Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Wizali

Pytanie

Witam, szukam dobrych doków do iphona 5s. Z racji tego, że umarły moje jaysy oraz earpodsy używam aktualnie dość sławnych philipsów she3590. Niestety raczej nie są one spełnieniem moich marzeń wiec zacząłem szukać. Słucham głównie rapu (ale to nie jest polski rapopodobny wybór tylko konkretnie wykonawcy ze stanów, w tym dużo trapu) edm z czego najwięcej deep house oraz future house. Czasami posłucham JT albo soulu lub jazzu ale to sporadycznie. W oko wpadły mi słuchawki: shure she125, nuforxy 700X, mee edm universe, oraz nietypowe crystal by mee. Dodatkowo ostatnio mimo ze to odbiega od półki cenowej tamtych słuchawek znalazłem na allegro beoplay h3 za 450zł, co przy cenie

ponad 1000zł jest okazją. Czy warto do nich dołożyć albo może wybrać parę z tych?

 

 

Up. Stało się tak, że budżet został okrojony więc wybieram pomiędzy meele edm albo nuforcami 700x pytanie czy kabel w nu jest wytrzymały? Dzwii mnie też budowa edm'ów ponieważ mają tam taki dziwny "zawias" przy głośniku i czy jest to trwałe i wygodne rozwiązanie? Byłbym wdzięczny za odpowiedzi.

Edytowane przez Wizali
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Nuforce NE-700X odradzam z racji psującego się przewodu przy wtyku mini jack. Lecz słuchawki są w porządku jeśli chodzi o doznania słuchowe, mają dużo basu który ciężko okiełznać, ale jak nad nim się zapanuje to potrafią zagrać dobrze na niskich, średnich czy wysokich tonach. Jakość wykonania je niestety dyskwalifikuje, sam mam kłopoty z przewodem;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Możesz odradzać ze swojego subiektywnego punktu widzenia ;)

 

Posiadałem NE-700X wersję drugą (poprawiony kabel i wtyk kątowy) przez 10 miesięcy i jakoś się nie zepsuły. Chociaż muszę jednocześnie uczciwie przyznać, że nie mam w zwyczaju przygniatać dupskiem, czy też inną częścią ciała, słuchawek schowanych w kieszeni i podłączonych do grajka. :P

 

The recently revised versions of the NuForce NE700M and NE700X earphones feature cables with additional strands, 90-degree 3.5mm plugs, better strain relief and, for the 700M, a new microphone housing and improved pick-up switch.

źródło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności