Skocz do zawartości

DAP / 500zł / FiiO X1 / Zune HD / Colorfly C3 / Taczka 4/5G Halp


Rekomendowane odpowiedzi

Okej więc narobił mi się już spory mętlik, doradzę się znowu forum bo nie mam fizycznej możliwości przesłuchania łeb w łeb kilku DAPów.

 

Szukam DAPa, w cenie 400-500 złotych, może być używka, HDD raczej odpada, pojemność 8gb i więcej.

 

Dźwięk: Nie lubię ostrej góry, choć szczegółowość przekazu jest wskazana, dobry bas, dynamika.

 

Podpinał będę pod M50, więc musi je napędzić z zapasem, może kiedyś jakieś doki ale to nie pod nie wybieram.

 

Jakość wykonania jest dla mnie dosyć ważna, lubię jak sprzęt trochę waży i czuć że jest dobrze spasowany.

 

SQ na poziomie X1/Colorfly C3 w pełni mi wystarczy.

 

Hejhej, więc czemu któregoś nie kupisz ?

 

X1: Jakość wykonania. Wszędzie czytałem że świetnie itd, aluminium i takie tam ale w łapie leży jak tani plastik. Gra bardzo fajnie, pod względem SQ więcej mi na portable nie trzeba ale nie zdzierżę go w ręce, ostatecznie wezmę.

 

C3: Już prędzej, ale jest strasznie mały wyświetlacz. Jest ciężki, to plus, lubię czuć wagę urządzenia w ręce, słuchałem Krzychowego na meecie i pod względem SQ też jak najbardziej, ujdzie ale nie jest faworytem.

 

Touch4/5G: Już miałem i bajery nie są mi potrzebne i nie widzę sensu noszenia klocka obok Nexusa, chyba że ktoś go porównywał ostatnio i gra lepiej od wyżej wymienionych (ja swojego sprzedałem rok temu więc nie porównam), podejrzewam że 5g będzie gorzej dźwiękowo, jestem raczej na nie.

 

Zune HD: Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie, chyba najbardziej z całego zestawienia mi się podoba ale odsłuchanie go na żywo graniczy z cudem. Mam ciotkę w Kanadzie więc szłoby go sprowadzić tylko nie wiem czy jest sens, jestem bardzo na tak.

 

S:flo2: Gdyby nie zdychały to już bym kupił, raczej odpada.

 

Wasze opinie/propozycje: Bardzo chętnie wysłucham i niewykluczone że za którąś pójdę, najbardziej jestem ciekaw opinii o Zune HD na tle innych dapów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JD1210 Jak wypada taczka w porównaniu do X1?

 

S8500 miałem, nie chce mieć dwóch telefonów :/

 

X3 ma ktoś w Krakowie do odsłuchania? Bardzo chętnie bym sprawdził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podałem propozycje która równała się z ww. playerami, ja go stawiam na równi z Zune HD, na korzyść zune jest barwa, na korzyść samsunga holografia. Mi slot na SIM nie przeszkadza by używać go jako playera, w dodatku to jeśli mówimy o używkach to jest najatrakcyjniejszy cenowo. Jeśli chce się coś trochę lepszego z większą parą zgrywającego sie z M50 to mój głos też pada na X3. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra więc tak, o FiiO X3 dużo dobrego się nasłuchałem ale lekko wychodzi ponad budżet więc go odpuszczam.

 

Na polu walki pozostaje Zune HD (męczę ciotkę w Kanadzie)

 

Wave - w sumie bardzo spoko bo miałbym przyzwoity aparat nie to co w Nexusie [*]

 

Colorfly C3 - dobrze wykonana cegła,

 

Muszę złapać kogoś w Krakowie z Wavem i gonić do Krzycha żeby porównać z C3, Zune raczej i tak nie do zmacania w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę nie wiem, wszystkim ta budowa pasuje, nawet jest uznawana za plus, mi on po prostu nie leży, jak byłem w mp3store to chciałem już zostawiać pieniądze i czekać na playera ale wziąłem go do ręki i czar prysł.. Gra bardzo fajnie ale nie siedzi mi w ręce, trudno a dla mnie takie szczegóły są bardzo ważne.

 

Co do X3 to UI jest tragiczne, nie wiem jak będzie leżał w łapie, nie bardzo jest możliwość przesłuchania, używkę w tych pieniądzach ciężko znaleźć, jest najdroższą opcją a wcale nie wiadomo czy mi podejdzie, odpuszczam go zwyczajnie.

 

Zune wyjdzie mi nie tak drogo bo myślę że w 300-400 się zmieszczę.

 

Wave to koszta koło stówy.

 

C3 jakieś 300-400 złotych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edit: Temat póki co zakończony, brat wybrał za mnie ^^

 

Spytał się co chcę tam kupować, podesłałem mu Zune, kliknął buy now na ebayu i pozamiatane :D Przylatuje 13 to podzielę się wrażeniami ;)

Edytowane przez Szalone Mango
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności