Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

AudioQuest NightHawk


Inszy

Rekomendowane odpowiedzi

Audioquesty  niewiele ustępują najlepszym ,żeby je docenić trzeba dać im bardzo wysokiej klasy źródło i resztę toru ,w pewnym momencie okazuje się że nie są za ciemne tylko są inne .Podłączenie ich do systemu za 20 000 zł nie było by przesadą . 

Mam ochotę na Grado GS 1000 ,ale NH nie sprzedam bo są wyjątkowe.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, folab napisał:

Niektóre modele szybko docierają do granic swoich możliwości ,zmieniasz wzmacniacz i nic to nie daje ,NH granicę mają daleko.

Jeżeli mi się Hawki nie podobają, to mam wydać 20k aby je docenić?

Jeśli komuś nie podobają się HE1000, to ma wydać 100k aby się do nich przekonać? :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, bakus1233 napisał:

Podobnie jak DT990Pro, które podobno na "Lampizator" zagrały nie gorzej jak Orfeusze :D Jeśli to prawda, to ciekawe he he.

Nie zdziwiłbym się, mają to coś w sobie 990 pro, były utwory które potrafiły mi zagrać wyjątkowo na nich.

Bakus ,lepiej byś opisał swoje wrażenia z LCD X, kiedyś miałem je kupować.:)

Nie żałujesz sprzedaży TH900?...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płakałem jak sprzedawałem TH900 :D ale nie można mieć wszystkiego (tzn mnie na to nie stać ;d)

TH900 jeśli chodzi o rozrywkę są dla mnie niezastąpione. LCD X, to już inne granie, th900 się bardziej wpasowały w mój gust.

 

LCD-X względem lcd2/3 mają lżejszy bas i nie czarują tak dźwiękiem. Obecnie czekam na nowy przewód od Chickenka, ale i tak chyba pójdą na sprzedaż, bo to nie moje granie :P

 

Mam jeszcze D7100 po lekkiej modyfikacji, które próbują dorównać TH900 :D

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Compton napisał:

Jeżeli mi się Hawki nie podobają, to mam wydać 20k aby je docenić?

Jeśli komuś nie podobają się HE1000, to ma wydać 100k aby się do nich przekonać? :)

Pewnie że nie musisz, ale moim zdaniem jest coś takiego co chyba niektórzy nazywają skalowaniem,

np. niektórzy piszą że Edition X grają na tym samym poziomie co HE1000, możliwe że tak jest 

gdy podłączymy je do przeciętnego toru, na dobrym różnica jest duża, sprawdzałem na DAVE 

i do tego też z 933 od Trilogy, nie miałem wątpliwości, choć wzmacniacz miał tu swoją sygnaturkę która 

wpływała na obie pary. Z NO i pewnie z NH jest podobnie jak z HEkami one grają lepiej im mają wzmacniacz 

lepiej je kontrolujący, nie tyle dopasowany sygnaturą co potrafiący okiełznać membrany.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stefan, ze skalowaniem to pełna zgoda, ale moja wypowiedź była niejako zaprzeczeniem sugestii, że słuchawki można dopiero docenić na lepszym sprzęcie.

21 godzin temu, folab napisał:

Audioquesty  niewiele ustępują najlepszym ,żeby je docenić trzeba dać im bardzo wysokiej klasy źródło i resztę toru ,w pewnym momencie okazuje się że nie są za ciemne tylko są inne .Podłączenie ich do systemu za 20 000 zł nie było by przesadą .

Jak się słuchawki nie podobają, to się bedą nie podobać na pendrajwie za 500 zł i na torze za 20k.

Ja uwielbiałem LCD-3, Ty wręcz przeciwnie.

Zmiana toru, choćby idealnie spasowanego i mega drogiego, tych nieprzekonanych raczej by nie przekonała, a jakby przekonała to by zraziła widmem sporej inwestycji.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Compton oczywiście, że jak słuchawki nie podejdą sygnaturą to co byś nie zrobił to ciężko będzie je zmusić do zmiany sposobu grania tak bardzo aby nagle stały się objawieniem naszego małego świata audio. Chłopakom wcześniej chodziło o to, że NO/NH ładnie skalują się ze źródłem i  są na niego podatne, w przeciwieństwie co do niektórych par. Np.400i do czego bym nie podłączył to grały podobnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Compton napisał:

Stefan, ze skalowaniem to pełna zgoda, ale moja wypowiedź była niejako zaprzeczeniem sugestii, że słuchawki można dopiero docenić na lepszym sprzęcie.

Jak się słuchawki nie podobają, to się bedą nie podobać na pendrajwie za 500 zł i na torze za 20k.

Ja uwielbiałem LCD-3, Ty wręcz przeciwnie.

Zmiana toru, choćby idealnie spasowanego i mega drogiego, tych nieprzekonanych raczej by nie przekonała, a jakby przekonała to by zraziła widmem sporej inwestycji.

 

Prawda z podobaniem, ale ja miałem na myśli jakość prezentacji, dla potwierdzenie tego o czym Ty piszesz,

np. takie Utopie świetne słuchawki ale ich nie lubię bo grają dla mnie za wąsko, ale doceniam ich klasę.

Jeżeli chodzi o LCD-3 to możliwe że słuchałem słabego egzemplarza, było zresztą kilka rewizji itd. możliwe że Burson

na którym słuchałem był za słaby do nich;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jak nie kochać tego Forum?:):

 

14 godzin temu, Palpatine napisał:

Jaki DAP do Carbonów? 

Tidal Wifi to priorytet, jakby był DAC pod WIN to już w ogóle idealnie...

 

 

14 godzin temu, jarrro napisał:

Opus#1. Cena dramatycznie spadła

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
 

:ph34r:

13 godzin temu, LuQi napisał:

To Opus #1 ma WiFi?

 

a teraz orkiestra tusz!!!!:

3 godziny temu, jarrro napisał:

Nie ma

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
 

:woot:

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz zaryzykować BB Z10 - jak na telefon bardzo fajny dźwięk, do tego raczej po chudszej stronie, więc z hołkami powinno być nieźle. Cenowo to jakieś 200-300zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności