Skocz do zawartości
  • 0

CAL czy HD2000?


shex

Pytanie

Witam, zastanawiam się nad kupnem słuchawek wokółusznych. Będę ich używał w 70% CS:GO, i 30% muzyka. Mam 2 pary na oku, CAL'e oraz Takstar'y HD2000. Za pierwszym przemawia zdecydowanie design, a za drugimi cena. Od jakiegoś czasu szukam recablowanych CAL na sprzedaż ale niestety brak ofert. Warto czekać i szukać czy kupić Takstary w promocji?

 

Co powiecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Fajna ta promocja na HD2000. Jak myślicie warto je kupić?, mam teraz SHP5401 mod+recabling, jako główne słuchawki domowe, jestem zadowolony z dźwięku, ale chętnie bym je jednak wymienił na nowe, jeśli były by oczywiście lepsze. Słuchawek głównie używam do filmów, muzy i gier. Karta dźwiękowa zintegrowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Szukam jakiś ładnych używanych, w 150zł chciał bym się zmieścić. Oczywiście mam zamiar odrazu je zmodować, ale w wymianę kabla bawić się nie chcę dlatego szukam już z wymienionym. Nie mam aż takiego parcia więc cały czas czekam. Na początku września była fajna okazja za 120zł recablowane ale wtedy wydałem kasę na co innego i przegapiłem.

Aktualnie służą mi HD201, ponoć są beznadzieje, używam ich tylko do CS:GO ale dają tam radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja mam HD2000 rekablowane z padami od cal i dla mnie grają lepiej od rekablowanych cal bez moda. W zasadzie to grają bardzo podobnie do modowanych cal. No ale ja ich pod żadne lepsze źródło nie podpinałem, więc nie wiem jak się będzie sprawa miała w takiej sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

W takim razie zdecydowanie warto rekablować HD2000. Wyjdzie taniej niż CAL! rekablowane i podobno lepiej. Plusem CAL! jest wykonanie w stosunku do Takstarów, ale to nadal niska półka, więc bym się tym nie kierował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tylko się zastanawiam, czy one podobnie na dźwięk wpływają, bo z tego co zauważyłem, to mamy trochę odmienne wrażenia po zmianie padów, chyba, że w moim przypadku aż tak mocno zadziałał rekabling...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Pewnie i jedno i drugie po trochu ;). W każdym razie mnie pi kilku miesiącach wciąż niezmiernie cieszą dźwiękiem i wygrywają jak na razie ze wszystkim co miałem. Ostatnio pogoniły u mnie akg k67... Chyba się wstrzeliły idealnie w mój gust po prostu... Albo sobie wmawiam, że mi tak dobrze grają :lol: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie chciałem brać HD2000. Niestety ich design do mnie nie przemówił, może to i źle ale tak już mam, poza tym CAL wydają się popularniejsze, kabel w przyszłości też mogę wymienić.
W piątek na pewno dam znać co do słuchawek bo dopiero wtedy będę w domu mógł się do nich dobrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności