Skocz do zawartości

Meelectronics M9P 2nd gen - problem z dźwiękiem i przyciskiem.


Mzu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Dziś dotarły do mnie kupione niedawno słuchawki M9p 2nd gen, na które się zdecydowałem ze względu na niedostępność moich ukochanych M9, które wcześniej miałem, ale zakończyły już swój żywot przez dennej jakości kabel.

Problem jednak się pojawił, gdy zacząłem ich słuchać - nie poczułem basu, a w piosenkach, w których dominuje wokal (używając M9\jakiegokolwiek innego urządzenia odtwarzającego) słyszę tylko hihat i gitarę rytmiczną, reszta jest tak zduszona, że przesłuchałem całego utworu nie słysząc wokalu wcale. W. Ogóle.

M9, to najlepsze dla mnie słuchawki, jakich w życiu miałem szansę używać, znam je i ich brzmienie doskonale. M9p2 miały różnić się kablem (z tego, co słyszałem), a skończyło się na tym, że po grzaniu ich kilka dobrych godzin nadal brzmią jak słuchaweczki za 5 zł dodawane za darmo do odtwarzaczy mp3 z 2002 roku.

I wtedy... uznałem, że pobawię się pilocikiem, bo czemu by nie, może coś to zmieni. Okazuje się, że przycisk od kontrolowania przewijania nie przewija, tylko... sprawia, że słuchawki nagle brzmią tak, jak M9. Szkoda, żeście nie widzieli mojej miny, gdy to odkryłem.

 

Moje pytanie więc - co z tym zrobić? Jeśli tak jest na wszystkich urządzeniach, to jak to naprawić?

A dla chętnych - wyjaśnijcie mi, proszę, o co w tym do groma chodzi, jakim cudem tak się stało O.o?

Edytowane przez Mzu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie "zesrywa" ona dźwięku? Myślałem nad założeniem po prostu na jacka czegoś służącego na nakładkę, jako, że wszystko okazuje się działać poprawnie, gdy początek wystaje poza wejście. Gdy używam wymiennego kabla od innych słuchawek, problem nie pojawia się w ogóle.

Edytowane przez Mzu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piny w kablu nie zgadzają się z telefonem, dlatego potrzebna jest przejściówka (chyba że sobie będziesz robił jakieś nakładki, ale raczej nie gwarantuje to dobrego trzymania).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności