Skocz do zawartości

dt 990/600 +? (1000 zł)


virq

Rekomendowane odpowiedzi

no chyba juz wszystko bylo powiedziane.

ja polecam skupic sie na dt990 edition 600ohm.

 

i do tego maszy wybor - tansze bardzo fajne kombo aune T1.

ciut wiecej czyli klon np. od chickenka i na razie budzetowy DAC... a potem dozbierac na fajnego DACa.

 

Bo jaki ci zostaje budzet na tor jak sie zdecydujesz na dt990 600ohm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no na szybko na pewno nie zrobisz takiego klona jak koledzy tutaj.

takze mysl... i decyduj :) na pocieszenie dodam ze wydaje mi sie ze jest tu wybor pomiedzy dobrym a lepszym... nie ma zlej opcji :) zwlaszcza ze sluchawy juz znasz i Ci sie spodobaly.

 

ps. a na czym ich sluchales?

Edytowane przez grubbby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na AS w dziale DIY do wyrwania za 7 stowek jest poskladany klon HA-2013. Moim zdaniem w tych pieniadzach nie znajdziesz nic lepszego. Co prawda jeszcze obudowa, ale na poczatek moze mieszkac w pudelku po butach (moj waveIO do tej pory nie doczekal sie domku a gra juz z pol roku, wraz z niskoszumnym zasilaczem). Wracajac do HA to fajne analityczne granie z bardzo duzym zapasem mocy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a bardzo chetnie... :) klonow troche posluchalem ale faktycznie nie uwzglednilem ze klon klonowi nie rowny.

jak bedziesz mial sztuke testowa to chetnie sie zapoznam i dorzuce do zmagan "poszukiwania grubbbego wzmaka ostatecznego" :) bo de facto taki mam zamysl - znalezc cos co zostanie na lata (ze ostatecznie to przesada ;) ale na 2-3 lata to bym sobie tego zyczyl - aby w koncu 100% sie skupic na sluchaniu muzyki a nie sprzetu.

Mówie już o autorskim wzmaku :D Pewnie po mp3storach porozsyłam tor jak go skończę, a jeszcze to trochę zajmie, bo projekt jest można powiedzieć "grubby" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a bardzo chetnie... :) klonow troche posluchalem ale faktycznie nie uwzglednilem ze klon klonowi nie rowny.

jak bedziesz mial sztuke testowa to chetnie sie zapoznam i dorzuce do zmagan "poszukiwania grubbbego wzmaka ostatecznego" :) bo de facto taki mam zamysl - znalezc cos co zostanie na lata (ze ostatecznie to przesada ;) ale na 2-3 lata to bym sobie tego zyczyl - aby w koncu 100% sie skupic na sluchaniu muzyki a nie sprzetu.

Mówie już o autorskim wzmaku :D Pewnie po mp3storach porozsyłam tor jak go skończę, a jeszcze to trochę zajmie, bo projekt jest można powiedzieć "grubby" :D

 

no prosze... to tym bardziej po skonczeniu zapraszam :) a kiedy przewidywany pierwsze release? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

a bardzo chetnie... :) klonow troche posluchalem ale faktycznie nie uwzglednilem ze klon klonowi nie rowny.

jak bedziesz mial sztuke testowa to chetnie sie zapoznam i dorzuce do zmagan "poszukiwania grubbbego wzmaka ostatecznego" :) bo de facto taki mam zamysl - znalezc cos co zostanie na lata (ze ostatecznie to przesada ;) ale na 2-3 lata to bym sobie tego zyczyl - aby w koncu 100% sie skupic na sluchaniu muzyki a nie sprzetu.

Mówie już o autorskim wzmaku :D Pewnie po mp3storach porozsyłam tor jak go skończę, a jeszcze to trochę zajmie, bo projekt jest można powiedzieć "grubby" :D

 

no prosze... to tym bardziej po skonczeniu zapraszam :) a kiedy przewidywany pierwsze release? :)

 

Wszystko zależy od fabryk i tego jak szybko skończe wszystkie obliczenia i dobór elementów... Jak już skończe teorie, to potem jeszcze z 12 tygodni czekania (bo dla przykładu rezystory robię na zamówienie w fabryce, tych jestem ciekaw najbardziej, bo jeszcze nie były testowane w Polsce). No i ewentualne opóźnienia związane z budżetem, bo chcę to zrobić raz a konkretnie :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

a bardzo chetnie... :) klonow troche posluchalem ale faktycznie nie uwzglednilem ze klon klonowi nie rowny.

jak bedziesz mial sztuke testowa to chetnie sie zapoznam i dorzuce do zmagan "poszukiwania grubbbego wzmaka ostatecznego" :) bo de facto taki mam zamysl - znalezc cos co zostanie na lata (ze ostatecznie to przesada ;) ale na 2-3 lata to bym sobie tego zyczyl - aby w koncu 100% sie skupic na sluchaniu muzyki a nie sprzetu.

Mówie już o autorskim wzmaku :D Pewnie po mp3storach porozsyłam tor jak go skończę, a jeszcze to trochę zajmie, bo projekt jest można powiedzieć "grubby" :D

 

no prosze... to tym bardziej po skonczeniu zapraszam :) a kiedy przewidywany pierwsze release? :)

 

Wszystko zależy od fabryk i tego jak szybko skończe wszystkie obliczenia i dobór elementów... Jak już skończe teorie, to potem jeszcze z 12 tygodni czekania (bo dla przykładu rezystory robię na zamówienie w fabryce, tych jestem ciekaw najbardziej, bo jeszcze nie były testowane w Polsce). No i ewentualne opóźnienia związane z budżetem, bo chcę to zrobić raz a konkretnie :>

 

Mikolaj? Przejales konto Chickenka? :>

oczywiscie zart :) brzmi ciekawie!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hah :D Wojny klonów się na forum skończyły, to wkońcu wyjdę ze swoją inicjatywą - wcześniej nie chciałem się pchać w walki fanatyczne :D Mam też gotowy schemat wzmacniacza pod STAX'y, ale tutaj niestety trzyma mnie budżet + czas + projektowanie PCB :) Ale prędzej czy później też się forum doczeka chyba drugiego wzmaka DIY pod staxy w Polsce :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hah :D Wojny klonów się na forum skończyły, to wkońcu wyjdę ze swoją inicjatywą - wcześniej nie chciałem się pchać w walki fanatyczne :D Mam też gotowy schemat wzmacniacza pod STAX'y, ale tutaj niestety trzyma mnie budżet + czas + projektowanie PCB :) Ale prędzej czy później też się forum doczeka chyba drugiego wzmaka DIY pod staxy w Polsce :D

i o to chodzi :D ale teraz strzeliles sobie w kolano bo Ci bede trul caly czas kiedy poslucham :P

 

ps. jak juz Cie widze ze siedzisz na forum... to pomoz plis:

http://forum.mp3store.pl/topic/119892-podwojne-zasilanie-w-smsl-sd650-polaczenie-masy/page-2#entry1111107

 

a co... se prywate zalatwie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo jestesmy w unii, kraj zaczyna miodem i mlekiem plynac, zarabiamy w euro, wiec co nam wzmaki za zlotowki ;)

 

A tak serio wydaje mi sie, ze troche takich projektow "na swiecie" jest. Po drugie portable zrobic w domu trudniej (miniaturyzacja nie jest latwa), a domowy w tej cenie to jednak troche utopia... zbyt duze koszty projektu na start zeby potem to utrzymac w takiej cenie przy jednostkowej produkcji. Zwlaszcza ze konkurencja wlasnie jest spora - na AS czy AH pare projektow bylo (chocby mikroforum). Ale sie nei znam... tak gdybam :)

Edytowane przez grubbby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę coś pomyśleć nad przenośnym maluszkiem, ale to po skończeniu toru dopiero. Pytanie też ile byłoby na to chętnych, żebym nie siedział nad projektem miesiąc dla jednej osoby ^^ Nie widzę problemu, żeby zrobić maluszka na baterię z wejściem jack i wyjściem jack :)

 

A mój projekt jest "gruby" bo to będzie wzmak całkowicie zbalansowany, więc koszta x2 + drogie elementy. Też nie ma przeszkód, żeby zrobić go w wersji normalnej z biedniejszymi komponentami :)

 

@grubby

Odpisałem, jakbyś miał pytania lub ktoś to generalnie ze mna szybciej idzie na PW, bo forum rzadko przeglądam, akurat jak się trafi to odpiszę czasem w tematach ^^

Edytowane przez Chickenek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grubych projektów już trochę jest, a może tak cienki? Czemu nikt nie chce powalczyć z chińczykami w temacie wzmacniaczy do 500zł? :)

ciekawe czy pojawi się killer Sense G5

Edytowane przez krzysiek313
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności