Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

AudioQuest NightHawk


Inszy

Rekomendowane odpowiedzi

All999 które to już by były Hawki dla Ciebie, chyba 3 jak dobrze liczę?

A do mnie chyba jutro dojdą moje brązowiaki, zakupione na naszym forum, znowu najbardziej muzyczne słuchawki świata na głowie, się będzie działo...he,he.?

 

Edytowane przez Soundman1200
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

All999 które to już by były Hawki dla Ciebie, chyba 3 jak dobrze liczę?
A do mnie chyba jutro dojdą moje brązowiaki, zakupione na naszym forum, znowu najbardziej muzyczne słuchawki świata na głowie, się będzie działo...he,he.
 
Byłyby trzecie drzewniane, ale na razie wygląda na to, że zostałem oszukany przez borderlinx.
  • Sad 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, all999 napisał:
16 godzin temu, Soundman1200 napisał:
All999 które to już by były Hawki dla Ciebie, chyba 3 jak dobrze liczę?
A do mnie chyba jutro dojdą moje brązowiaki, zakupione na naszym forum, znowu najbardziej muzyczne słuchawki świata na głowie, się będzie działo...he,he.emoji14.png
 

Byłyby trzecie drzewniane, ale na razie wygląda na to, że zostałem oszukany przez borderlinx.

 

matko... nawet borderlinxa zepsułeś...

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszły Hawki...dobrze wygrzane bo po Pioneerach nawet nie było szoku tylko normalne przejście na ciut ciemniejsze słuchawki.

Kurczę ,jednak jest ta magia w przekazie...LCD3 w wersji słuchawek dynamicznych, za śmieszną kasę.?

Słucham na kabelku od Jimmiego bo nie ma firmowego i jest całkiem ok.

Edytowane przez Soundman1200
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Soundman1200 napisał:

Doszły Hawki...dobrze wygrzane bo po Pioneerach nawet nie było szoku tylko normalne przejście na ciut ciemniejsze słuchawki.

Kurczę ,jednak jest ta magia w przekazie...LCD3 w wersji słuchawek dynamicznych, za śmieszną kasę.?

Słucham na kabelku od Jimmiego bo nie ma firmowego i jest całkiem ok.

Zapomniałeś avatara zmienić ;).

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak kto mądry to teraz skupuje Hawki, już zaprzestano produkcji...jak się wykończą zapasy nowych słuchawek, a już resztki...to wiadomo że ceny poszybują w górę mocno.

Tak że ostatnia szansa....za 1,5 tys mieć granie jak za 5tys...bezcenne...?

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.06.2018 o 07:43, Soundman1200 napisał:

Po 5 latach znowu ze mną, Nuforce Icon HDP,  pamiętałem że był dobry, i teraz szybka myśl po jakie licho się go pozbyłem....he,he.

Jakby tak przyrównać z takim CMA600i to...nie wiem kto by wygrał...co on zrobił z Hawkami to się w głowie nie mieści, idealne połączenie...

Soundman, icon sporo dodaje od siebie; karbony z HDP mi nie leżały (głównie na wyższej średnicy, tu doskonale z nimi współgra sap9), senki HD540 też; natomiast z Sonus Faber Pryma jest całkiem całkiem...

...ale właśnie wpiąłem stare Jastrzębie w tego Nuforce i muszę Ci przyznać rację - jest przezaaajeeebiście!!!!

Jest to poczarowane granie, ale piękne niesłychanie.

Co za bajkowa holografia:woot: i te wybrzmienia, kolory, powłóczysta animacja...wow.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, pabloj napisał:

A z Aune S6 ktoś tutaj tych hawków/carbonów/owli słuchał?

W dniu 17.02.2017 o 14:50, Lemonsky napisał:

Jeżeli ktoś poszukuje dobrego źródła dla Night Hawk to zdecydowanie polecam posłuchać Aune S6. Bardzo ładnie trzyma w ryzach bas dodając mu szybkości, powiększa scenę i poprawia holografię

W dniu 17.02.2017 o 15:12, Lemonsky napisał:

DragonFly, x1s, Aune s16, Pono.

S6 to było pierwsze źródło na którym miałem ochotę posłuchać czegokolwiek w NH i tylko na tej podstawie jestem gotowy bronić NH przed wyśmiewaniem.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, snuffdbko said:

 

Dzięki, pytanie czy Carbony i Owle również dobrze by wybrzmiewały przy tym DACu, bo właśnie te dwie pary chcę sobie porównać do moich obecnych Amironów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minutes ago, Pawel_PK said:

Hej,

Mam Hawki i Owle Carbon. Na S6 jest naprawde bardzo dobrze przestrzeń, holografia, kontrola, klasowy dzwiek. O wiele lepiej niż np. Na IFI IDSD micro BL. 

Jeśli mógłbyś pokusić się o małe charakterystyki. Które z nich wolisz na S6 i dlaczego?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IFI słucham w pracy a S6 w domu. Przy odsłuchach w domu mam zawsze efekt Wow po przesiadce z IFI na Aune. Dzwiek jest wiekszy, przestrzen i holografia, bas dla mnie zdecydowanie lepszy na S6. Mam przy tym uczucie ze gra rowniej trzymajac wysoki poziom w kazdym zakresie. AUNE jest troche ostrzejsze przy przejsciu na wysoką srednice co sluzy Hawkom i Owlom. Fajnie gra z Akg k712, k240. Nie podoba mi sie z dt990 bo gora z tego samego powodu mocno ostrzy. 

 

IFI to dla mnie tor pseudo mobilny. Wszystko jest na swoim miejscu i gra tez klasowo szczegolnie w trybie power. Wykop na basie ma. Ma jakies tam opcje podbicia basu i gory ale nie uzywam. Basu pewnie mozna uzyskac tam wiecej niz na Aune. Czasami mam wrazenie troche spłaszczonego dzwieku. Główna przewaga Aune to przestrzeń i holografia. Troche rozjasnione przejscie gornej srednicy pewnie temu sprzyja.

AUNE jednak nie zabierzesz w teren i troche glupio trzymac na biurku w pracy ?

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, Pawel_PK said:

 

Miałem na myśli które z Audioquestów wolisz przy Aune S6, Hawki czy Owle czy Carbony? I jakie słyszysz różnice między nimi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 Ajaj sorka za dlugi post bez sensu. Czytanie ze zrozumieniem sie kłania ?.

 

Hawki sie jeszcze grzeją. Z pudelka lepiej graja Owle. Na Hawkach na basie na poczatku jest buła która powoli zanika z postepem wygrzewania. Na ta chwile bardziej czaruja owle planami i holografia. Sa bardziej rowne i o dziwo dla mnie moga zagrac naprawde ostra górą. Hawki bardziej basowe, pogłosowe i góra chyba mniej ostra. Hawki sluchasz z lekkiego oddalenia a Owle bardziej bezposrednio graja. Dla mnie oba modele bardzo dobre. Szczerze kierowalbym sie tym czy potrzebujesz zamknietych czy polotwartych. Przy czym hawkom trzeba dac wiecej czasu. Slucham na proteinach. S6 jest swietne dla obu modeli.

 

Mysle ze wiecej roznic bys mial pomiedzy owlami a drewnianymi hawkami.

Edytowane przez Pawel_PK
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minutes ago, Pawel_PK said:

 

 Ajaj sorka za dlugi post bez sensu. Czytanie ze zrozumieniem sie kłania ?.

 

Hawki sie jeszcze grzeją. Z pudelka lepiej graja Owle. Na Hawkach na basie na poczatku jest buła która powoli zanika z postepem wygrzewania. Na ta chwile bardziej czaruja owle planami i holografia. Sa bardziej rowne i o dziwo dla mnie moga zagrac naprawde ostra górą. Hawki bardziej basowe, pogłosowe i góra chyba mniej ostra. Hawki sluchasz z lekkiego oddalenia a Owle bardziej bezposrednio graja. Dla mnie oba modele bardzo dobre. Szczerze kierowalbym sie tym czy potrzebujesz zamknietych czy polotwartych. Przy czym hawkom trzeba dac wiecej czasu. Slucham na proteinach. S6 jest swietne dla obu modeli.

 

Mysle ze wiecej roznic bys mial pomiedzy owlami a drewnianymi hawkami.

Dziękuję za odpowiedź. Więc porównywałeś między sobą oba nowe Carbony: Hawk i Owl.

Zastanawiam się czy można lepiej niż moje Amirony w podobnej cenie a Audioquesty zeszły do 1500zł i są burzliwym tematem na audiofilskich forach więc... :)
Kuszą mnie jeszcze LCD-2 Classic, ale tak zachwalacie AQ, że nie mogę wytrzymać i chyba pojadę do TopHifi (tyle, że nie mają tam Owli obecnie w mieście gdzie mam blisko).

Edytowane przez pabloj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam. Ja skonczylem z zakupem owli do pracy i hawkow do domu ?. Moje poprzednie sluchawki wydaly sie plaskie i po prostu gorsze. Trudno sie wraca. Lepiej przygotuj sie na to samo zeby nie bylo ze hawkofanatycy nie ostrzegali. Tylko zadbaj o dobry tor i nie daj sie wkrecic w sluchanie z radia. Hawki sa tez trudniejsze od Owli w sensie poznania sie na nich.

Edytowane przez Pawel_PK
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, pabloj napisał:

Dziękuję za odpowiedź. Więc porównywałeś między sobą oba nowe Carbony: Hawk i Owl.

Zastanawiam się czy można lepiej niż moje Amirony w podobnej cenie a Audioquesty zeszły do 1500zł i są burzliwym tematem na audiofilskich forach więc... :)
Kuszą mnie jeszcze LCD-2 Classic, ale tak zachwalacie AQ, że nie mogę wytrzymać i chyba pojadę do TopHifi (tyle, że nie mają tam Owli obecnie w mieście gdzie mam blisko).

Amirony to miśki dla emerytów...już HD600 są od nich ciekawsze...Oczywiście że Hawki i Owle sporo lepsze od Amironów...tylko trzeba mieć coś takiego jak te S6 by je dobrze napędzić...i wytrzymać te 150/250h wygrzewania...he,he.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Pawel_PK napisał:

i Owle Carbon.

A istnieją nie-Carbon? :P

 

9 godzin temu, Pawel_PK napisał:

Hawki sa tez trudniejsze od Owli w sensie poznania sie na nich.

Może nie tyle trudniejsze, co mniej atrakcyjne, bardziej audiofilsko-spokojne i ułożone. Owle przy nich to jak słuchawki dla nastolatków :).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@timecage wypada cytowac cale zdanie a nie jego czesc ?. Czytac tez zeby zrozumiec przekaz?.

 

Owle dla nastolatkow ojoj. Raczej powiedzialbym dla preferujacych rowniejsze i mniej poglosowe granie w zamknietej konstrukcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, Panowie. Konkretnie i konstruktywnie. Ktoś zmieniał kabel w Owlach ze stocka? Chcę coś pod balans, ale nie wiem jak one reagują na zmianę przewodnika. No chyba, że waszym zdaniem nie ma sensu inwestować w kabel do Owli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności