Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Za darmo oddam


truskawkowetango

Rekomendowane odpowiedzi

Kupon Ebay 15 euro rabatu na elektronikę,odzież przy zakupie minimum 30euro.Warunek płatność musi być przez PayPal wtedy wpisać kod.

Ważny tylko do jutra zapomniałem o nim :D

Kod: MPLMRZR395DDDBM

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z nieutulonym zalem, jako fanboy BlackBerry, oddam BlackBerry stereo premium headset. Nie laczy jedna sluchawka, przez co tez pilot czasem wariuje. Z zalet: najlepszy pilot, z ktorym mialem w zyciu do czynienia, bo ma 5 przyciskow, mega wygodne. Sluchawki nie do dostania w PL, zaplacilem grubo ponad 100zł, sciagajac zza oceanu.

Tipsy wrzucam przypadkowe, ale nieuzywane. Do tego zestaw bajeranckich, lanserskich nakladek BlackBerry na kazda z kopulek, w roznych kolorach. Oddam za koszt wysylki lub odbior osobisty w Lublinie. W przypadku duzego zainteresowania tym bezcennym bialym krukiem zastrzegam sobie prawo do wyboru szczesliwca. Ponizej real foto, ameliniowa farba troche poschodzila wskutek zuzycia.

634a9d369a0b79e4462ec387c78f66a3.jpge2c6f063fe985ed2e7ecbcd22dbe0efd.jpg

 

 

edit: oddane Perulowi

Edytowane przez micbud
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Oddam w dobre ręce deck kasetowy z autorewersem JVC TD-R452. Sprawny, ale nie wiem, czy na 101%. Gra, przewija itp. Trochę przykurzony. Wyłącznie odbiór osobisty u mnie w Warszawie. Proszę o kontakt przez PW. Jeżeli zgłosi się kilka osób, rezerwuję sobie prawo wyboru do kogo trafi maszynka :).

 

 

 

jvctdr452.jpg

Edytowane przez timecage
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam jeszcze telefonik LG KP500 do sprezentowania komuś. Stan dobry, działa, w komplecie ładowarka i słuchawki. Odbiór osobisty albo wysyłka pocztą polską. Jeżeli zgłosi się kilka osób, rezerwuję sobie prawo wyboru. Proszę o kontakt na PW.

 

Edytowane przez timecage
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Oddam za koszt wysyłki doki z tego tematu wraz z kabelkiem do ładowania:

Koszt przesyłki 10 zł (jak wyjdzie mniej to oddam resztę przelewem zwrotnym) lub darmowy odbiór osobisty w Lublinie. Jak zainteresowanie będzie tak duże, jak w temacie, w którym chciałem sprzedać te doki, to zastrzegam sobie, że oddam komu zechcę :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bon rabatowy (kod) do X-Komu  na 20zł, przy zakupie za minimum 100zł, na dowolny produkt.

Kontakt przez PW. Prosiłbym tylko o użytkownika z historią powyżej 10 postów i co najmniej pół roku na forum.

 

EDIT

Kod oddany w dobre ręce :)

 

Edytowane przez SlawekR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam do sprezentowania strychową siatę starych winyli, około trzydzieści sztuk. W większości stan dostateczny/dobry, rys i przybrudzeń jest dużo. Stare wydania niemieckie (Amiga), jest trochę polskich (Muza) itp. itd. Cztery płyty nauki języków, jest też muzyka klasyczna, dziecięca, jakieś kabarety, z muzyki popularnej są bodajże jakieś Rolling Stones, Abba, Budka Suflera, Niemen i inne cosie. Przesłuchałem wszystkie i jeśli ktoś lubi winylowy akompaniament trzeszcząco-pykający, to nie będzie problemów.

Warunki są dwa:

- jak któreś się nie spodobają to oddać komuś dalej, niech nie trafiają na śmietnik

- tylko odbiór osobisty u mnie w Warszawie, niestety nie mam obecnie głowy do takich wysyłek

Jeżeli zgłosi się więcej niż jedna osoba, rezerwuję sobie prawo wyboru. Oddaję tylko całość, dokładnego spisu zawartości nie mam i robić nie będę.

 

Do oddania są też cztery wentylatory komputerowe, bodajże bequiet 12cm, silentiumpc 12cm, bitfenix 14cm. Stan techniczny nieznany, tzn. prawie na pewno działają, ale jak działają to nie wiem. Wolałbym odbiór osobisty, ale na upartego mogę podesłać tyle, że potrwa to chwilę. Oddaję tylko komplet. Jak zgłosi się więcej niż jedna osoba, rezerwuję sobie prawo wyboru.

 

Ostatecznie mam dla kogoś na prezent pałąk od słuchawek vintage Elega DR-119C. Jest w bardzo dobrym stanie, rozstaw widełek rzędu 9cm, a ich wysokość rzędu 7cm. Zasady jak wyżej.

 

Oczywiście proszę pisać na PW, nie tutaj.

Edytowane przez timecage
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddam za darmo (niby nową) klawiaturę Natec Medusa 2 nkl-0398. 

Esc i F1 się przycinają, ale może się komuś będzie chciało z tym pobawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, jd1210 napisał:

Oddam za darmo (niby nową) klawiaturę Natec Medusa 2 nkl-0398. 

Esc i F1 się przycinają, ale może się komuś będzie chciało z tym pobawić.

Nieaktualne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jd1210 napisał:

Oddam za darmo (niby nową) klawiaturę Natec Medusa 2 nkl-0398. 

Esc i F1 się przycinają, ale może się komuś będzie chciało z tym pobawić.


Eh, wyszedłem na kolesia wpychającego złom. Kwestia tego, że klawiatura była już reklamowana (przycinające się klawisze) i sklep potwierdził wymianę na nową. Nie użyłem w ogóle klawiatury, bo korzystam tylko i wyłącznie z laptopa od dłuższego czasu. Trzeba było dać znać...
Gdybym wiedział, że ta sztuka jest nadal wadliwa, to nawet nie bawiłbym się w wystawianie na sprzedaż, tylko zareklamował i zażądał zwrotu pieniędzy (bo to już drugi raz) - także nie miałbym żadnego interesu bawić się w robienie ogłoszeń i sprzedaż za prawie połowę ceny zakupu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Arthass napisał:


Eh, wyszedłem na kolesia wpychającego złom. Kwestia tego, że klawiatura była już reklamowana (przycinające się klawisze) i sklep potwierdził wymianę na nową. Nie użyłem w ogóle klawiatury, bo korzystam tylko i wyłącznie z laptopa od dłuższego czasu. Trzeba było dać znać...
Gdybym wiedział, że ta sztuka jest nadal wadliwa, to nawet nie bawiłbym się w wystawianie na sprzedaż, tylko zareklamował i zażądał zwrotu pieniędzy (bo to już drugi raz) - także nie miałbym żadnego interesu bawić się w robienie ogłoszeń i sprzedaż za prawie połowę ceny zakupu...

Ale nie mam żadnych pretensji, napisałem o klawiszach bo się faktycznie przycinają.

A nie jest mi potrzebna z zupełnie innej przyczyny. Akurat te klawisze mi nie przeszkadzały, są do ogarnięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Sprezentuję komuś vintage słuchaweczki Ross RE-261. Mają prawie nowe pady, wtyk na kabelku zmieniony na Vitalco 3,5mm. Są solidne, lekkie i grają na tyle znośnie, że uszy nie krwawią ;).

Wolałbym odbiór osobisty, ale mogę wysłać, tylko potrwa to dłuższą chwilę. Jeśli zgłosi się kilka osób, rezerwuję sobie prawo wyboru. Odzywać się proszę na PW.

rossRE-261.jpg

Edytowane przez timecage
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za darmo oddam cd od zestawu Pianocraft CDX-E200. Sprzęt ma wymontowany napęd, który prawdopodobnie jest uszkodzony (napęd razem do oddania - może jest do naprawy). Stan wizualny dobry. Tylko odbiór osobisty.

Edytowane przez Rafacio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Do oddania:

- zestaw złożony z ładowarki sony ericsson, słuchawek sony ericsson, kabelka z mikrofonem od headsetu Plantronics Rig i blaszek pod większe pady dla słuchawek M&D

- zestaw czterech dvd, z czego trzy to filmy, a czwarty to jakiś zapis zjazdu twórców muzyki elektronicznej.

NIEAKTUALNE

Oddaję tylko całe zestawy. Preferuję odbiór osobisty, ale możliwa wysyłka - poczta only i nie będzie to bardzo prędkie. Proszę o kontakt przez PW. Jeżeli zgłosi się dużo ludzi, rezerwuję sobie prawo wyboru.

roznosci01.jpgdvd01.jpg

Edytowane przez timecage
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności