Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

AudioQuest NightHawk


Inszy

Rekomendowane odpowiedzi

Z Iphone'a 5s. Mieli tam jeszcze jakieś cuda, ale chciałem zachować godność i nie odlecieć. Już i tak miałem prawdopodobnie ciekawy wyraz twarzy. Poza tym jakbym posłuchał z czymś lepszym to wziąłbym jakąś pożyczkę albo coś gorszego. A muszę jeszcze zainwestować w JBL LSR305 i Focusrite 2i2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że z focusritem się dogadają. Jak nie to zawsze mam iPada Pro na odsłuchy wieczorne. Naprawdę byłem w szoku słuchając ich ze słuchawki. Pamiętam, że po Hawkach miałem ambiwalentne odczucia, a tutaj. Na żadnym repertuarze się nie wyłożyły. Jest to w jakiś sposób specyficzne granie, ale na pewno kompletne. I tak naprawdę nie ma tu na co narzekać, a pozachwycać się można.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.06.2016 o 09:06, lolomanolo napisał:

Wczoraj przyszedł idac2 i w połączeniu z hołkami to zamyka u mnie rozdział sprzętu stacjonarnego - dźwięk nabrał powietrza, basu jest tyle ile trzeba i ani kapki wiecej, no kapitalnie się to zgrywa.

Miałem zapytać za rok więc pytam :D Zmieniłeś zdanie przez ten czas?

http://forum.mp3store.pl/topic/123268-audioquest-nighthawk/?do=findComment&comment=1357706

Edytowane przez bakus1233
  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Miałem zapytać za rok więc pytam Zmieniłeś zdanie przez ten czas?

http://forum.mp3store.pl/topic/123268-audioquest-nighthawk/?do=findComment&comment=1357706

 

Zarówno hołki, jak i idac2 wciąż są ze mną i mają się dobrze.

Kombinowałem trochę z padami w słuchawkach kupując welury od aq, ale uważam to połączenie za bardzo nieudane - całe szczęście świetnie mi przypasowały na he-4. Jeśli zaś o idac2 chodzi to brakuje mi w nim trochę baterii... Dlatego sprawdzałem po drodze kilka innych opcji, ale ze względu na dźwięk zawsze wracałem do ifi.

 

Jednak żeby być z Tobą 100% szczerym, muszę przyznać, że stacjonarne idac2 robi już tylko za dac, bo jako amp wjechał soloist mk2 sl, natomiast w terenie to ciągle dla mnie najlepsza kombinacja.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, bakus1233 napisał:

No to jak to mówią :D szacunek za tak długi okres posiadania słuchawek i bycia z nich dalej zadowolonym :D

Ja niestety od tamtego czasu miałem z 10 różnych modeli jak nic :D

Nie ma w tym nic dziwnego.

My audio-świry dzielimy się na kilka różnych grup, ale dwie podstawowe są takie :

1. Ci co lubią zmieniać, a nie posiadać.

2. Ci co lubią posiadać, a nie zmieniać.

 

;)

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak to mówią szacunek za tak długi okres posiadania słuchawek i bycia z nich dalej zadowolonym
Ja niestety od tamtego czasu miałem z 10 różnych modeli jak nic
Z tym, że to nie są jedyne słuchawki jakie posiadam.
Hołki zdecydowanie nie są uniwersalne. Klasyczny rock, większość bluesa, jazz w małych składach, muzykę filmową i kilka innych grają dla mnie bezkonkurencyjne. Jednak zdarzają się albumy, z których słuchania na nh normalnie wychodzi kupa, czy to ze względu na "ciemne" nagranie, czy Bóg wie co innego. I wtedy do gry wchodzą he-4 :D
Nie ma w tym nic dziwnego.
My audio-świry dzielimy się na kilka różnych grup, ale dwie podstawowe są takie :
1. Ci co lubią zmieniać, a nie posiadać.
2. Ci co lubią posiadać, a nie zmieniać.
 

Chyba nie do końca się zgodzę. Powiedziałbym raczej, że dzielimy się na zorientowanych na sprzęt, lub muzykę.
Ja trafiłem już sprzęt do repertuaru, który słucham i nie twierdzę, że nie ma lepszego, ale żeby było troszkę lepiej musi być już sporo drożej.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do tego ponieważ wszystko płynie to można dryfować pomiędzy podziałami.
O to to! Mi się teraz z perspektywy czasu wydaje, że przez jakiś czas muzyka była tylko dodatkiem do zabawy ze sprzętem. Na szczęście wszystko wróciło do normy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, lolomanolo napisał:
54 minuty temu, saudio napisał:
A do tego ponieważ wszystko płynie to można dryfować pomiędzy podziałami.

O to to! Mi się teraz z perspektywy czasu wydaje, że przez jakiś czas muzyka była tylko dodatkiem do zabawy ze sprzętem. Na szczęście wszystko wróciło do normy.

Miałem podobnie. Pewnie większość z nas.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności