Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Xiaomi Piston 2 II - wejście smoka


NimnuL

Rekomendowane odpowiedzi

Luksus w przystępnej cenie – oksymoron? Prawdopodobnie tak. Doświadczenie życiowe nauczyło mnie jednak, że raz na długi czas, ktoś, gdzieś popełnia produkt, który zachwyca możliwościami, nie patrosząc przy tym portfela nabywcy. Chwile takie przywracają wówczas wiarę w sprawiedliwość na tym świecie oraz równowagę pomiędzy dobrem, a złem. Xiaomi Piston 2 II - chiński produkt, który z wysoko podniesioną głową lawiruje zwinnie pomiędzy znanymi i bardzo lubianym słuchawkami uznanych, światowych marek, przedzierając się do szeregu w pierwszym rzędzie. Niemożliwe? Przekonajmy się.

 

http://twojepc.pl/artykuly.php?id=Test-recenzja-Xiaomi-Piston-2-II

 

pozdrawiam, Michał

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, choć tych smoków było sporo juz na forum :)

 

Jak ktoś chętny mogę na próbę kupić 1 szt dla siebie i powiedzmy jeszcze 2/3 dla chętnych. Wybierając wysyłkę z NL nie martwimy sie o cło :)

 

Wyjdzie po 90 PLN w zaokrągleniu.

Edytowane przez WojtekC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie sam test, fajnie napisany a le mimo podanych modeli uczestniczących w odsłuchu cos mało szczegółów. Bardzo interesuje mnie ich zestrojenie z jabłkami i jak jest wyeksponowana czy wycofana średnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jabłkami nie słuchałem.

 

NimnuL wspomniał, że średnica ustępuje. Dla mnie to typowa V, ale bez przegięcia. Podkreślony basik (przełom subbasu-midbasu), ale mogą być problemy z sealem, więc wtedy też się wycofa, średnica trochę chłodna, lekko sterylna, góra trochę wyostrzona, ale nie wybija się ponad bas, nie kłuje. Muzykalne, rozrywkowe doki, lepiej do efektownych brzmień, ale i w czymś spokojniejszym dadzą radę.

 

Swoją drogą, uwaga na podróbki. Chociaż jest sporo wersji, są też różnice w wyposażeniu. NimnuL ma chyba najnowszą, ale jeszcze nie 2.1. Ja mam inne pudełko z akcesoriami (bez tej metalowej wstawki) i tipsy.

Edytowane przez maciux
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jabłkami nie słuchałem.

 

NimnuL wspomniał, że średnica ustępuje. Dla mnie to typowa V, ale bez przegięcia. Podkreślony basik (przełom subbasu-midbasu), ale mogą być problemy z sealem, więc wtedy też się wycofa, średnica trochę chłodna, lekko sterylna, góra trochę wyostrzona, ale nie wybija się ponad bas, nie kłuje. Muzykalne, rozrywkowe doki, lepiej do efektownych brzmień, ale i w czymś spokojniejszym dadzą radę.

 

Swoją drogą, uwaga na podróbki. Chociaż jest sporo wersji, są też różnice w wyposażeniu. NimnuL ma chyba najnowszą, ale jeszcze nie 2.1. Ja mam inne pudełko z akcesoriami (bez tej metalowej wstawki) i tipsy.

 

 

Tak jak piszesz - średnica krok z tyłu, ale słyszałem zdecydowanie głębsze V-ki za większe pieniądze. Tłumią ładnie - nie czuć, że półotwarte. Nie znam niczego co za podobne pieniądze zagra choć w połowie tak przyjemnie.

Ta wersja, którą miałem u siebie to IF, limitowana edycja (100k sztuk), której aktualnie nie da się kupić na rynku pierwotnym. Wersja ta różni się wyposażeniem (biały karton, sakiewka) oraz kolorem (srebrna). Na rynku są wersje Piston 2 II złote/brązowe podobno pachnące czekoladą :)

Ja bym szarpał zakup prosto z Xiaomi, względnie z Allegro od sprawdzonych sprzedawców (podobno 'sendmail')

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosto z Xiaomi, ale z wysyłką z Holandii wychodzi przy 4 osobach 90 zł za sztukę.

 

No to w ogóle absurdalnie niska cena za taki sprzęcik. Jakbym używał IEM na co dzień to zamówiłbym dwie pary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wypróbował ze względu na pilota 3 przyciski pod shufle 3G

https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTnXej9dm6FiO-3Lr9G_F9A9S2IrNhgj-808rrMkZgHZ4RPxQLQFOuX12kzRQ

Edytowane przez WojtekC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtku, jeśli będziesz je zamawiał i jeśli cena będzie rzeczywiście oscylowała w granicach 100zł to daj mi znać - piszę się na jedną sztukę. Szukam czegoś do Galaxy S2, a Panasy HJE120 mi się znudziły, poza tym padają jak muchy po 3-4 miesiącach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

65zł w przeliczeniu, nawet z prowizją PayPal niech będzie jakieś 70pln, szaleństwo jeśli faktycznie są oryginalne (a komentarze zdają się potwierdzać).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności