Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Najlepiej i najgorzej zrealizowane albumy z waszej kolekcji


siloe

Rekomendowane odpowiedzi

Najgorsze to chyba Linkin Park. Większość ich płyt do padaka pod względem realizacji.

Najlepsze - Micheal Jackson, Tina Turner, Ted Nugent - ogólnie tamten okres miał dobre realizacje.

Imagine dragons dorzuć, meta też szału nie robiła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jeden z najlepiej nagranych albumów z muzyką barokową: "La Stravaganza" A. Vivaldiego w wyk. Arte Dei Suonatori.

 

 

Równie dobrze poszło im nagranie concerti grossi Handla z op. 6.

 

https://www.amazon.com/Handel-Concerti-Grossi-Op-6/dp/B001B3HDK0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
1 minutę temu, all999 napisał:

 


No I fajnie, dobiłeś.

 

 

A dobiłem co nie zmienia faktu, że piosenka jest takiej jakości :P

Chociaż samo to, że udzielam się więcej na forum to nie tylko efekt sprzedaży. Ostatnio kupiłem trochę lepsze słuchawki i szukam sprzętu. Czytam to forum od kilku lat, ale mało się udzielałem ;)

A sam limit jednak uważam przynajmniej w moim przypadku za mały bezsens, ale cóż - z pewnością w jakiś sposób to chroni przed oszustami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za to zapodałem sobie Lanę Del Rey płytę Born To Die licząc na fajne doznania bo głosik ma słodki. Niestety tak to brzmi że radości ni ma. Ciszej, głośniej, z gainem lub bez. No nic z tego radości nie mam. Gdzieś to wszystko jakoś zamula do kupy jakby w temacie separacji instrumentów czy coś. Szkoda.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
2 minuty temu, decees napisał:

Edie Brickell & New Bohemians - Shooting rubberbands at the stars, miałem na CD i było cicho, na Tidalu również jest cicho, szkoda że nie wyszedł żaden remaster :mellow:

od tego są wzmacniacze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, hibi napisał:

od tego są wzmacniacze :)

no niby tak, ale mam wrażenie że to nie to, może po prostu wtedy tak się nagrywało, może można to określić jako brak w dynamice? słaba gęstość? podobne odczucia mam do mojej perełki "Hounds Of Love" Kate Bush

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edie Brickell & New Bohemians - Shooting rubberbands at the stars, miałem na CD i było cicho, na Tidalu również jest cicho, szkoda że nie wyszedł żaden remaster :mellow:

 

 

Taka realizacja, ale z dynamiką tu nie dzieje się nic złego.

 

 

od tego są wzmacniacze

 

 

Eee, chyba nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
11 minut temu, saudio napisał:

A i owszem, z płyty na płytę coraz lepiej. Ostatnia to już prawie wybitna realizacja.

Coraz mniej eksperymentowania coraz więcej muzyki.

genialnie się tego słucha, sprzęt może pokazać pazury 

w tym roku koncertują u nas :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności