Recommended Posts

Powitać,

jeżeli nie ma zainteresowanych to ja z chęcią, głównie ze względu na ładowarki i "otwieracze" do obudów :)

A jak ktoś potrzebuje coś innego z tego zestawu to dajcie znać.

Selphy, daj znać na priv co i jak.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Do oddania mam pudło różności DIY. Są tam pady, kabelki, wtyki, pałąki, śrubki, przetworniki (prawdopodobnie zepsute) itd. Część pewnie nieprzydatna lub zużyta, część wręcz nowa lub jak najbardziej używalna - dosłownie miszmasz :). Oddaję, bo w przewidywalnej przyszłości nie zamierzam się zajmować DIY słuchawkowym.

Do odbioru osobiście u mnie lub za koszt wysyłki (wyłącznie poczta). Jeżeli zgłosi się kilka osób, rezerwuję sobie możliwość wyboru do kogo cosie trafią.

Przypominam, że nadal jest do wzięcia "Brown Album" Orbitala na winylu w bardzo dobrym stanie, ale tutaj tylko odbiór osobisty.

Proszę o kontakt przez PW.

roznosciDIY.jpg

Edytowane przez timecage
  • Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Do oddania mam nieco kabelków.

- interkonekty Klotz LaGrange, długość bodajże ze 60cm

- interkonekty Prolink Futura, długość bodajże ze 2m

- kable głośnikowe Melodika MDC2250 2.5mm, długość chyba z 1,5m

Najchętniej wszystkie dla jednej osoby.

Do odbioru osobiście u mnie lub za koszt wysyłki (wyłącznie poczta). Jeżeli zgłosi się kilka osób, rezerwuję sobie możliwość wyboru do kogo cosie trafią.

Proszę o kontakt przez PW.

kabelki1.jpg

Edytowane przez timecage
  • Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kupon Ebay 15 euro rabatu na elektronikę,odzież przy zakupie minimum 30euro.Warunek płatność musi być przez PayPal wtedy wpisać kod.

Ważny tylko do jutra zapomniałem o nim :D

Kod: MPLMRZR395DDDBM

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Z nieutulonym zalem, jako fanboy BlackBerry, oddam BlackBerry stereo premium headset. Nie laczy jedna sluchawka, przez co tez pilot czasem wariuje. Z zalet: najlepszy pilot, z ktorym mialem w zyciu do czynienia, bo ma 5 przyciskow, mega wygodne. Sluchawki nie do dostania w PL, zaplacilem grubo ponad 100zł, sciagajac zza oceanu.

Tipsy wrzucam przypadkowe, ale nieuzywane. Do tego zestaw bajeranckich, lanserskich nakladek BlackBerry na kazda z kopulek, w roznych kolorach. Oddam za koszt wysylki lub odbior osobisty w Lublinie. W przypadku duzego zainteresowania tym bezcennym bialym krukiem zastrzegam sobie prawo do wyboru szczesliwca. Ponizej real foto, ameliniowa farba troche poschodzila wskutek zuzycia.

634a9d369a0b79e4462ec387c78f66a3.jpge2c6f063fe985ed2e7ecbcd22dbe0efd.jpg

edit: oddane Perulowi

Edytowane przez micbud
  • Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Oddam w dobre ręce deck kasetowy z autorewersem JVC TD-R452. Sprawny, ale nie wiem, czy na 101%. Gra, przewija itp. Trochę przykurzony. Wyłącznie odbiór osobisty u mnie w Warszawie. Proszę o kontakt przez PW. Jeżeli zgłosi się kilka osób, rezerwuję sobie prawo wyboru do kogo trafi maszynka :).

jvctdr452.jpg

Edytowane przez timecage
  • Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam jeszcze telefonik LG KP500 do sprezentowania komuś. Stan dobry, działa, w komplecie ładowarka i słuchawki. Odbiór osobisty albo wysyłka pocztą polską. Jeżeli zgłosi się kilka osób, rezerwuję sobie prawo wyboru. Proszę o kontakt na PW.

Edytowane przez timecage

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Oddam za koszt wysyłki doki z tego tematu wraz z kabelkiem do ładowania:

Koszt przesyłki 10 zł (jak wyjdzie mniej to oddam resztę przelewem zwrotnym) lub darmowy odbiór osobisty w Lublinie. Jak zainteresowanie będzie tak duże, jak w temacie, w którym chciałem sprzedać te doki, to zastrzegam sobie, że oddam komu zechcę :-D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak aktualne to chętnie wezmę na siłownię ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bon rabatowy (kod) do X-Komu  na 20zł, przy zakupie za minimum 100zł, na dowolny produkt.

Kontakt przez PW. Prosiłbym tylko o użytkownika z historią powyżej 10 postów i co najmniej pół roku na forum.

EDIT

Kod oddany w dobre ręce :)

Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta