Skocz do zawartości

Fiio e18 kunlun + galaxy ace 2 + ath-m50x


Przeriet

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie :)

 

Parę dni temu pytałem o odtwarzacz muzyki z dostępem do internetu. Z moich wyliczeń wyszło, że to o wiele za droga zabawa jak dla mnie...;( Jednakże, znalazłem pewną alternatywę - zakup takiego cuda jakim jest fiio e18, byłby w sam raz na moją kieszeń, tylko czy to się będzie w ogóle parowało z moim leciwym galaxy ace 2...? Dlatego proszę o rzetelną pomoc w doborze sprzętu.

 

Pozdrawiam i dziękuję za zainteresowanie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje internetu, ponieważ korzystam ze spotify, wimpa oraz soundcloud, nie wszystkie ulubione piosenki mam na dysku twardym bym mógł je przenieść na odtwarzacz, dlatego internet jest mi bardzo potrzebny.

 

http://pokazywarka.pl/h83n6y/#zdjecie12630028

 

Na liście nie ma galaxy ace 2, czyli raczej nie ma co myśleć o podpinaniu e18 do tego smartfona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepsza nie... inna.

Dx50 wcale nie odstaje jakosciowo od x5 moim zdaniem przy sluchawkach portable. Oczywiscie na obu softy pod siebie mozna do rac, bo na obu zmieniaja brzmienie grajka.

 

Jesli chcemy podpiac bardziej wymagajace nauszniki to juz przewaga x5 sie rysuje... wiec i e18. Choc tu bym wolal rozwiazanie dx50 na dwor plis e12 w kanapke domowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Po co Ci internet w odtwarzaczu?

 

W cenie e18 znajdziesz już DX50 lub X3. Będziesz miał lepszy odtwarzacz niż podana wyżej kanapka.

 

E18 to brzmieniowo X5, więc nie - kanapka będzie lepsza.

 

ano właśnie, też mam dylemat bo niby grajki typu DX90/X5 fajne ale co z tego jak słucha się muzyki a nie urządzeń a one tego same nie zapewnią. Nie chcę wydawać kasy na nośniki fizyczne/pliki bo nie widzę sensu i to spory wydatek a streamingi są niemal za darmo cały świat muzyczny w kieszeni - takie czasy :D. Koszt netu na miesiąc to cena 1 płyty CD :)

Taka kanapka to rozwiązanie niemal idealne poza małym kłopotem z gabarytem urządzenia.

Używasz E18 ze telefonem gra tak samo dobrze jak X5 ?

Że też Dx nie ma daca do telefonu..

Edytowane przez hibi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W komisie znajdziesz X3 za 500 zł, a iBasso to kwota 700-800 zł. Po rockboxie podobno DX50 gra porównywalnie do DX90.

Minusem może być tylko brak łączności z internetem, ale z pewnością wygra z kanapką głównie pod względem funkcjonalności (niewielkie urządzenie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Po co Ci internet w odtwarzaczu?

 

W cenie e18 znajdziesz już DX50 lub X3. Będziesz miał lepszy odtwarzacz niż podana wyżej kanapka.

 

E18 to brzmieniowo X5, więc nie - kanapka będzie lepsza.

 

 

Nie zgadzam się. E18 jest chudszy i jaśniejszy. X5 stawiam jakościowo wyżej. W porównaniu do X5 E18 ma niższe nasycenie, X5 brzmi szerzej z lepszą separacją kanałów.

Edytowane przez maciux
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka kanapka nie jest znowu taka nieporęczna, obecne telefony mają grubość parunastu milimetrów, ważą tyle co nic, przypięcie e18 sprawi tylko, że będę czuł, że mam telefon nadal w kieszeni. Już nie raz mi się zdarzyło panicznie sięgnąć do kieszeni, bo nie czułem w niej smartfona. Także jeśli chodzi o wielkość i wagę takiej kanapki, to myślę, że absolutnie by mi to nie przeszkadzało. Teraz jest tylko kwestia co będzie grało lepiej e18 z galaxy s3/s4 czy może jakiś odtwarzacz, ale w ludzkiej cenie do 1300-1400zł.

Edytowane przez Przeriet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności