Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

AudioQuest NightHawk


Inszy

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, mojo_aka_jojo napisał:

Ale bolące tyłki juz OK się są ;)

Ej no! Przecież siedzicie w audio już trochę czasu wiec nie wmówicie mi ze nie wiecie ze ludziska na forach i nie tylko od lat kręcą przewody głośnikowe i słuchawkowe z catpiątki...i na tym cały wygłup miał polegać: oto audionanik wyskakuje jak Filip z konopii z tą „rewelacją”  i ratuje wszystkich pogrążonych w ciemnościach niczym rycerz na białym koniu kojąc ich zbolałe tyłki. TO BYŁ TAKI ŻART!!!!!! HELOOOUUU!!!!!

 

Edytowane przez audionanik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, audionanik napisał:

Ej no! Przecież siedzicie w audio już trochę czasu wiec nie wmówicie mi ze nie wiecie ze ludziska na forach i nie tylko od lat kręcą przewody głośnikowe i słuchawkowe z catpiątki...i na tym cały wygłup miał polegać: oto audionanik wyskakuje jak Filip z konopii z tą „rewelacją”  i ratuje wszystkich pogrążonych w ciemnościach niczym rycerz na białym koniu kojąc ich zbolałe tyłki. TO BYŁ TAKI ŻART!!!!!! HELOOOUUU!!!!!

 

 

Czekaj, czekaj... Czy to znaczy, że nie przejdziemy do magicznej i kultowej już fazy kręcenia kabla z "solid core" aluminiowego wieszaka????!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mojo_aka_jojo napisał:

 

Czekaj, czekaj... Czy to znaczy, że nie przejdziemy do magicznej i kultowej już fazy kręcenia kabla z "solid core" aluminiowego wieszaka????!!!

Myśleliśmy o tym z @Jaworrrem, ale wieszaki są trochę za krótkie, a sztukowanie np z dwóch jest strasznie nieaudiofilskie.

 

Poza tym dźwięk z cat5 jest satysfakcjonujący, teraz pora na eksperymenty z licówką... he he.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc kupiłem sobie Owle. Będę miał możliwość posłuchać ich na oryginalnym kabelku Hawków, jak i na ich oryginalnych padach. Aż jestem ciekaw co to będzie :).

Ale na razie kilka wrażeń na gorąco:

- już z pudełka i niewygrzane grają super

- są nieco cięższe od Hawków i o dziwo wygodniejsze przez to

- grają intensywniejszym dźwiękiem, a przez to są bardziej efektowne

- mają nieco gorszą górę od Hawków, nie tak pięknie gładką

- plany, głębia, scena są absolutnie zadziwiające i to nie tylko jak na zamknięte, a wogóle

- kabelek mi się wcale podoba, fajnie pomyślany i wykonany, mógłby być tyci elastyczniejszy

Edytowane przez timecage
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest wykluczonym, że Owle wygryzą u mnie Hawki, więc jeszcze hartkorem bym się nie nazywał :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Noah napisał:

@timecage jak graja  vs Pandorki ? 

Dwa różne światy. SVI są twardsze, jaśniejsze, przestrzenne. Owle to piętnaście tysięcy planów i faktur basu oraz średnicy przewalających się w sześcianie 0,5m x 0,5m x 0,5m wokół mojej głowy :D.

Edytowane przez timecage
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, timecage napisał:

Owle to piętnaście tysięcy planów i faktur basu oraz średnicy przewalających się w sześcianie 0,5m x 0,5m x 0,5m wokół mojej głowy :D.

Ach te lata 60-te...

image.png

 

 

2 minuty temu, Seler666 napisał:

 

Dzisiaj przyleciały, miej litość.

Ok. daj im ze dwa-trzy dzionki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno potwierdzam - mega wygodne - ledwo je czuć na głowie, świetnie wykonane i zapakowane jak towar luksusowy (którym w sumie są). Kabel też spoko do zastosowań biurkowych.

 

I śmierdzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Seler666 napisał:

Jedno potwierdzam - mega wygodne - ledwo je czuć na głowie, świetnie wykonane i zapakowane jak towar luksusowy (którym w sumie są). Kabel też spoko do zastosowań biurkowych.

 

I śmierdzą.

I to jak wspaniale śmierdzą :wub:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, timecage napisał:

Dwa różne światy. SVI są twardsze, jaśniejsze, przestrzenne. Owle to piętnaście tysięcy planów i faktur basu oraz średnicy przewalających się w sześcianie 0,5m x 0,5m x 0,5m wokół mojej głowy :D.

Czyli Pandorki lepsze . Dzieki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności