Skocz do zawartości

AudioQuest NightHawk


Inszy

Rekomendowane odpowiedzi

Za to dla mnie na Essence St, 990 pro , najbliższa i jedna z najlepszych po DT150 średnic w Beyerach...normalnie aż z blisko....he,he.
Łagodne ale wyraziste na górze, akuratne że tak powiem, bas bajka....
Na szczęście nie tak sybilujące i jasne jak DT990 E 600oh, sporo bardziej przyjemne w odbiorze.
DT 900 pro jak DT150 ciemnawe albo HD380 pro...piękna sprawa dla szukających relaksu...
DT990 E 600 ohm , tylko dla posiadających wybitne tory, potrafiące opanować tak jasne, wyraziste,sybilujące słuchawki.....

Miales obie sztuki ze sklepu czy jedne swoje drugie pozyczone?

Kurcze... moze mam wybitny tor :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, LuQi napisał:

 

Poważnie? A co Cię w nich tak odrzuciło? Moim zdaniem to naprawdę świetne słuchawki :) Może akurat z Geekiem się nie polubiły. A z X5 ich słuchałeś?

 

Ciemne jak doopa murzyna w nocy :)

 

7 godzin temu, Soundman1200 napisał:

Może za krótko ich słuchał, po Listen rzeczywiście mogą odrzucić...

Do tej ciemnej sygnatury grania trzeba się przestawić, mi zajęło to 3 dni...

Po pierwszym dniu była lipa...

 

A żebyś wiedzial - macalem u @touok -a na zmiane z Listenami :)

 

3 godziny temu, bakus1233 napisał:

Dla mnie DT990Pro 250Ohm były ciemne i łagodne, 600Ohm ostrzejsze i jaśniejsze, podobnie DT150 wydawały mi się jasne.

 

Wracając do tematu. Słyszałem, że akurat GO450 nie specjalnie sobie radzi z AQ NH.

@audionanik słuchał, to może coś więcej napisze na ten temat. Ja słuchałem NH z Mytekiem Stereo 192 i to jak grał ten zestaw nie było warte nawet tysiąca złotych.

 

Nawet na 5 stówek mi NH z GO450 nie grał :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Geek to fatalne źródło do NH. 

Absolutne minimum to Dragonfly Black, lepiej Red. Pełna synergia, trzymanie dołu w ryzach. Wiele osób pisało w tym wątku, że w cenie do jakości RED to absolutny must have w połączeniu z NH. Synergia pełną gębą. Wiele osób testowało droższe klocki, wystarczy prześledzić wątek. Nie jesteś pierwszą osobą, która piszę że GO450 nie paruje się zbyt dobrze z AQ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Palpatine,

A słuchałeś Geeka z NH? Bo jestem ciekaw na czym bazujesz, a gdybania nie lubię.

Adikowi same NH nie podeszły, a nie to połączenie. Chyba słuchał też u touoka na innym sprzęcie, a pieśni pochwalnych nie było i tak. ;)

Jeśli dysponujesz innymi opiniami, a nie domysłami, przedstaw je.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przedwczoraj przeczytałem cały temat w poszukiwaniu informacji na temat źródeł do NH. W wątku są dwie, trzy opinie że GO średnio pasuje. 

Prawda jest też taka że jak komuś charakter słuchawek nie podpisuje do źródło raczej tego nie zmieni. Zbyt specyficzne brzmienie i barwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, adikadik napisał:

Ciemne jak doopa murzyna w nocy :)

 

Ja co prawda słucham ich od niedawna (wersja Carbon na na welurach), ale ciemne to one dla mnie nie są na pewno. Nie wiem, może te pady je tak zmieniają. Na skórzanych jeszcze nie testowałem, ale na welurach to świetne przestrzenne granie z efektem 3D, o którym kiedyś wspominał @Palpatine. Góra klarowna i szczegółowa, a dół bardzo efektowny z odpowiednim impaktem. No i genialna ergonomia!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, adikadik napisał:

 

Ciemne jak doopa murzyna w nocy :)

 

 

A żebyś wiedzial - macalem u @touok -a na zmiane z Listenami :)

 

 

Nawet na 5 stówek mi NH z GO450 nie grał :)

No tak myślałem, jak porównywałeś na bieżąco z Listen to musiały Cię Hawki odrzucić....Twój błąd!

Jak chcesz poznać ich moc i magię,pożycz na 3 dni, podepnij pod coś dobrego,stacjonarnego i tylko ich słuchaj....

Wtedy oceniaj....he,he.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę Cię prosić o znalezienie tych opinii, bo sobie nie przypominam?

Ponadto jednak wolę przesłuchać sam, aniżeli gadać w ciemno, bo tak można tworzyć mity. Zwłaszcza, że swojego czasu to właśnie Geek wyeliminował u mnie DFy, i to właśnie Geek o dziwo tworzył synergie z HD800 oraz LCD2, więc był uniwersalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Palpatine,
A słuchałeś Geeka z NH? Bo jestem ciekaw na czym bazujesz, a gdybania nie lubię.
Adikowi same NH nie podeszły, a nie to połączenie. Chyba słuchał też u touoka na innym sprzęcie, a pieśni pochwalnych nie było i tak.
Jeśli dysponujesz innymi opiniami, a nie domysłami, przedstaw je.

No to byla krotka wizyta i brak czasu na duze klocki @touoka, natomiast fakt - sluchawki mi nie podeszly ewidentnie i zrodlo nie mialo wtedy wiekszego znaczenia
 
Ja co prawda słucham ich od niedawna (wersja Carbon na na welurach), ale ciemne to one dla mnie nie są na pewno. Nie wiem, może te pady je tak zmieniają. Na skórzanych jeszcze nie testowałem, ale na welurach to świetne przestrzenne granie z efektem 3D, o którym kiedyś wspominał [mention=63840]Palpatine[/mention]. Góra klarowna i szczegółowa, a dół bardzo efektowny z odpowiednim impaktem. No i genialna ergonomia!

No ja sluchalem na skorkowych; domyslam sie ze na welurach zamulenie znacznie zanika i moze byc tylko lepiej
oj tam, przesadzasz

Jak nie jak tak - takie M50/Pro80 z laptopowej dziurki byly dla mnie lepsiejsze :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako przenośne rozwiązanie pod HD800 jakoś to gra, tak samo jak od biedy można słuchać 800 z MacBooka Pro, ale nie jest to 100% synergia i właściwe napędzenie tych słuchawek. Do ideału sporo brakuje. Sluchałem z GO1000, a z 450 może (ale nie musi) być gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, hibi napisał:

oj tam, przesadzasz :)

@hibi - ponad rok jak tylko znajdziesz punkt zaczepienia wpadasz tutaj i piszesz jakieś dziwne komentarze deprecjonujące słuchawki czy ludzi, którym one się podobają. My naprawdę wszyscy już wiemy, że to nie Twoje granie. Starasz się coś osiągnąć bo nie bardzo rozumiem cel Twoich wypowiedzi?

Nie za wiele merytorycznej zawartości w temacie. 

Edytowane przez Palpatine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Palpatine napisał:

@hibi - ponad rok jak tylko znajdziesz punkt zaczepienia wpadasz tutaj i piszesz jakieś dziwne komentarze deprecjonujące słuchawki czy ludzi, którym one się podobają. My naprawdę wszyscy już wiemy, że to nie Twoje granie. Starasz się coś osiągnąć bo nie bardzo rozumiem cel Twoich wypowiedzi?

Nie za wiele merytorycznej zawartości w temacie. 

Aż tak słabe jak pisze adikadik nie są -moje zdanie, na welurach pewnie ta buła może jest mniejsza.

szanuję jego opinię mimo tego :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, bakus1233 napisał:

Dla mnie DT990Pro 250Ohm były ciemne i łagodne, 600Ohm ostrzejsze i jaśniejsze, podobnie DT150 wydawały mi się jasne.

 

Wracając do tematu. Słyszałem, że akurat GO450 nie specjalnie sobie radzi z AQ NH.

@audionanik słuchał, to może coś więcej napisze na ten temat. Ja słuchałem NH z Mytekiem Stereo 192 i to jak grał ten zestaw nie było warte nawet tysiąca złotych.

GO dobrze grał z LCD2 (bas się tylko w szwach rozłaził); z NH to był mdły, gładki, szarawy dźwięk o konsystencji idealnie zmiksowanego kogla-mogla z serkiem mascarpone. Zniknęła faktura dźwięku:).

4 godziny temu, adikadik napisał:

 

Ciemne jak doopa murzyna w nocy :)

Nawet na 5 stówek mi NH z GO450 nie grał :)

2 godziny temu, adikadik napisał:


takie M50/Pro80 z laptopowej dziurki byly dla mnie lepsiejsze :)

No weź, bo się Hibi z lajków wystrzela:D

 

16 minut temu, Palpatine napisał:

@hibi - ponad rok jak tylko znajdziesz punkt zaczepienia wpadasz tutaj i piszesz jakieś dziwne komentarze deprecjonujące słuchawki czy ludzi, którym one się podobają. My naprawdę wszyscy już wiemy, że to nie Twoje granie. Starasz się coś osiągnąć bo nie bardzo rozumiem cel Twoich wypowiedzi?

Nie za wiele merytorycznej zawartości w temacie. 

Eeee, teraz to i tak się uspokoił. Rok temu objawy były bardziej nasilone:D; my tu przyzwyczajeni...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, audionanik napisał:

Eeee, teraz to i tak się uspokoił. Rok temu objawy były bardziej nasilone:D; my tu przyzwyczajeni...

Zauważyłem. Dwa dni temu przebrnąłem przez cały wątek...120 str. Jakby zebrać posty Hibiego to wygląda jak krucjata przeciwko niewiernym ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, w wątku o dt150 nic nie pisz o tych słuchawkach co nie jest zachwytem lub cmokaniem z oczami jak paciorki. Najlepiej wyrazić opinie, że powinny kosztować dwa tysie i spadać zanim obczają, że uważasz te słuchawki za słabe i pogonią kijami lub uznają za trolla.

 

Co do NH, to najlepiej mi grały z balantine (chociaż raz wybuchły zasilane nietypową wersją, ale wersja standard jest już stabilna jak skała:D) i porządnym źródłem na sabre - w tej konfiguracji, to obiektywnie naprawdę świetne słuchawy.

Edytowane przez audionanik
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka stron wcześniej ktoś pisał, że świetnie mu zagrały na S6. I już rozważałem zakup...po czym Evil się rozpisał że brak synergii S6 z NH.

I faktycznie DAC na Sabre będzie prawdopodobnie najlepszy. Już ESS Sabre 9016 na DFRed brzmi świetnie.

Edytowane przez Palpatine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, audionanik napisał:

Co do NH, to najlepiej mi grały z balantine (chociaż raz wybuchły zasilane nietypową wersją, ale wersja standard jest już stabilna jak skała:D) i porządnym źródłem na sabre - w tej konfiguracji, to obiektywnie naprawdę świetne słuchawy.

Dokładnie. Na odtwarzaczu CD Majkela+ Balantine grały cudownie :D Dlatego uważam, że to są dobre słuchawki, tylko trzeba dobrać do nich tor, bo inaczej jest tragedia..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności