Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki dokanałowe +- 100 zł


Soumati

Pytanie

Siemanko,poszukuje słuchawek dokanałowych do słuchania muzyki,najczęściej jest to rock,rapcore i metal.Dobry bassik mile widziany..Bede ich używał do iphona 5 przedział cenowy najlepiej jak w temacie + - 100 zł,ewentualnie max 150 .Jakieś propozycje? Z góry dziękuje ;)

Edytowane przez Soumati
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Witam. Sam również poszukuję takich słuchawek. Znalazłem w sklepie mp3store takie: http://www.mp3store.pl/article/denon-ah-c260-black-ean.4582116364734,2012440331321150149.html
Co o nich myślicie? Denon będzie lepszy niż Soundmagic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
w tej cenie z basowych słuchawek znajdziesz jeszcze polecane we wcześniejszych wątkach nuforce ne-600x

 

Nie wiem, jak 600, ale po wielu miłych chwilach z 770 i 700x spodziewałbym się pięknego muzykalnego grania z mocarnym basem. Tylko muszę dla spokoju sumienia ostrzec przed okropnym kablem 770 i 700, co raczej też jest cechą 600 - niby wszystko gra, nie ma żadnych oznak zniszczenia, a nagle pada kabel w jednym kanale, czasem w obu. Wymieniałem je 3 razy i znów mam ten problem. Serwis jest o tyle dobry, że przedłuża gwarancję przy padnięciu kanału, z powrotem na 2 lata, 770 po zaprzestaniu produkcji podlegały też wymianie na droższe 700. Jednak u mnie te kable wytrzymywały góra 7-8 mies. Przykre. :/

Edytowane przez cubezz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

 

w tej cenie z basowych słuchawek znajdziesz jeszcze polecane we wcześniejszych wątkach nuforce ne-600x

 

Nie wiem, jak 600, ale po wielu miłych chwilach z 770 i 700x spodziewałbym się pięknego muzykalnego grania z mocarnym basem. Tylko muszę dla spokoju sumienia ostrzec przed okropnym kablem 770 i 700, co raczej też jest cechą 600 - niby wszystko gra, nie ma żadnych oznak zniszczenia, a nagle pada kabel w jednym kanale, czasem w obu. Wymieniałem je 3 razy i znów mam ten problem. Serwis jest o tyle dobry, że przedłuża gwarancję przy padnięciu kanału, z powrotem na 2 lata, 770 po zaprzestaniu produkcji podlegały też wymianie na droższe 700. Jednak u mnie te kable wytrzymywały góra 7-8 mies. Przykre. :/

 

 

600 mają zupełnie inny kabel, płaski i solidny zatem nie wrzucał bym do jednego worka z serią 700. Pozatym swego czasu na 700 był dość spory hype i nie było dużo narzekań, może po prostu miałęś pecha albo nie obchodzisz się ze słuhcawkami w należyty sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Miałem dwa modele Brainwavz - M1 i B2. Oba nie grały basowo. Owszem, M1 mają fajnie kontrolowany bas, ale nie są to na pewno słuchawki basowe. Bas na pewno nie gra głównych skrzypiec, raczej jest niezbyt nachalnym dodatkiem :) Delty i inne z brainwavz z przedziału cen do ceny M1 według recenzji mają grać podobnie. Więc basowych słuchawek bym się nie spodziewał.

 

Pozdrawiam.

 

P.S. Przepraszam za odkop. Nie spojrzałem na daty, a temat mignął mi gdzieś u góry...

Edytowane przez Rabbit666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tylko to ma sie nijak do tego jak gra Iphone 5 z tymi słuchawkami. Nauczcie się że słuchawki na każdym sprzęcie graja inaczej. Nie ma uniwersalnych słuchawek, które ze wszystkimi sprzętami graja identycznie.

Z mojego doświadczenia wynika, że całkiem dobrze spisują się zwykle PL11 za 79PLN. Chcesz lepiej Jaysy 3 lub VSD1 lub E10 SM. Przy M1 z IP5 bedzie matowo. Brainwavz pod 5 to R1.

Musisz uzupełnić braki playera czyi zakupić cieplejsze słuchawki.

Edytowane przez WojtekC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Cześć, podepnę się do tematu. Szukam słuchawek do 100 zł, nie jestem zagorzałym audiofilem. Do tej pory wystarczały mi słuchawki Philips SHE3590. Zależy mi głównie na jakości słuchawek, model Philipsa mimo dbania strasznie jest kruchy, przewody cienkie i łamliwe. Słucham głównie rapu, deep house takie klimaty. Na celownik wziąłem słuchawki Xiaomi Piston V3, Snab Overtone ep-101m, Brainwavz Delta. Pomóżcie dokonać wyboru, ewentualnie jestem otwarty na propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Właśnie szukam słuchawek dla dziewczyny do telefonu żeby zastąpić badziewiaki, czymś mniej badziewnym.

 

Myślałem właśnie nad SM E10 lub BW Delta - są jeszcze E10M i E10S z mikrofonem, te Ski są fajnie skręcone, kable może się tak nie plączą..

W tym budżecie chyba nie na czarujemy :) do 200zł szukam czegoś takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności