Skocz do zawartości

DX90 i softowanie - Rockbox, mody


maciux

Rekomendowane odpowiedzi

Ja właśnie po dość długim czasie użytkowania 2.1.5 wrzuciłem do swojego DX90 soft 2.2.0 i nie zauważam żadnych spektakularnych różnic. Może faktycznie bas jest lekko odchudzony, ale naprawdę nieznacznie. Ogólne wrażenia są pozytywne. Zobaczymy jakie będą opinie na temat 2.3.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w tym tygodniu chce w koncu RB potestowac, stad z 2.3 sie wstrymuje i licze na Wasze opinie...

@maciux to do ciebie

na mnie nie licz no chyba że będą faktycznie jakieś zmiany w brzmieniu które będę w stanie wychwycić na moich biednych słuchawkach

Linux this is it :D

iBasso zmieniam o was zdanie jesteście zaj... ści!

na winszicie przy obciążeniu sytemu przycina, tutaj jest czyściutko, odpalony youtube, deezer :) (Linux 3.16 64bit)

Edytowane przez hibi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie że coraz gorsze te softy im większy numerek .

Mydło i jakoś tak niemrawo .

Soprany wycofane , bas brak postępu , średnie u mnie do przodu, dynamika kuleje, separacja i przestrzeń średnio na - nietoperza :ph34r:

Poza tym dźwięk pełen mułu .

Tyle ,że kilka nowinek pod USB DAC- nie przetestowałem jeszcze .

Nr 1 -2.0.0

Nr 2 -2.1.0

Nr 3 -2.1.8

A może dziś słuch płata mi figla .

Ciekawe jak u was koledzy i koleżanki ?

Edytowane przez hatori77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowane 2.3.0 - balans tonalny przesuniety ku gorze,wiecej detali i powietrza; kosztem niskiego basu; na razie mi sie podoba :)


z tym, ze ten soft jest totalnie nie wyrozumialy wobec slabszych realizacji nagran :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wgralem Lurkera i powiem wam, ze jest dobrze w stosunku do 2.1.5 na ktorym siedzialem jest nieco mniej basu, ale mam wrazenie, ze całość jest jakos lepiej kontrolowana. Scena nieco szersza. Wysokie tez sie lekko wyostrzyly. Co do 2.2.0 to nie porownam bo mi ten soft nie podszedl i byl na dxie jeden dzien. 2.3.0 polecam i jestem ciekaw waszych uwag.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im dłużej słucham na 2.3.0, tym bardziej wrażenie na duży plus. Faktycznie zeszli dosyć wyraźnie z basu, ale też odnoszę wrażenie, że mimo iż go mniej, to bardziej mi się podoba. Po podbiciu nabrał bardzo ładnej, subtelnej linii, której nie słyszałem wcześniej.

 

Zresztą brzmienie ogólnie nabrało lekkości, zwiewności, a jednocześnie dzięki trochę podkręconej górze, agresywności.

 

2.2.0 też mi się podobało z tą dominacją średnicy, ale w zostaje na nowym, bo super.

Przy okazji witam wszystkich, bo to mój pierwszy post tutaj :).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności