Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

AudioQuest NightHawk


Inszy

Rekomendowane odpowiedzi

Się nie mogę doczekać Hawków. 

 

Co by nie mówić, nie wiem czy kilka tygodni minęło od puszczenia w świat (a raczej forum :P) Owli, a mi brak tego naturalnego, niczym nieskrępowanego, ale nieprzebajerowanego (czyt: wyostrzonego czy połyskliwego) dźwięku. 

 

Jeśli Hawki to nawet więcej basu, ale z ciekawszą barwą (intryguje mnie ta magiczna średnica w stylu lampowym) i jeszcze lepsze (sic!) wysokie... 

 

Nic, zobaczymy :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.07.2018 o 21:27, jd1210 napisał:

Ja mam VLO wyłączne, gain na NORMAL i też poruszam się po skali 110-130.

Nie możliwe, że słuchasz tak głośno.

Z włączonym VLO + HG to ja nie przekraczam 90 na skali i jest naprawdę bardzo głośno z NightHawk.

 

W dniu 6.07.2018 o 21:00, jd1210 napisał:

Pionek gra na 135 vol i zero bólu, miód na uszy. Poezja dźwięku, niczym stare dobre vintage. Pierwszy kawałek z tej płyty na Howkach mnie rozjeżdża.

 

Janusz widzę, że kręcisz potencjometr coraz bardziej.. niedługo dojdziesz do takiego poziomu na którym ja słuchałem NHC z Pionkiem :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, LuQi napisał:

 

 

Janusz widzę, że kręcisz potencjometr coraz bardziej.. niedługo dojdziesz do takiego poziomu na którym ja słuchałem NHC z Pionkiem :P

135 vol ale wyłączone VLO. To nie jest głośno z Howkami.  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A słuchałeś kiedyś LCD2/3?

Inna kasa i potrzeba lepszego napędzenia, Hawki zagrają nieźle już z komórki, to ich największa zaleta.?

Równie liniowe są HD800, niby inne granie ale dobrze napędzone to nadal chyba jedne z najlepszych dynamików.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Któreś LCD mieliśmy na testach w Muzostajni, ale nie pamiętam dokładnie które.

Z HD800 się wyleczyłem jak posłuchałem ich spokojnie w domu. Nie żeby grały jakoś źle, ale za duża kasa żeby wyciągnąć z nich cały potencjał.

Mój Meier pierwszy raz miał użyty gain, żeby je rozruszać. I efekt był taki sobie, wielkiej różnicy nie usłyszałem w porównaniu do DT990, tak na szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Soundman1200 napisał:

.a czemu wolę LCD2?...wystarczy spojrzeć na wykresy!?

A czemu ja wolę hołki? Wystarczyło mi je mieć równocześnie z lcd2.

Pieprzyć wykresy?.

Punks not dead. Oj!

 

Ale lcdki może jeszcze kiegys przytulę...

Edytowane przez audionanik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mało wymagających, żeby sobie posłuchać po robocie dla relaksu ,Hawki będą idealne.?

Dla wymagających i chcących całkowicie wejść w przekaz muzyczny, Audeze są the best...dla chcących poczuć wokal/bas fizycznie.

Audionanik którą wersję miałeś LCD2?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wybacz, że pracuję i że słuchać chcę dla relaksu.  Ale ile trzeba by pracować, żeby mieć Audeze i złożyć dobry tor pod nie? To wolę się poopierdlać i słuchać dla relaksu. :D

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Soundman1200 napisał:

Dla mało wymagających, żeby sobie posłuchać po robocie dla relaksu ,Hawki będą idealne.?

Dla wymagających i chcących całkowicie wejść w przekaz muzyczny, Audeze są the best...dla chcących poczuć wokal/bas fizycznie.

Jesteś nie do zdarcia normalnie, he he.

  • Thanks 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Soundman1200 napisał:

Dla mało wymagających, żeby sobie posłuchać po robocie dla relaksu ,Hawki będą idealne.?

Dla wymagających i chcących całkowicie wejść w przekaz muzyczny, Audeze są the best...dla chcących poczuć wokal/bas fizycznie.

Audionanik którą wersję miałeś LCD2?

Będziesz sprzedawał LCD2, że tak kadzisz? :D

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo ,to masz braki panie tego...ja miałem wszystkie wersje LCD2 od 2013r.

A moje teraz to najnowsze z 2017r , 70ohm i 101db...dla tego tak dobrze grają.

O ile z wcześniejszymi można było narzekać na lekką powolność i małą uniwersalność, to z tymi już się nie da.

Szybkie, wyraziste, sprężyste...i do elektroniki, rocka jak i popu.

Scena na boki jak z Hawkami napędzone AH-200.?

Musze wam trochę jak to się mówi żółci rzucać ,bo zadowolony audiofil to nienormalna sprawa....jakieś ziarenko niepewności mile widziane...he,he.?

Ja w każdym razie jestem pod wrażeniem wersji LCD2 z 2017r...dopiero teraz da się tego słuchać z każdym rodzajem muzyki.

Edytowane przez Soundman1200
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Soundman1200 napisał:

Ooo ,to masz braki panie tego...ja miałem wszystkie wersje LCD2 od 2013r.

A moje teraz to najnowsze z 2017r , 70ohm i 101db...dla tego tak dobrze grają.

O ile z wcześniejszymi można było narzekać na lekką powolność i małą uniwersalność, to z tymi już się nie da.

Szybkie, wyraziste, sprężyste...i do elektroniki, rocka jak i popu.

Scena na boki jak z Hawkami napędzone AH-200.?

Musze wam trochę jak to się mówi żółci rzucać ,bo zadowolony audiofil to nienormalna sprawa....jakieś ziarenko niepewności mile widziane...he,he.?

Ja w każdym razie jestem pod wrażeniem wersji LCD2 z 2017r...dopiero teraz da się tego słuchać z każdym rodzajem muzyki.

Jak tak to żółć za żółć. A nie masz mało głębi, bo ten HA-200 gra właśnie płasko, bardziej na boki, tak jak piszesz. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności