Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

AudioQuest NightHawk


Inszy

Rekomendowane odpowiedzi

51 minut temu, decees napisał:

No to teoretycznie dobrze, można próbować synergii z DFR, ale nie wiem na ile to marketing, oba układy jednak podobne, mówisz średnica - dla mnie średnica była b. wysunięta w D7200, słuchałeś?

Nie słuchałem ich, i odrzucam tego typu konstrukcję bo  nie przepadam za zamkniętymi.

A dragona już opyliłem, on był jeszcze gorszy od X1s jeśli chodzi o średnicę .

Albo poczekam do listopada na AVS w Wawie i po nim coś się kupi.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Soundman1200 napisał:

...

Jednak J.Dragon uważa że kable powyżej 3m będą pogarszać przekaz, dla tego nie robi kabli dłuższych niż 3m , ciekawe.

Ja też nie robię kabli dłuższych niż 3m, ale z trochę innego powodu - zaplatanie powyżej 2m jest mocno upierdliwe ;).

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"nie te słuchawki" jak czytam takie słowa to zaczynam się bać ,jeżeli coś zmienia słuchawki nie do poznania to tak naprawdę nie wiadomo czy jest lepiej ,gorzej czy jeszcze jakoś ,dobrze by było gdyby poprawie uległy konkretne aspekty a nie zmieniło się wszystko :huh:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, wybaczcie, może rzeczywiście mnie trochę poniosło... a konkretnie to : zniknął kocyk na wokalach (a zakładam że będzie lepiej bo sowy są jeszcze niedogrzane), pojawiła się masa szczegółów na średnicy i doszło parę na wysokich, scenicznie też się to jakoś inaczej poukładało, ale podobnie (w DAC-100 mam zaaplikowane SSV5 więc to pewnie dlatego), bas bez cienia zmulenia za to pełniejszy - w zasadzie w każdym zakresie mocno poszła rozdzielczość w górę - tak w skrócie.

@Frenchcore tak to ten, dokładnie CV2+

Edytowane przez decees
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, decees napisał:

No dobra, wybaczcie, może rzeczywiście mnie trochę poniosło... a konkretnie to : zniknął kocyk na wokalach (a zakładam że będzie lepiej bo sowy są jeszcze niedogrzane), pojawiła się masa szczegółów na średnicy i doszło parę na wysokich, scenicznie też się to jakoś inaczej poukładało, ale podobnie (w DAC-100 mam zaaplikowane SSV5 więc to pewnie dlatego), bas bez cienia zmulenia - tak w skrócie.

@Frenchcore tak to ten, dokładnie CV2+

Parę dni temu Owle chyba wylądowały w komisie razem z T1?

Burson zmienił decyzje ?

 

Ja poczekam z zakupem czegoś nowego dopiero po tegorocznym AVS, może wtedy zmienię słuchawki, może powalczę torem o średnicę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności