Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Za darmo oddam


truskawkowetango

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Oddam, kabel słuchawkowy oparty na Canare, mXLR/3.5 SE, ~1.5m.

 

 

canare.jpg

 

Jeszcze jakieś krótkie ICki, jeden na Sommerze, drugi kierunkowy napewno na czymś "lepszym" - niepamiętam :P

 

EDIT: 

słuchawkowy "poszedł"

 

EDIT2:

do oddania lecą jeszcze 2x USB 2.0 A->B:

1. chińczyk ~80cm

2. DYI na qed signature subwoofer ~50cm

 

EDIT3:

nic nie zostało...

Edytowane przez trez0r
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Hustler napisał:

Chętnie je przygarnę.

ten słuchawkowy, czy ICki? Podaje spec:

1. ~50 cm, sommer spirit xxl, ofc, awg19, zakończony rca amphenol

2. ~25-30 cm, qed qunex 2, 99.999 ofc, zakończony rca chyba neutrik

 

nadal zainteresowany? priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

JUŻ poszło ;)

 

 

Hej!

Oddam komuś ze smykałką majsterkowicza płytę główną od Bursona Playmate, która z jakiegoś powodu zaczęła grać jednym kanałem. Dostałem nową i tej nie potrzebuję. Dorzucam również działający moduł podłączeniowy USB xmos.

Pozdrawiam

20201116_112629.jpg

Edytowane przez MFRD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Oddane

 

Ostatnie płyty, które mi zostały w domu. Jak ktoś chętny podrzucę do paczkomatu. Płyty nie porysowane, pudełka też w niezłym stanie.  Wysyłkę pokrywa odbiorca, coś koło 15zł, patrząc w menadżerze paczek. Warunek, trzeba zgarnąć wszystkie. 

Edytowane przez BarteqW
Oddane
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam ponownie kolejna rzecz do oddania. Został mi zestaw do odbioru "n na kartę", to znaczy się bardziej tuner, pilot, oryginalne pudło też powinno być. Raczej nie mam karty. Może ktoś z chętnych ewentualnych chętnych będzie wiedział czy można sobie użyć jakiejkolwiek innej, bo i tak byłaby na mnie zarejestrowana. 

W każdym razie tuner powinien być sprawny, po prostu kiedyś padł konwerter od satelity, potem zrezygnowałem całkowicie z satelity i nawet nie mam na czym sprawdzić. W każdym razie z satelity nie odbierał od lat.

Jak ktoś zainteresowany to wysyłka do paczkomatu na koszt (koszt wysyłki + 5zł na czekoladę 😉) chętnego.

spacer.png

Edytowane przez BarteqW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Oddam Thomson Scenium EH308 8GB. Nie wiem jak z tą pamięcią 8 GB, bo w środku siedzi dysk twardy 1,8 cala. Póki co działa choć ekran stracił kolory i jest tylko w sumie fioletowy. Odbiór osobisty.

4.thumb.jpg.a7d86511b1eb18bffa481f804530b002.jpg

Edytowane przez Rafacio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

7. Ipod touch3 32 GB (słabo działa przycisk, albo i wogóle już nie działa), porysowane plecki. Poza tym wszystko sprawne. Za darmo. Odbiór osobisty.

8. iRiver T30 UMS 512MB, szary. Stan db. Za darmo. Odbiór osobisty.

9. Thomson Scenium EH308 8GB. Nie wiem jak z tą pamięcią 8 GB, bo w środku siedzi dysk twardy 1,8 cala. Póki co działa.  Za darmo. Odbiór osobisty.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zarezerwowane

Mam do oddania dwa dyski HDD. Wiem, że jeden to zabytek a drugi to young timer, ale różne rzeczy ludzie szukają się przydają. Tego na ide nie mam na czym sprawdzić, ale był sprawny jak go lata temu odkładałem na półkę, a F1 mogę sprawdzić jakimś programem. Aczkolwiek oprócz tego, że dość głośny to nie miał badów. Wysyłka do paczkomatu, najlepiej obu pacjentów ;-). 

spacer.png

 

Edytowane przez BarteqW
Zarezerwowane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDIT Przygarnięte

To znowu ja, do oddania mam myszkę Razer Deathadder, raczej sprawna ale jeszcze sprawdzę. Kupiłem kiedyś okazyjnie nowego Logitecha G9X i tą schowałem do szuflady. Jakby ktoś, chciał to pisać, choć bardziej na części się nadaje ze względów wizualnych, rolka zżółka, itp. Mam do niej gdzieś na strychu pudełko nawet ;-).

spacer.pngspacer.pngspacer.png

 

Edytowane przez BarteqW
EDIT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Oddam Logitech G413 Carbon. Klawiatura po gwarancji i klawisze powoli zaczynają się poddawać - np. 1/! (nad Q), klawisz windowsa z lewej strony czy też 'Enter'. Poddawać - mam tu na myśli brak aktywacji lub aktywację podwójną. Może ktoś lubi grzebać w takich urządzeniach albo przyda mu się jako potencjalny dawca. Klawiatura wymyta i odkurzona.

 

Odbiór osobisty Racibórz albo paczkomat, jeśli ktoś pokryje koszty.

EDIT: zainteresowany się znalazł :D Wzięte!

Edytowane przez zolwinho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności