz specjalistki od Mozarta Mitsuko Uschidy na porządnym dacu i cieszę się, że nie kupiłem icona, bo te jego dźwiękowe mazie i paćki mnie już zmęczyły, a t1v1 nie mam.

 

i słusznie, a ja tylko przez pół godziny i to jak byłem nawalony.

Tiaaa, dźwięk zaprawiony pszenną mąką; smak "jaśniejszy" ale mdły i nienaturalny, trudno składniki potrawy wyczuć; można i tak. BTW mój tor niby jaśniejszy, a tej jednostajnej, sztucznej poświaty pozbawiony, za to naturalny.

Soundman bój się audiofilskiego boga!!! No na litość jego!!!

 

image.png

Ja się żadnych bogów nie boję , to mnie się bogowie boją, bo ich istnienie podważam bez żadnych oporów?

Tu już trochę przesadziłeś jakby HDP to było jakieś zło i koniec świata, czego Evil chłop na poziomie, nie potwierdza, mało tego ocenił jako sprzęt grający jak inne  comba  3 razy droższe.

Ale jak ktoś woli wierzyć Audionanikowi, co to nawet na Dt150 się nie poznał i zjechał ostro, to co tu wymagać.

Ale widzę żeście sobie ze mnie pożywkę zrobili, Timecage też dopieka do pieca.

To już odpuszczam i będę się starał nie udzielać na forum postami, bo rzeczywiście pewnie gadam już głupoty, choroba audiofilska nie leczona, grozi takimi powikłaniami.

To na razie...bawcie się dalej.?

  • Like 1
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Soundman1200 napisał:

Ja się żadnych bogów nie boję , to mnie się bogowie boją, bo ich istnienie podważam bez żadnych oporów?

Tu już trochę przesadziłeś jakby HDP to było jakieś zło i koniec świata, czego Evil chłop na poziomie, nie potwierdza, mało tego ocenił jako sprzęt grający jak inne  comba  3 razy droższe.

Ale jak ktoś woli wierzyć Audionanikowi, co to nawet na Dt150 się nie poznał i zjechał ostro, to co tu wymagać.

Ale widzę żeście sobie ze mnie pożywkę zrobili, Timecage też dopieka do pieca.

To już odpuszczam i będę się starał nie udzielać na forum postami, bo rzeczywiście pewnie gadam już głupoty, choroba audiofilska nie leczona, grozi takimi powikłaniami.

To na razie...bawcie się dalej.?

Beze mnie miałbyś za łatwo ;).

Swoją drogą skoro już popełniłeś faux pas i sprzedałeś Hawki, to dlaczego na rzecz LCD2, a nie wymarzonych LCD3? Miałem okazję posłuchać ich nieco ostatnio i faktycznie są niesamowite. Mają z Hawkami trochę punktów wspólnych, ale obiektywnie poziom chyba wyższy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Soundman1200 napisał:

Ja się żadnych bogów nie boję , to mnie się bogowie boją, bo ich istnienie podważam bez żadnych oporów?

Tu już trochę przesadziłeś jakby HDP to było jakieś zło i koniec świata, czego Evil chłop na poziomie, nie potwierdza, mało tego ocenił jako sprzęt grający jak inne  comba  3 razy droższe.

Ale jak ktoś woli wierzyć Audionanikowi, co to nawet na Dt150 się nie poznał i zjechał ostro, to co tu wymagać.

Ale widzę żeście sobie ze mnie pożywkę zrobili, Timecage też dopieka do pieca.

To już odpuszczam i będę się starał nie udzielać na forum postami, bo rzeczywiście pewnie gadam już głupoty, choroba audiofilska nie leczona, grozi takimi powikłaniami.

To na razie...bawcie się dalej.?

 

I się nam obraził.

Panie Soundman, nie odpuszczaj,;) ja tam chcę się dalej z Tobą bawić.:)

 

A jak przyjdą moje hawki i nie dogadają się z x1s

to może kupię od Ciebie kolejną zabawkę, HDP właśnie.:D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Soundman1200 napisał:

ocenił jako sprzęt grający jak inne  comba  3 razy droższe. 

Też mnie to dziwi, bo w sumie kilka trafnych opinii udało mu się, co prawda z trudem, bo z trudem, bo koślawo i nie do końca po Polsku, ale jednak sformułować.

Aż z tego wszystkiego spojrzałem na datę "P"ublikacji - luty 2013 - no musisz mu wybaczyć.;)

9 godzin temu, Soundman1200 napisał:

Dt150 się nie poznał i zjechał ostro

Nie, pisałem tylko kiedyś, że to normalne tanie słuchawki, właściwie wycenione, a nie żaden Ósmy Cud Świata; a ponieważ ich Wyznawcy, tzw. Spięci, brnęli w zachwytach do wartości 2k i lepiej, robiąc przy okazji wodę z mózgu ludziom, którzy chcieli się dowiedzieć np co kupić, to zacząłem szydzić. Nie no, przecież te opowieści o ich super jakości, to przecież była żenada; tym bardziej, że...aaa z resztą lepiej nie gadać;).

Ja w ogóle nie wiem, nie rozumiem o co chodzi z tymi dt150, każda rzetelna (czyli dla Spiętych podła) opinia o nich wywołuje opór, a żart że to słuchawki bhp (no bo jak inaczej zareagować na porównywanie ich do pięciotysięczników), wywołuje reakcje jakiej można by się spodziewać po opowiedzeniu w Knesecie ostrego dowcipu o Żydach.

Edytowane przez audionanik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet teraz na spacery i do miasta najchętniej zabierałbym Hołki. :D Tylko dziwnie wyglądałbym w nich na ulicy i brak im izolacji.

 

Z powodu słabej izolacji myślałem o zakupie Owli do nocnych odsłuchów. Jednak mówicie, że Sowy też wyciekają. No i Owle to nie są po prostu zamknięte Hołki.

 

Moje dwa podejścia do Owli wyglądały tak, że za pierwszym razem podpięte tylko do Pionka w ogóle mnie odrzuciły, zagrały ciemnym i głuchym dźwiękiem jak ze studni. Za drugim razem już ze wzmacniaczem było lepiej, ale bez rewelacji, porównywałem je sobie z Nighthawkami Carbonami i grały jakoś bezpłciowo, nieangażująco, a bas wydawał się jakiś drewniany w porównaniu do soczystego basu Hołków.

 

Hołki Carbony podobały mi się natomiast od pierwszych odsłuchów. Nie wiem, może jednak sklepowe odsłuchy nie są wystarczające albo brak synergii. Może kiedyś zrobię trzecie podejście, ale to już kupię albo pożyczę Owle, żeby dłużej posłuchać w domu i przekonam się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Bernie napisał:

Ja nawet teraz na spacery i do miasta najchętniej zabierałbym Hołki. :D Tylko dziwnie wyglądałbym w nich na ulicy i brak im izolacji.

Czemu dziwnie? Ja w Hawkach łaziłem i w Owlach też. Bardzo fajne nauszniki na miasto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności