Skocz do zawartości

AudioQuest NightHawk


Inszy

Rekomendowane odpowiedzi

Audiokłesty (tłumaczę i omawiam - tym terminem można potocznie nazwać wyprodukowane przez aq słuchawki, zwłaszcza w wątku im poświęconym - to takie małe wyjaśnienie dla tych, ktorzy nie ogarniają, co znaczą określenia typu "gradosy" lub "rower") są wyjątkowo kapryśne i wrażliwe na dobór kabla; kupowanie druta w ciemno to ruletka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje Owle chyba nie do konca się zgrywają z wysokooporowym DAC-100, nie porwały mnie od pierwszego odsłuchu, ale porównują je ze zmodowanymi T50RP i to jest naprawę ciężki pojedynek, a Fostexy na Nuforce czują się wyśmienicie, potężne ortokopnięcie, scena w obu bardzo fajna, wokale jednak na sówkach bardziej przygaszone, z grubsza przypominają mi granie D7200, też wypchnięta średnica (ale już nie tak jak w Denonie). Owle bardzo dobrze zagrały z ajfona, ale to w ramach ciekawostek, są też mega wygodne - najwygodniejsze ze wszystkiego co miałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, decees napisał:

Moje Owle chyba nie do konca się zgrywają z wysokooporowym DAC-100, nie porwały mnie od pierwszego odsłuchu, ale porównują je ze zmodowanymi T50RP i to jest naprawę ciężki pojedynek, a Fostexy na Nuforce czują się wyśmienicie, potężne ortokopnięcie, scena w obu bardzo fajna, wokale jednak na sówkach bardziej przygaszone, z grubsza przypominają mi granie D7200, też wypchnięta średnica (ale już nie tak jak w Denonie). Owle bardzo dobrze zagrały z ajfona, ale to w ramach ciekawostek, są też mega wygodne - najwygodniejsze ze wszystkiego co miałem.

A jak versus T1?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Compton skłoniło mnie to że lubię niestandardowe podejście, poza tym K280 wciąż mam i do nich wracam, a to ponoć takie małe Hawki, no i coś w tym rzeczywiście jest bo oba modele grają dużo tyłem. Też jestem zdania że Owle i T1 to liga premium, tylko wymagania mają różne, Twój mega klocek + odpowiednie kable pokazuje na co je stać, u mnie grają tylko dobrze/b.dobrze

Edytowane przez decees
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Compton napisał:

@decees kupiłeś Owle nowe czy używki?

dopytałem się sprzedawcy na wszelki wypadek, i jednak mają setke na liczniku, znaczy się muszę je jeszcze trochę pomęczyć

 

3 godziny temu, LuQi napisał:

 

Oj mylisz się! Jeden jest.. oryginalny BAL Fostexa do TH-610 :P

i nawet na forum przetestowany i wychwalany :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej może być warty kabelek więcej, gdy chcemy mieć dłuższy niż 2m, ja preferuję minimum 3m a najchętniej bym przygarnął 4 lub nawet 5m.

Mam pokój 5m/5m i lubię ze słuchawkami po pokoju chodzić, mieć swobodę ruchu, wiadomo ideałem byłyby bez przewodowe, ale na razie zawsze jakość jest gorsza, może kiedyś...

Najlepsza wersja Forzy to wydatek od 1,6tys do nawet prawie 2tys zł za 3m...he,he.

Kable Cardasa też nie gorsze.

Jednak J.Dragon uważa że kable powyżej 3m będą pogarszać przekaz, dla tego nie robi kabli dłuższych niż 3m , ciekawe.

Edytowane przez Soundman1200
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sztywny kabel AQ zaczyna już się pruć jak stare prześcieradło, pojawiły się pierwsze oznaki mocne zagięcie którego już nie chcę tykać a na nim odpryski nitek oplotu.

Jego koniec powoli nadchodzi czas pomyśleć na nowym kablem.

Pytanie  jaki kabelek ? i jakie zmiany zajdą?

Najbardziej interesuje mnie średnica czy coś z nią da się zrobić, czy raczej szukać nowego toru lub dać sobie spokój i NH na komis.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności