Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

mobilne, zamknięte do ok. 300 zł


Devone

Pytanie

Serwus,

 

Rozpadły mi się jakiś czas temu AKG 518 DJ - grały jak dla mnie ok, ale trochę brakowało góry. Generalnie potrzebowałabym słuchawek:

- mobilnych - zazwyczaj słucham muzyki w miejscach publicznych (uczelnia, komunikacja)

- zamkniętych - z tego samego powodu (nie lubię się dzielić muzyką)

- nausznych lub wokółusznych - raczej średniej wielkości (mam małą głowę), ale to już ma oczywiście mniejsze znaczenie.

 

Słucham z soniaka zazwyczaj mp3 - im lepsze tym lepiej, ale nie zawsze jest w czym wybierać. Z tego powodu w grę wchodzą tylko te mało wymagające słuchawki co do źródła. Słucham muzyki różnej - często klasycznej (raczej utwory orkiestrowe), "alternatywnej" typu Radiohead, Jacaszek czy Other Lives, czy pseudo-folk typu Beltaine i Valravn. Zdarza mi się słuchać White Stripes i inne "rockowe", trochę brudniejsze zespoły. Najbardziej mi zależy, żeby słuchawki nie były spłaszczone, żeby perkusja nie była tylko jakimś tam trzaskiem z tyłu. tylko żeby miały głębię. Monitorów nie potrzebuję, lubię melodyjne, ciepłe słuchawki. Beatsów nie lubię :P (ani wizualnie, ani dźwiękowo).

Zastanawiałam się do tej pory nad Audio-Technicami, ale nie jestem przekonana - podobnie jak do Creativów.

Te 300 zł to taka kwota umowna, jak będzie te 20 zł więcej to też nic się nie stanie.

 

Bardzo proszę o pomoc, bo od czytania recenzji wcale się mądrzejsza nie robię, a rzadko jest możliwość przymierzenia tych porządniejszych słuchawek.

 

Z góry dziękuję za wszystkie poprawne merytorycznie odpowiedzi i pozostaję w dyspozycji w razie pytań.

 

Pozdrawiam : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności