Skocz do zawartości

Za darmo oddam


truskawkowetango

Rekomendowane odpowiedzi

To i ja, za koszt wysyłki

 

Buda od SL HD661 - bez przetworników, kolor czarny.

Myszkę bezprzewodową

Książka - Player One - Ernesta Cline - raz czytana

Książka - Pieśń Misji - John Le Carre - nowa twarda okładka

Etui do LG L9 czarne i białe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak proponowałem aby kupujący oferował zapłatę na rzecz potrzebujących zwierząt czy dzieci to nie miało wzięcia ale jak niska cena to ma :P

Retter nie śmieć w wątku! :D

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A jak proponowałem aby kupujący oferował zapłatę na rzecz potrzebujących zwierząt czy dzieci to nie miało wzięcia ale jak niska cena to ma :P

Retter nie śmieć w wątku! :D

 

Toż to HP :P nabijam posty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A jak proponowałem aby kupujący oferował zapłatę na rzecz potrzebujących zwierząt czy dzieci to nie miało wzięcia ale jak niska cena to ma :P

Retter nie śmieć w wątku! :D

 

Toż to HP :P nabijam posty :D

 

Widzę, brakuje Ci 5-ciu do rocznicy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oddam metrowy (albo półmetrowy, nie pamiętam teraz, a sprawdzać mi się nie chce) kabel optyczny belkina

 

edit:

oddany

Edytowane przez Play
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddam za darmo 2 x twarde etui na słuchawki marki monster beats. O takie:

 

WP_20141105_0051.jpg

edit:

 

Już znalazły nowych właścicieli :)

Edytowane przez brewamator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również znalazłem parę rzeczy. Na dzień dzisiejszy oddam w dobre ręce za wysyłkę:

1. Komplet gumek od SM e10.
2. Etui od Mee M9
3. Etui od Fischerów (woreczek)

4. Wyświetlacz od Sony E43xF wraz z szybką (z plexi)
5. Głośniczki na 1xAA - lekko charczały na dużej głośności.
6. Napęd Combo LG (nie wiem czy sprawny)
7. Płyta ASROCK k7s41gx z Sempronem 2400 i coolerem (nie wiem czy sprawna) + zaślepka + taśmy
8. Grafika Asus V9400-X 128mb (nie wiem czy sprawna)
9. Kości RAM do PC (jedna 256mb a druga jakaś dziwna, była od z tego co pamiętam od jakiegoś serwera) i do lapka (512mb).

SAM_2523.JPG

SAM_2524.JPG

Edytowane przez k4mil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam opla

 

 

 

 

 

 

A tak serio fajna opcja i dołączę jakoś w okolicach weekendu z jakimiś pokrowcami, a i gdzieś mi się walają drivery od skullcandy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wiecej: nie przekroczyla nawet dwoch 40-stek

To ją jutro pakuj i dawaj. :D Jest ją gdzie utopić.

https://www.google.pl/search?q=kobyla+g%C3%B3ra&safe=off&espv=2&biw=1463&bih=901&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=OKhaVI-LFMzY7AbC0IHAAw&ved=0CAcQ_AUoAg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że temat się podoba :)

Ba, nawet 9 osób już go obserwuje.

Może warto o wpis w regulaminie, że rzeczy poniżej pewnej wartości wiszące w komisie (np 5 miesięcy) należy oddać :) - a dobrowolną wpłatę kupującego na fundację czy cuś :)

Oczywiście znajdą się osoby, co zjedzą mnie za taki pomysł - bo komis to komis. Ale trzeba przyznać, że czasami dobrze jest coś zrobić dla kogoś, jakaś atmosfera lepsza się wprowadza na forum :D

Edytowane przez truskawkowetango
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może warto o wpis w regulaminie, że rzeczy poniżej pewnej wartości wiszące w komisie (np 5 miesięcy) należy oddać :) - a dobrowolną wpłatę kupującego na fundację czy cuś :)

Oczywiście znajdą się osoby, co zjedzą mnie za taki pomysł - bo komis to komis. Ale trzeba przyznać, że czasami dobrze jest coś zrobić dla kogoś, jakaś atmosfera lepsza się wprowadza na forum :D

Jak coś powiesz to już powiesz... Oddawanie rzeczy za darmo pod przymusem jako sposób na poprawę atmosfery na forum? Serio? :blink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się z miłą chęcią...

Oddam:

- Fisher audio silver bullet - w woreczku, komplet,

- Fisher audio consonance - j.w.

- superlux hd381 - komplet, opakowanie nieoryginalne

- fisher audio Fa-004 z modem Manuela w oryginalnym woreczku https://muzostajnia.files.wordpress.com/2014/07/image41.jpg

- denon d1001 z Modem Manuela w worku od superlux http://muzostajnia.wordpress.com/2014/06/21/d1001-cal-do-d600-modem-manuela/

- interconnect 2xRCA - 2xRCA, zwykły za 10 PLN czy 15, ale wykonany przyzwoicie, solidny. sztuk dwie, chyba

Na razie tyle.

Wysyłam po cenie KW pocztą polską priorytetem.

Zastrzegam sobie prawo wyboru osób, którym sprezentuję w.w. rzeczy. NIE decyduje kolejność zgłoszeń, tylko stan/ilość posiadanego sprzętu. Chciałbym obdarować tych, którzy niewiele mają. Nie wiem , czy tutaj tacy są...

Wysyłka najwcześniej w przyszły wtorek.

Edytowane przez manuelvetro
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biere denony d1001 do modowania :) zobaczymy co da się wycisnąć z tych połamańców :P

yyy Fa-004 chyba tez :D jako prezent,

Teraz będe musiał poszukać i coś od siebie dać ....

Edytowane przez retter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności