Skocz do zawartości

Superlux HD381 vs Xiaomi Piston v2 vs Takstar Hi-1200 vs Don Scorpio B


Inszy

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś budżetowo i dość egzotycznie, czyli test porównawczy pomiędzy niegdyś popularnymi Superluxami HD381, gwiazdą ostatniego roku Xiaomi Piston v2, nowymi Takstarami Hi-1200 i egzotycznymi Don Scorpio Bass Colour. A w tle Fischer Audio Silver Bullet oraz Consonance.

 

Dlaczego tak, zamiast jakichś Westonów itp.? Zacytuję sam siebie:

"Jako podsumowanie dam jedną banalną myśl – żeby cieszyć się muzyką, nie trzeba wydawać dużo. Nie będzie to dźwięk pozbawiony wad, ale może być satysfakcjonujący. Tylko czasem warto zapuścić oko (a może ucho?) dalej niż nasz rynek."

 

Zapraszam do lektury:

https://muzostajnia.wordpress.com/2014/10/27/asian-penetration-4/

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz odnalazłem wątek. Znakomity test. Jak zwykle. :) co do fisheraudio silver bullet i consonance - pełna zgoda. Co do hd381 - pisałem kiedyś o nich , dosyć dawno temu, kiedy byłem jeszcze świeżakiem , trochę bzdur na forum... Fajnie, że jest ich wiarygodny test. A ze wiarygodny jest, to świadczy moja reakcja, kiedy go przeczytałem... No tak, westchnąłem sobie, myśląc , że wszystko się zgadza, tyle że ja wtedy tego nie umiałem napisać (ani nawet usłyszeć :D ) bo układ odniesienia był za wąski choćby...

Gratulacje, jak to mówią, po całości. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hd 381 posłucham - z sentymentu. Fishery oddam na pewno. Do silver bulletów nie byłem w stanie sie przekonać, nie byłem w stanie ich słuchać, po prostu - jak Ty, consonance - kiedy był odpowiedni seal - nawet mi sie podobały, w jazzie np. ale z tym sealem kłopot był ciągły... czyli dokładnie jak u Ciebie. Trzech Azjatek ;) pozostałych z Twego testu - nie miałem przyjemności poznać. Tutaj pozwolę sobie figlarny tytuł przytoczyć recenzji, dla tych, co nie czytali jeszcze... Asian penetration 4 :) tak wlasnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności