Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Słuchawki nauszne do 120zł sugerowane modele (Pioneer).


adam123adam

Pytanie

Witam, potrzebuję słuchawki nauszne zamknięte do ceny max 120zł. Szukałem, czytałem (również na tym forum podobne tematy). Wybrałem kilka modeli, które ew. by mi pasowały.

Modele, nad którymi głównie się zastanawiam:

- Pioneer SE-M390
- Pioneer SE-M521

- Pioneer SE-M531

Miałem okazję wypróbować SE-M290 i SE-M531. Te pierwsze były takie sobie więc zastanawiam się jaka jest różnica w stosunku do SE-M390. SE-M531 brzmiały juz naprawdę nieźle, słychać było znacznie szersze pasmo dźwięków. Ogólnie początkowo byłem za modelem SE-M390, ale zauważyłem, że te z wyższymi numerkami mają podobną cenę. Zastanawia mnie też różnica między SE-M521 a SE-M531. Wizualną zauwążam, że jest to obicie muszli (jeśli można to tak nazwać), pierwsze mają taką gąbkę obitą skórą, która osobiście bardziej mi się podoba od tego weluru w SE-M531. Jaka może być jednak różnica w dźwięku? Róznica w cenach tych dwóch modeli jest odczuwalna, czyste info mówi, że niby SE-M521 są nastepcą M290, a M531 następcą M390. Dodatkowo M521 są trochę cichsze od M531. Sam obstawiałbym za M390 lub M531.

Jeśli chodzi o inne modele to odrazu mówię, że Superluxy mnie nie interesują. Miałem AKG podobnej konstrukcji na głowie i nie pasowały mi (uwierały trochę i za duże muszle). Jeśli macie jeszcze jakieś modele do polecenia to bardzo proszę o nie. Na koniec dodam, że słuchawki głównie do komputera (tak zintegrowana karta dźwiękowa... ale lekko przerobiona programowo). Muzyka jakiej słucham w większośći to RAP (ten zza oceanu). Odnieście się też do proponowanych modeli przeze mnie. Z góry thx za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

@nismovsky kolega "głównie do komputera" ;)

Jeśli nie Superluxy to może Takstar :P np. http://allegro.pl/takstar-dj-520-sluchawki-nauszne-i4450888453.html dobra oferta, sam ich nie słuchałem ale chwalą szczególnie do rapu, tu masz recke http://forum.mp3store.pl/topic/113969-takstar-dj520.html

Edytowane przez Mulan
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Te Takstary też nie wydają mi się ok. Mają również przykrótki kabel (1,2m), muszle wydają mi się też jakby miały niezakrywać w pełni ucha, poza tym przekraczają budżet mój. Ogólnie chciałem słuchawki do 100zł, ale że te Pioneery znalazłem za 120 to trochę nagiąłem granicę, ale to już max.

 

//EDIT

Kabel mają zwinięty na 1,2m po rozwinięciu, aż 4m. Źle przeczytałem na początku.

Edytowane przez adam123adam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności