Skocz do zawartości

AudioQuest NightHawk


Inszy

Rekomendowane odpowiedzi

Niektóre słuchawki do 50zł są nieprzewidywalne, bo do końca nie wiesz jaki dźwięk się z nich wydostanie, a niektórych utworów nawet nie poznasz :D To prawie jak nowa aranżacja ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba każde są nieprzewidywalne kiedy się ich nie zna i odsłu****e je przez pierwsze godziny. Po jakimś czasie jak już je poznamy, wiemy dokładnie na co je stać. I chyba nie ma takich słuchawek, które by potrafiły zaskakiwać przez cały czas, bez względu na to jak długo je mamy. No chyba, że zastosujemy jakieś zmiany np. źródła. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, sn4ke napisał:

Niektóre słuchawki do 50zł są nieprzewidywalne, bo do końca nie wiesz jaki dźwięk się z nich wydostanie, a niektórych utworów nawet nie poznasz :D To prawie jak nowa aranżacja ;)

Tak zgadza się

15 minut temu, Palpatine napisał:

Ale teraz na poważnie...od jakiego przedziału cenowego (ew. jaki model) zaczynają się słuchawki, które są nieprzewidywalne?

To nie był mądrze napisany mój post. Wycofuję się z tego . Nie ma takiego przydziału cenowego.

Edytowane przez Frenchcore
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko po pewnym czasie powszednieje i robi się przewidywalne i to bez względu na cenę. Fajnie mieć więcej niż jedne fajne słuchawki, które będą grały inaczej nawzajem się uzupełniając i słuchać na zmianę. U mnie właśnie świetnie w takim duecie sprawdzają się hołki i he-4. Słucham sobie jakieś dwa tygodnie jednych, później drugich, chyba że mam ochotę posłuchać czegoś co ze względu na realizację brzmi stanowczo lepiej tylko na jednych z nich. 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Palpatine napisał:

Nikt na forum go nie słuchał. W komentarzach u P. Ryki ktoś się wypowiedział, że jest świetny. 2m kabel kosztuje tyle co używane Hawki ;) 

Coś w tym jest ja akurat czytałem dużo jego recenzji, prawie każda recka ma 90% zalet 10% wad, za często koloryzuje testowany sprzęt zachwalając go do porzygu . Taka recenzja to żadna recenzja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Padło tu stwierdzenie, że NH grają przewidywalnie. A ja kolejny raz zdziwiłem się jak na nich posłuchałem znanych mi utworów. Ostatnio nawet wyszło mi, że HD600 mają więcej basu na niektórych kawałkach niż NH :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
24 minutes ago, saudio said:

Dla zainteresowanych, przeciwnicy i tak nie uwierzą;)

http://headphone.guru/audioquest-nightowl-carbon-closed-headphones/

nie ten temat, przecież to inny model słuchawek jest 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Palpatine napisał:

Miałem NHC, ale jak będę potrzebował zamkniętych to chyba wiem co wybiorę ;)

Słuchałem ich ale zamknięta konstrukcja to nie dla mnie, wystarczy że półotwarte NH tłumią  dźwięki z otoczenia a nie lubie tego uczucia które dają zamknięte dobrze wytłumione słuchawki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Frenchcore napisał:

Słuchałem ich ale zamknięta konstrukcja to nie dla mnie, wystarczy że półotwarte NH tłumią  dźwięki z otoczenia a nie lubie tego uczucia które dają zamknięte dobrze wytłumione słuchawki.

 

Takie mocne mają tłumienie? One są określane jako pół zamknięte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Palpatine napisał:

Takie mocne mają tłumienie? One są określane jako pół zamknięte.

Jak zakładam swoje to jest duża różnica w percepcji dźwięków z otoczenia.

Np na HD600 konstrukcja każdy wie 0 izolacji słyszę dobrze co się dzieje na półpiętrze, z NH już tego nie ma :D

Nie wiem ile to jest dB, gdzieś coś w granicy 10db

Edytowane przez Frenchcore
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności