Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Za darmo oddam


truskawkowetango

Rekomendowane odpowiedzi

Całkiem ciekawy wybór ebookow z Allegro. Polecam Grę Endera.

 

www.legimi.com/pl/allegro/

BGZ8WVMPG3VNVNTP

 

Jak ktoś wykorzysta niech napisze.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kod zniżkowy do sklepu x-kom, ważny dzisiaj (rabat 20zł, minimalna wartość zakupów 100zł): 3B1HX5

 

Jak ktoś skorzysta, to niech napisze, bo kod chyba jest jednorazowy.

już ktoś wykorzystał i miał w głębokim poważaniu o tym informować ;)

Edytowane przez _dorian_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xiaomi Piston v.3. Uzywane, ale cos z nimi nie tak. Tzn. na niektorych fonach graja b.cicho, na innych i fiio x1 graja glosno, ale z jakimis sybilantami. Do wczoraj byly w pelni sprawne. Pewnie cos z kablem lub pilotem. Oddam za koszt wysylki. Jesli bedzie wiecej niz 1 chetny na te drogocenne sluchawki, zastrzegam sobie prawo wyboru szczesliwca i nie przyjmuje reklamacji;-) a jak nie bedzie chetnych to oddam dzieciakom do zabawy, niech udaja, ze sluchaja;-)d51ae0eed5fa6dea6e0bfd20259b2387.jpg

Edit: w realizacji z @jamesik

Edytowane przez micbud
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xiaomi Piston v.3. Uzywane, ale cos z nimi nie tak. Tzn. na niektorych fonach graja b.cicho, na innych i fiio x1 graja glosno, ale z jakimis sybilantami. Do wczoraj byly w pelni sprawne. Pewnie cos z kablem lub pilotem. Oddam za koszt wysylki. Jesli bedzie wiecej niz 1 chetny na te drogocenne sluchawki, zastrzegam sobie prawo wyboru szczesliwca i nie przyjmuje reklamacji;-) a jak nie bedzie chetnych to oddam dzieciakom do zabawy, niech udaja, ze sluchaja;-)d51ae0eed5fa6dea6e0bfd20259b2387.jpg

Edit: w realizacji z @jamesik

Kurcze a pobawiłbym się w diy :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem ciekawy wybór ebookow z Allegro. Polecam Grę Endera.

 

www.legimi.com/pl/allegro/

BGZ8WVMPG3VNVNTP

 

Jak ktoś wykorzysta niech napisze.

Skorzystałem, dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Całkiem ciekawy wybór ebookow z Allegro. Polecam Grę Endera.

 

www.legimi.com/pl/allegro/

BGZ8WVMPG3VNVNTP

 

Jak ktoś wykorzysta niech napisze.

Skorzystałem, dziękuję

 

 

To jeszcze jeden.

NF76KZP2R5G82L6L

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Mam kilka drobiazgów do oddania, może się komuś przydadzą. Preferuję odbiór osobisty w Wawie, ale wysłać na koszt odbiorcy też mogę.

- obudowa od Audio-Technica ATH-A500 bez tarczy i przetworników, w niezłym stanie
- stojak na słuchawki z wygiętych prętów, sztuk 3 (jeden tyci nierówny)
- headset Plantronics Gamescom 380 ze znakami używania, ale sprawny
- trochę sztywny kabelek do słuchawek Conducfil w oplocie czarnym z białym plastikowym splitterem i wtyczką amphenol jack 3,5mm (taki, że trzeba sobie przylutować)
- matowy papier fotograficzny A4 Canon MP-101 gramatura 170, jakieś 40 arkuszy
- 4 różne, oryginalne dvd z filmami, które wepchnę gratis do powyższych, bo nie mam co z nimi zrobić, a wyrzucić szkoda :P

Zdjęcia na życzenie, kontakt na PW proszę, by tu nie spamić :)


Zwycięzcami szturmu są:

 

czesiu89 - kabelek i jeden stojak

gregdezet - obudowa, headset i jeden stojak

adikadik - papier foto i jeden stojak

 

A w nagrodę za uczestnictwo dla każdego po jednym horrorze na dvd - żeby wprowadzić świąteczny klimat :P

Edytowane przez timecage
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnosnie tych kodow na ksiazke za odebranie paczki z paczkomatu w ciagu 6h: na stronie inpostu jest info, ze dostane ksiazke do czytania lub sluchania. Czy ktos wie konkretnie czy dostane e-booka, czy audiobooka, bo od tego zalezy, czy mi sie chce wylazic z domu i isc te 150 m do paczkomatu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa uszkodzone grajki Cyberdrive EX-2. Nie uruchamiają się, komputer nie ich nie wykrywa itp.

Czy oba mają taką samą awarię, czy można je ożywić lub sklecić w jeden sprawny, nie wiem. Ale jak ktoś je chce, to są do oddania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddam dwa przetworniki od Porta Pro. Komplet z kablem bez pałąka. Jeden przetwornik sprawny raczej na 100%. Drugi gra, ale w pewnych okolicznościach strzela trzaskami. Odbiór tylko osobisty. Nie chce mi się bawić w wysyłkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności