Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

AudioQuest NightHawk


Inszy

Rekomendowane odpowiedzi

Moje Th610 też świetne cisną klasykę,wcale nie gorzej od T1v2, jest potęga,wyrazistość ,rozmach ,słychać każdy instrument...

Palpatine jak będzie okazja posłuchaj TH610, to też krewniak na biocelulozie Hawków...he,he.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Soundman1200 napisał:

Th610 grają jak otwarte a są półotwarte właściwie...

No właśnie. Czytałem jakieś recki i są określane mało precyzyjnie. Raz piszą o nich, że są zamknięte raz że pół-zamknięte. Fostex o nich pisze "closed"

http://www.fostexinternational.com/docs/products/TH610.shtml#content-3-tab-tab

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to jedna rodzina, wszystko bioceluloza,więc zostajemy w rodzinie, a że Hawki to imprezka u Tadka przy grillu,

a Th610 to wizyta na koncercie ...to inna sprawa...he,he.

Godzinę temu, timecage napisał:

@Soundman1200 Czemu robisz hype na 610 w wątku o NH? Toż to wręcz niegrzeczne :D .

Nie robię Hype na TH610...ciągle zachwalam Hawki za ich zalety ....

Ale że Hawki przy Th610 są jak zamulone i zadymione jak tu piszą, mało wyraziste, za ciemne, słabo basowe jakościowo.

Góra niby dobra ale trzeba jej wypatrywać w ciemnościach, to co zrobić....sama prawda.

A i tak lubię Hawki jak i TH610, odmienne spojrzenia i wariacje na podobny przetwornik...efekt do wyboru i koloru dla każdego...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy bardziej doświadczeni w audio użytkownicy mogliby się wypowiedzieć, co sądzą o połączeniu NightHawk'ów z Shanlingiem M1 i wzmacniaczem FiiO E07K Andes? Czy raczej trzeba się z góry nastawić na inwestycję w resztę toru?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, drakkvuko napisał:

Witam,
Czy bardziej doświadczeni w audio użytkownicy mogliby się wypowiedzieć, co sądzą o połączeniu NightHawk'ów z Shanlingiem M1 i wzmacniaczem FiiO E07K Andes? Czy raczej trzeba się z góry nastawić na inwestycję w resztę toru?

Bardziej doświadczeni audio użytownicy raczej nie używają sprzętu pokroju M1 czy E07. ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.06.2017 o 12:27, Palpatine napisał:

Różnicę między poszczególnymi padami są znacznie głębsze, opisałem to kilka stron wcześniej,ale możliwe że w salonie nie da się tego uchwycić w kilka minut. Różnicę pomiędzy hybrydami a skórzanymi sa również bardzo wyczuwalne o czym pisało już wielu, a wszystko zaczęło się od modow padów welurowych. Znacznie mniejszy poglos oraz czystszy przelom dołu ze srednimi.

Ja porównując jeden do jednego z R70x, He400i, Listen nie słyszę żadnego przymulenia, ale to pewnie również kwestia preferencji. 

 

A jak byś porównał Hawki do HE400i  - Bas/Średnica/Wysokie/Barwa ? :) Własnie te drugie zaczynają mi chodzić po głowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Compton napisał:

A ja się zastanawiam dlaczego to cały czas jeszcze wisi?

http://allegro.pl/audioquest-nighthawk-forza-audio-i6863176200.html

Czy one mają jakąś nieopisaną wadę?

 

Jeszcze do niedawna wisiały za 1400 na kup teraz. Obecbie licytcja od 1300 więc może ktoś się wreszcie skusi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, chronic_pl napisał:

 

A jak byś porównał Hawki do HE400i  - Bas/Średnica/Wysokie/Barwa ? :) Własnie te drugie zaczynają mi chodzić po głowie.

400i to niestety znacznie niższa klasa dźwięku i to praktycznie w każdym aspekcie. To neutralne słuchawki grające równo z wypchnięta średnicą zbitą bez powietrza. Dół z fajnymi fakturami ale delikatny i anemiczny. Góra w zasadzie ani nic dobrego ani złego o niej nie potrafię napisać. Po prostu jest i tyle. Wąska scena, holografii praktycznie brak. Wielki zawód. Miałem je dwa razy, przewalałem źródła i nic, kicha. Ktoś napisał że dobrze mu grają z telefonem i się poddałem.

26 minut temu, Compton napisał:

A ja się zastanawiam dlaczego to cały czas jeszcze wisi?

http://allegro.pl/audioquest-nighthawk-forza-audio-i6863176200.html

Czy one mają jakąś nieopisaną wadę?

Nie wiem. Jak miałem jeszcze Carbony to chciałem od tego Pana kupić sam kabel. Pomimo wielu prób kontaktu bez powodzenia. Nie odpisuje jak odpisuje to nic nie wie. Zachowuje się jakby kompletnie nie zależało mu na sprzedaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglada na to, ze Skylar zmienil pracodawce, a audioquest wypusci niedlugo doki.

Cytuj

and from what I know about AudioQuest's upcoming in-ear model, it's going to really shake things up. The sound quality of these 'phones wasn't available at any price even a few years ago, and I haven't seen this level of innovation and new ideas with loudspeakers in ages.
Read more at https://www.stereophile.com/content/are-you-experienced-0#1PVuYBGseC0zuJ0i.99

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności