Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

muzyczny smartfon z dobrym aparatem


crasch

Rekomendowane odpowiedzi

do 600-700zł. brać lumie 720 czy może jakiś htc(one s albo X)? ewentualnie jakieś inne propozycje

 

priorytetem jest jakość dźwięku, ekran nie większy niż 4,5 i szybkość działania. wydajność do odpalenia jakichś nowszych gier będzie mile widziana

Edytowane przez crasch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Xperię SP. Gra dosyć chłodno i jasno z moimi słuchawkami (imho w porównaniu z wave'm jest to downgrade). Na początku śmigała bardzo ładnie, teraz na nią narzekam, ale to pewnie przez to, że się zasyfił system. Co do aplikacji to daje radę, takie GTA 3 chodziło na max ustawieniach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

920 gra niemal identycznie jak 720. bardzo fajne granie, przypominające IMPa 550

 

Wcale nie przypomina impa 550, gdyż nokie maja dużą górkę na midbasie, imp 550 nie ma, owszem gra analogowo, ale nie ma tak podbitego midbassu, średnica też inna na imp jest jej więcej, bardziej intymna jeśli chodzi o wokale, góry też jest więcej no i nie ta moc.Może to są szczegóły, ale te szczegóły mają największy wpływ.

Albo szukaj IPhone 4, nawet 4s można by poszukać w mniejszych pojemnościach. Bardzo dobry aparat i muzyczny.

To jest chyba najlepsze rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

920 gra niemal identycznie jak 720. bardzo fajne granie, przypominające IMPa 550

 

Wcale nie przypomina impa 550, gdyż nokie maja dużą górkę na midbasie, imp 550 nie ma, owszem gra analogowo, ale nie ma tak podbitego midbassu, średnica też inna na imp jest jej więcej, bardziej intymna jeśli chodzi o wokale, góry też jest więcej no i nie ta moc.Może to są szczegóły, ale te szczegóły mają największy wpływ.

dlatego nie napisałem, że grają identyko. dla mnie było trochę podobnie, właśnie takie łagodne, przyjemne granie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4s ma dostać nowego iOSa z tym że to będzie raczej kosmetyka, zmiana numerku, ale rozumiem przyzwyczajenia z Androida :) - natomiast czwórka już nie dostanie. Dźwiękowo gra bardzo dobrze, lecz taczki nie słuchałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Azahiel-> Jak wyjdzie model HTC One M8 Prime, to niewykluczone, że będę moją wychuchaną M8-kę sprzedawał ;)

 

M8 akurat zdjęciowo to raczej porażka w porównaniu do reszty dzisiaj :)

Ale kto wie, czy moja oferta cenowa nie spowoduje, że zdjęciowo M8 stanie się dla Ciebie najlepszym smartfonem na świecie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności