Skocz do zawartości

Samsung Level in


hafis

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm, czyli patrząc na Twoje zdjęcia dochodzę do wniosku, że gdyby zastosować Twój myk w tych piankach, które mają filtr ochronny, wystarczyłoby "coś wetknąć" między ów filtr i tulejkę :

 

http://sonusmobile.pl/product-pol-388-Pianki-Comply-Tsx-500-czarne-3-pary-rozmiar-M.html

 

I nie byłoby strachu, że a nuż się coś odklei i zostanie w kanale ...

Najlepiej kawałek gąbki z akg k518 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Progmarky, ja tak na wyrost kombinuję, bo mnie w tych piankach pasuje jak jest, do określonych gatunków, a właściwie płyt.

No zależy jeszcze na czym słuchasz.Ja mod robiłem głównie pod taczkę 2 i trochę1 dla porównania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem na morelach wczoraj i odebrałem dziś za 99zł, a już są po 38zł ;)
Dla niepewnych - są to słuchawki Samsung Level-in (oryginalne). Na stronce nie ma żadnej wzmiance, że to ten model. Są zdjęcia i numer seryjny, ale nie ma nigdzie słowa o serii 'level'.
Jednak na paragonie i pudełku wszystko się zgadza.

38zł... serio ?

Edytowane przez so_nervous
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skoro to wątek o Level-in, to napiszę coś od siebie.
Zamówiłem wczoraj na morelach za 99zł, dziś odebrałem.
Używam Galaxy Alpha (G850f) oraz powerAMP jako grajka, miałem ustawiony EQ pod siebie i było całkiem nieźle już ze stockowymi słuchawkami Samsunga.
Po podłączeniu Level-In byłem zawiedziony. Spodziewałem się czegoś więcej, grały zwyczajnie - podobnie jak stockowe, dołączone do telefonu, dokanałówki. Jednak drobne (a nawet znaczne) korekty EQ grajka zrobiły swoje.
Słuchawki grają bardzo dobrze. Miałem a-Jays Three oraz JBL j33 i te Samsungi grają najlepiej z całej trójki. Bas jest punktowy i na tym mi zależało, nie zalewa on całego pasma, bardzo dobrze słychać każde uderzenie stopy perkusyjnej oraz ścieżkę gitary basowej. Po podłączeniu miałem wrażenie, że zdecydowanie za dużo 'góry' podają te słuchawki, więc skorygowałem to w EQ. Gdzieś w recenzjach czytałem, że mają problem z syczeniem wokali (sybilizacją), ale u mnie nic takiego nie występuje.
Jedyny minus jaki słyszę, to to, że grają dość cicho, szczególnie jak na 8 Ohmów. Do plusów zaliczę wygodę - nie czuję ich w uszach w ogóle i dobrze siedzą w kanałach, nie wypadają ;).
JBL j33 ważyły aż 82 gramy, przy bieganiu wypadały z uszu. Samsungi ważą 16g, co jest dla mnie miłym zaskoczeniem.

Zostawię je na noc i kolejny dzień podłączone, może brzmienie się jeszcze bardziej wyklaruje, ale już na chwilę obecną jestem bardzo zadowolony.
Świetnie się sprawdzają w rocku/metalu. Słychać wyraźnie każdy riff, talerz i oczywiście wokal. Nie jestem audiofilem i moja opinia jest bardzo subiektywna, ale słuch mam dość dobry :P.
Dodam, że za 600zł nigdy bym ich nie kupił. W tej cenie spodziewałbym się jakiegoś efektu 'wow' - chociaż nie wiem na czym miałby polegać, bo w Levelach nic mi nie brakuje.
Jednak uważam, że warto było je kupić za 99zł, a jeszcze bardziej za 38zł (obecna cena).
Odsłuch był na flacach i mp3 320KBPS.

Chciałbym tylko poznać cały sekret ceny tych słuchawek. Jakim cudem kosztują teraz tak mało... Podróby na bank to nie są, bo na morelach kupowałem około 10 razy i zawsze było wszystko w porządku.
Ale za 38zł dostajemy naprawdę porządne słuchawki, fajne etui, 3 pary pianek + 4 pary końcówek sylikonowych. Kartonik bardzo schludny, zamykany na magnez.
Ciężko mi uwierzyć, że dla Samsunga ta cena jest opłacalna.I dlaczego w oficjalnym sklepie Samsunga są dalej po 600zł... ;>. Może jakiś ekspert od marketingu się wypowie :D?

Edytowane przez so_nervous
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Zostawię je na noc i kolejny dzień podłączone, może brzmienie się jeszcze bardziej wyklaruje, ale już na chwilę obecną jestem bardzo zadowolony.

 

 

Uważaj, bo był już tu jeden taki, co tak, je wygrzewał, że je spalił ;) .

 

 

Serio.. ? Przy 5-10% głośności chyba mi to nie grozi? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem na morelach wczoraj i odebrałem dziś za 99zł, a już są po 38zł ;)

Dla niepewnych - są to słuchawki Samsung Level-in (oryginalne). Na stronce nie ma żadnej wzmiance, że to ten model. Są zdjęcia i numer seryjny, ale nie ma nigdzie słowa o serii 'level'.

Jednak na paragonie i pudełku wszystko się zgadza.

 

38zł... serio ?

Możesz dać jakiegoś linka bo za chiny tego nie moge tam znalezc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie leveliny przegrały z wygodą. Dźwięk do przyzwyczajenia. Ma parę mocnych plusów i parę mniejszych minusów.. ale wygoda je skreśliła.. przy okazji pociągając stratę przy odsprzedaży wynoszącą ponad połowę wartości kupna :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu proszę wpisywać się na listę osób, którę uważają, że to bardzo dobre słuchawki, bardzo zadowolonych z ich posiadania, bardzo zadowolonych z poziomu grania jakie level in oferują.

 

1. manuelvetro

 

Ludzie antyhype robią, a już po tym jak morele poleciały w kulki z pseudo ofertą sprzedaży ich za 38 pln, to całkiem.

 

Do mojej listy proszę, by dopisywali się tylko fani level in (wiem przynajmniej o kilku).

 

Antyfani niech założą sobie osobną listę, dla sprawiedliwości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

One nie są do dupy, tylko specyficzne brzmieniowo i mocno przewartościowane przy obecnych cenach (400-600 zł). Takie Beatsy, tylko dokanałowe i z odwróconą charakterystyką.

Przy obecnych cenach, na pewno. Myśmy rozmowę toczyli przy 250/150/99 PLN - i ludzie byli niezadowoleni, pisali, ze słabe, etc...

Edytowane przez manuelvetro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności