Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Za darmo oddam


truskawkowetango

Rekomendowane odpowiedzi

Audiobook do ściągnięcia z http://orlen.audioteka.pl/ kod : CFSAR9X9VD8G

Ze swojej strony polecam "Niezwyciężonego" St.Lema - słuchowisko nagrane w tech.binauralnej.

 

Kod jednorazowy  - kto pierwszy ten lepszy ;)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, all999 napisał:

orlen.audioteka.pl

CFSR38XFTVQ9
CFSEAHXFTVR3

Ktoś wykorzystał nie napisał :(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, krz napisał:

orlen.audioteka.pl

CFSM9UX4ZP35

 

Mam jeszcze jeden, ale chyba został w samochodzie. Jak komuś bardzo zależy, to pisać na PW.

No i po weekendzie znowu jadę się zalać :P

 

Ps. Tylko napiszcie kto bierze.

Dzięki bardzo skorzystałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.04.2017 o 09:03, krz napisał:

orlen.audioteka.pl

CFSM9UX4ZP35

 

Mam jeszcze jeden, ale chyba został w samochodzie. Jak komuś bardzo zależy, to pisać na PW.

No i po weekendzie znowu jadę się zalać :P

 

Ps. Tylko napiszcie kto bierze.

 

Jeszcze jedna porcja:

CFSEZLXK4525

CFSLUHXABRPQ

 

Jak używasz, to poinformuj innych.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, crysis94 napisał:

Ja widzę pierwszy! Ale nic mnie tam nie ciekawi, co braliście?

Spekuluję, że "Niezwyciężonego" Lema.

Jest nagrany w tech. binauralnej, ale oczywiście moje spekulacje mogą być błędne.

Edytowane przez paratykus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wziąlem 2001: Odyseja Kosmiczna no i Niezwycieżonego też. W Niezwyciężonym przeszkadzało mi trochę nierówne nagranie siły głosów lektorów. Jeżeli ustawiłem głośność tak żeby dobrze słyszeć Olbrychskiego, który czyta w miarę cicho to Krystyna Czubówna była za głośno. Teraz słucham Genu Atlantydzkiego ale lektor niestety gorszy niż Krystyna :).

Aha, żeby nie było brałem z włsnych zasobów kodowych :).

Edytowane przez superbart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, krz napisał:

I pewnie pierwszy go zobaczysz i użyjesz ;)
Jak potrzebujesz to w czym problem?

Dla mnie w sumie w niczym, no ale @rfzb się należy za tę radosną twórczość w pejncie :D

jak kto chce niech bierze: cfsbqkxgf2k5

 

10 godzin temu, crysis94 napisał:

Ja widzę pierwszy! Ale nic mnie tam nie ciekawi, co braliście?

kurna, przecież do wyboru do koloru: jobs - rewelka, Odyseja, ale nawet "Dziewczyna z pociągu" też dość wciągające. Mario Puzo też pewnie nie jest zły, no i L.Tyrmand, zwłaszcza dla rodowitych Warszawiaków ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skorzystałem, Dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś potrzebował to oddam kod promocyjny na 10$ na zakup One Plus 3T bezpośrednio na strone OnePlus.net Kod ważny do 30.04.2017. Dostałem za wcześniejsze zakupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddam w dobre ręce poniższe cosie.

 

- doki od HTC M8s, przetestowane z trzy razy i grają wcale fajnie, ale ja doków nie znoszę - są trochę przykurzone ale to tyle problemu z nimi.

- karta graficzna Asus Radeon 4850 512M - nie wiem czy działa, ale jest na to szansa, bo działała przed okresem spoczynku w szafie ;)

- grube pady z ebaya, średnica 105mm - mają naderwany i luźny kołnierz, ale poza tym są w dobrym stanie, może się komuś przydadzą.

 

Możliwy odbiór osobisty w Wawie (ale na moich warunkach) lub poczta polska w zamian za koszt wysyłki.

Jeżeli zgłosi się wielu chętnych, to rezerwuję sobie prawo wyboru do kogo co trafi ;) .

Pisać na PW proszę.

 

dokiHTC.thumb.jpg.95e69f10f2f6bcbe4a521b32911b94e3.jpgASUSradeon.thumb.jpg.cc6e99473a11545144778bc33b25d8f4.jpg

pady01.jpg

Edytowane przez timecage
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności