Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

AudioQuest NightHawk


Inszy

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, snuffdbko napisał:

I jak porównanie z NH tych dwóch źródeł? Jak dla mnie z NH DF Red "przegrał" już z takim Geek Out 450, a którego to potem wymieniłem na X1S (trzeci filtr) i tylko na plus, jak na moje ucho.

Wole połączenie z X1s, mam 3 tryby filtrów cyfrowych do dyspozycji  Ja też używam 3 ci tryb ale 1-dynce jest ciut mniej basu.

Fly odejmuje mi więcej średnicy czego nie lubię

Edytowane przez Frenchcore
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Frenchcore napisał:

Po NH HD600 nie chce się słuchać :(

A nie mówiłem że HD600 będą miały ciężko z Hawkami...he,he.

 

Edytowane przez Soundman1200
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Frenchcore napisał:

Po NH HD600 nie chce się słuchać :(

 

Nie strasz. :(

Na razie od 3 dni słucham pożyczonych NH i nie próbowałem jeszcze ich porównywać bezpośrednio z HD600 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaryzykowałem i na chwilę porównałem NH z senkami. :ph34r:

Powiem tak, jest inaczej ale jakbym musiał w tej chwili wybierać, które z tych  słuchawek zostawić na to miałbym sporą zagwozdkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NH są tak muzykalne, że ja po kilku miesiącach słuchania tak bardzo się do nich przyzwyczaiłem, że każde inne słuchawki były jakieś takie suche bez wyrazu, magii. Trzeba mózg przyzwyczajać do innych słuchawek dłużej. Jeszcze muszę spradzić Owle (Sowy) bo to może być fajny skok w bok w podobnej prezentacji dźwięku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Palpatine napisał:

NH są tak muzykalne, że ja po kilku miesiącach słuchania tak bardzo się do nich przyzwyczaiłem, że każde inne słuchawki były jakieś takie suche bez wyrazu, magii. Trzeba mózg przyzwyczajać do innych słuchawek dłużej. Jeszcze muszę spradzić Owle (Sowy) bo to może być fajny skok w bok w podobnej prezentacji dźwięku.

Ja dzisiaj zrobiłem wolne od NH ale korci jeszcze ich posłuchać. Tak trzeba robić przerwę dla MÓZGGGG ale jest problem, on jest głodny Hołków jak węglowodanów.

Dziś jest keto, dziś są HD600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Palpatine napisał:

NH są tak muzykalne, że ja po kilku miesiącach słuchania tak bardzo się do nich przyzwyczaiłem, że każde inne słuchawki były jakieś takie suche bez wyrazu, magii. Trzeba mózg przyzwyczajać do innych słuchawek dłużej. Jeszcze muszę spradzić Owle (Sowy) bo to może być fajny skok w bok w podobnej prezentacji dźwięku.

Z drugiej strony ,przejście z wyrazistych,przejrzystych, neutralnie grających słuchawek na Hawki jest równie bolesne...he,he.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.01.2017 o 18:12, kommel napisał:

Założyłem właśnie hybrydy hm5 i... No i sporo zmieniają. Jest lżej, jakby czyściej, lepsza holografia, nie ma tego typowego zamulenia/zagęszczenia. Chyba jest lepiej ale to będę mógł osądzić po dłuższych odsłuchach a nie dwóch utworach :)

Wertuję wątek szukając dalszych opinii (bądź kogoś innego) o NH z hybrydami HM5 i bieda.

Jak to w końcu wyszło z tymi padami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To taki eco/wegański produkt, kotlet sojowy;)

Eco drewno, eco skóra, eco driver ......

 

A tak poza tym to w nich się słucha muzyki, nie zagłębiasz się (choć można tylko po co na siłę),

po prostu nie narzucają się swoim przekazem, nie to że są nudne, tylko tak jakby grały w tle

nie starają się przykuć uwagi, są bardziej do słuchania przy okazji, niż zamknięcia oczu

i próby rozkładania muzyki na części składowe.

Powyższe dotyczy NO.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca się zgodzę z powyższym. One grają specyficznie więc chcąc nie chcąc, trochę narzucają się swoim przekazem. Są też bardzo rozdzielcze, ale ta rozdzielczość nie wynika z podkręcenia treble, tak jak to się dzieje w większości jasnych słuchawek, tylko po prostu mają lepszą fakturowość? dźwięku.

 

Po czasie zorientowałem się, że Twoje spostrzeżenia dotyczą NO, a ja się odniosłem do NH ;)

Edytowane przez kartonik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności