Skocz do zawartości

AudioQuest NightHawk


Inszy

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadza się. Podtrzymuje w całej rozciągłości.

"Nie jesteś pierwszą osobą, która piszę że GO450 nie paruje się zbyt dobrze z AQ." - ^^

Jeśli jednak lepiej zgrał Ci się nie z Redem to intrygujące. Evill w recenzji z kolei pisał w recenzji S6 że z Hawkami brak synergii. Polecam przeczytać.

Edytowane przez Palpatine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Palpatine napisał:

Zgadza się. Podtrzymuje w całej rozciągłości.

"Nie jesteś pierwszą osobą, która piszę że GO450 nie paruje się zbyt dobrze z AQ." - ^^

Jeśli jednak lepiej zgrał Ci się nie z Redem to intrygujące. Evill w recenzji z kolei pisał w recenzji S6 że z Hawkami brak synergii. Polecam przeczytać.

Dnia 7.04.2017 o 18:09, snuffdbko napisał:

Mogę Cię prosić o znalezienie tych opinii, bo sobie nie przypominam?

Bo sam nie mogę znaleźć, a piszesz i pisałeś, że takowe były. O przypadku Adika już pisałem, a dalej...? 

Napisałeś stwierdzenie, bo "Geek to fatalne źródło do NH." to stwierdzenie, a nie słuchałeś tego połączenia GO450 z NH, więc proszę Cię...

Fanatykiem Geeka nie jestem, bo dałem szansę DFowi, ale co poradzić, że przegrał? Ot tyle.

 

Odnośnie Evila recenzji:

Cytuj

Z kolei wyraźnie ciemniejszym słuchawkom w stylu NightHawków czy Sonorousów III szukałbym prawdopodobnie czegoś innego i jaśniejszego.
(...)

A skoro już przy tym jestem, całkiem interesujące efekty można też uzyskać z K280 Parabolic, ale przy naprawdę fantastycznej scenie i ogólnej sceniczności gra to świetnie, tak trochę więcej jasności też by im nie zaszkodziło. To samo, ale bardziej dobitnie, będzie się również tyczyło NightHawków czy Sonorousów III, ale też i K340, także ukłon tu w stronę tego co pisałem wyżej.
Źródło: http://www.audiofanatyk.pl/recenzja-integry-sluchawkowej-aune-s6/

Zatem o braku synergii raczej bym nie mówił.

Edytowane przez snuffdbko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałem cały temat bo sam poszukiwałem źródła do NH. Ponad 120 str. Sorki ale drugi raz nie zdzierżę :) Pamiętam też, że pisano o geeku na hedfaju.

Poczytaj o S6 u Evila. Może jego opinia będzie bardziej wiarygodna. Ale wiadomo co uszy to inaczej.

Edytowane przez Palpatine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bardzo przyjemnie. Dziś nawet poszedłem do Muzycznego i porównałem z K701, bo jakby nie patrzeć to K702 wyeliminowały u mnie m.in. HD600, DT990, DT150 itd. i... NH to był dobry ruch. Może trochę bym pierwszy plan nieco oddalił, ale tak to są super. I tak jak wszyscy piszą - ewidentnie potrzebują wygrzewania. Na początku cholernie ciemne, a teraz góra się otworzyła, scenicznie znacznie lepiej, niskie nabrały kultury... prima sort! :)

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może ktoś po krotce zrobić porównanie mezów do najthołkow - miałem kiedyś okazję, ale meze były wygrzane, a hołki nie - po przeczytaniu tematu z hołkami stwierdzam takie porównanie było mało wartościowe  ponieważ te hołki to ludzie wygrzewają po milion godzin.

mam zgryz - potrzebuje koniecznie drugich słuchawek (żona mi ciągle kradnie meze). chodzi mi po głowie kupienie drugich classicow 99 bo uwielbiam te słuchawy, ale z drugiej strony dwie te same pary w domu ... to kaszana troche :P ale coraz bardziej mnie ta opcja kusi bo widziałem na allegro ktoś sprzedaje nowe meze z 300 stówki taniej niż ze sklepu.

 

chyba, że jeszcze jakieś inne słuchawki grające w taki ciepło-muzykalny sposób. wziałbym już te najthołki, ale ludzie piszą o probleach z górnymi rejestrami. (zadaje to samo pytanie w dwoch tematach - meze oraz aq :))

 

Edytowane przez navygator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Palpatine napisał:

Wywołam do tablicy @manuelvetro to może zechce opisać charakter i różnice w brzmieniu. 

Juz znam zdanie manulevetro - pytalem swego czasu na priv   :P chcialem kogos jeszcze - wiadomo - kazdy ma inny sluch, wiec im wiecej opinii tym lepsze wnioski mozna wyciagnac :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Palpatine napisał:

Co nie zmienia faktu, że ja i wielu innych w przyszłośći z chęcią by przeczytali takie porównanie a i zostałaby dla potomnych.

o tym nie pomyślałem - egoista ze mnie :) 

Edytowane przez navygator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co chodzi z tą całą "ciemnością" ? możecie to wytłumaczyć - praktycznie w każdej recenzji jest to wspomniane.

 

nawet niektórzy posiadacze/byli posiadacze tych słuchawek - tutaj na forum - pisali, że przydałoby im się więcej światła troche

Edytowane przez navygator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo silna podstawa basowa (jak na słuchawki otwarte), lekko schowana wyższa średnica, wysokie bardzo aksamitne o wysokiej szczegółowości. Wokale lekko odsunięte od słuchacza, dość szeroka scena, duża holografia i efekt 3D (dźwięki poziomo i pionowo wokół głowy). Tak bym je scharakteryzował w dwóch zdaniach. Pady hybrydowe, skórzane/proteinowe i welurowe wpływają na charakterystykę dźwięku.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Hybrydy AQ sa robione w ten sposob, ze nieskorzana czesc zajmuje tylko wewnetrzna scianke boczna padow pochlaniajac troszke wyzsza srednice/nizsza gore. Cale skorzane natomiast ten zakres "odbijaja" odrobine rozjasniajac dzwiek w stosunku do hubryd oczywiscie, ktore to sa oryginalnymi padami wypuszczonymi z pierwsza wersja NH.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności