Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

AudioQuest NightHawk


Inszy

Rekomendowane odpowiedzi

To ich etui, wykończenie, feeling premium, dbałość o detale, niebanalny wygląd i kontrowersyjna sygnatura - będą miały duży wpływ na wartość kolekcjonerską za 15 lat, mówię wam. :) Ja sobie założyłem materiałowe pady, zeby sprawdzić komfort i dźwiękowo też są fajne - wyrównują się trochę.

Edytowane przez Karmazynowy
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, audionanik napisał:

Dałeś linka do 510-cio stronnicowego morza piany;)

 

Takie info ktoś wklejał na hajpfi

"Hello AudioQuest Dealer, After much thought and discussion, AQ is leaving the headphone category and will stop production of the NightHawk and NightOwl headphones. These have been very popular, and we have sold tens of thousands of pairs, but to fully develop the range would take all our efforts away from our cable business, which is why we are all here in the first place! Therefore, once we have sold out existing stocks we will not be ordering more from the factory. This will be sad news for many of you, and we are very grateful for all of the effort that you put into making these a global success for AudioQuest. The reviews and dealer acceptance have been fantastic, which only makes the next stage easier for us all: we now have an opportunity for you all to take part in a great sell-out action!"

$399.95 is the new Minimum Advertised Price."

 

Jak ktoś nie zna englisha to napisali do dealerów że wycofują się z produkowania słuchawek żeby skupić się dalej na produkcji kabli. Cena wyprzedażowa to 399 dolców, więcej sztuk nie będzie.

Edytowane przez Spawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, all999 napisał:
51 minut temu, audionanik napisał:
Aaaa...jest faktycznie na 508str - ale grzybniaemoji20.png; niech mnie ktoś przytuli.

Ty się zastanów, czy chcesz się padów pozbywać.

Ja to się coraz mocniej nad drugą parą hołków zastanawiam.

Edytowane przez audionanik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, audionanik napisał:

Ja to się coraz mocniej nad drugą parą zastanawiam.

 

Ja sie zastanawiam co bedzie jak te fabryczne kable od pralki się wszystkie Wam popsują i nie będzie na co podmienić. Będziecie chodzić jak zombie ze smutnymi minami że grajo ale nie tak....

Edytowane przez Spawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Spawn napisał:

 

Ja sie zastanawiam co bedzie jak te fabryczne kable od pralki się wszystkie Wam popsują i nie będzie na co podmienić. Będziecie chodzić jak zombie ze smutnymi minami że grajo ale nie tak....

No ale oni rezygnują ze słuchawek żeby zostać przy kablach właśnie wiec się dokupi kabelek i po sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się trochę wkurzałem przy otwieraniu :D Człowiek by już posłuchał tych AQ, a tu jak nie pokrowiec z systemem antywłamaniowym, to same słuchawki obklejone taśmą czy zabezpieczone gąbką. 

 

Przy Owlach też miałem wrażenie lekkiego przydymienia na początku, ale teraz wydaje mi się, że tego nie ma, albo po prostu słuch się przyzwyczaił. A ostatnio na Beyerach T1 się przekonałem kolejny raz, że przyzwyczajenie się do sygnatury brzmieniowej jest istotne (jak ich posłuchałem po NO to wydawały się jaśniejsze niż zwykle). Choć pewnie tak jest, że Beyery są po jasnej stronie, a NO po ciemnej. Może nie jakoś mocno, ale jednak. 

 

Gdybym nie miał T1 w zanadrzu, to kto wie czy bym na raz NO i NH nie kupił, bo mnie korciło :D Tak zachwalacie te Hołki. Ale Ołle też złe nie są. Zdecydowanie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T1 rev1 to jedne z najbardziej jasnych słuchawek co miałem, jakby rozsunąć zasłony o 12 godz. w lato..aż razi oczy....

I ten ostry przekaz, jak lodowe kolce w zimny ale słoneczny dzień....wszystko widać ale aż za bardzo...he,he.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiem Ci, że właśnie czego jak czego, ale ostrości to ja nie usłyszałem w Beyerach, ani w T5p.2, ani w T1.1. Jedynie co, to trochę sybilują na niektórych utworach. Góry to myślałem, że więcej będą miały, a w kwestii basu to obawiałem się, że będzie zbyt chudo, ale co to, to nie - i nawet całkiem nisko schodzi. Też odniosłem wrażenie, że one bardzo mało kombinują z dźwiękiem, do czego się już odnosiłem, i chyba w fachowych słowach ujął to Evil w swojej recenzji. Idealne na pewno nie są. Ale są bardzo dobre. Tylko tak coś mi podpowiadało, że jednak trochę funu, tej muzykalności (ktoś to dokładnie zdefiniował? :P) by się przydało. No i tu Owle spisują się tak jak chciałem. 

 

Choć nie powiem, ta magiczna średnica z Hawków też zapewne brzmi kusząco ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc polecam posłuchać T1 rev2...he,he

Ja miałem już T1 z numeracją 11tys coś tam, znajomy co był u mnie z T1 też jasne były jak cholera...jak moje modowane D5000.

Pamiętam jak powiedział, ooo spodziewałem się że Denony to będą ciemne...i nie kupił ...

Sybilacje, ostrości, bez przebaczenia do każdego nagrania...sybir w całej okazałości...zero basu niemal, szybki i sprężysty to prawda ale gdzie mu do dociążenia...

Tak odebrałem swoje T1....słuchane na HDVD800 i Audiolabie Dacu....HD800 i LCD2 zjadły je jednak bez litości....he,he.

T1 rev2 to inna bajka...niemal ideał dla mnie...chyba te słuchawki o których się mówi super zaawansowane technicznie ale też świetne muzycznie...idealna mieszanka...i ciemnawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja myślałem, że one będą sypać wysokimi na lewo i prawo i za mało basu będzie - nic z tych rzeczy. Okazjonalne sybilacje, tak jak pisałem - są. Ale też były na T5p.2 gdzie niektórzy nie zgłaszali żadnych tego typu zjawisk, więc może to kwestia zgrania sprzętu i słuchaczy z Teslami :)

 

I rzekomo mam sztukę z początków produkcji, tutaj jak z każdymi słuchawkami jeden twierdzi że starsze lepsze, inny że gorsze od nowszych. Oczywiście kto wie, może T1.2 by mi się bardziej spodobały, ale to trzeba by się przekonać. A nie wiem, czy mi się chce, mając Owle. Już nie chodzi o to, że te ostatnie to najlepsze słuchawki na świecie. Chociaż to prawda :P Tylko po prostu spełniają te moje kryteria zarówno pod względem dźwięku, jak i praktyczności. 

 

A jak będzie trzeba jeszcze wincyj magii to (przy założeniu, że będzie mnie stać) dokupi się Hołki i finito. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności