Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Asusy - porównanie.


TvSuperStar

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

Nie wiem czy dobry temat, ale mam nadzieje, ze jednak tak. Pytanie odnośnie laptopa Tj. Asusa g750jm, ktory został w wyposażony w jakies tam super systemy w tym wzmak od b&o i faktycznie podobno daje rade (head fi, techradar). Drugi laptop do Asus g550jk. Interesuje mnie mniejszy model czyli drugi, aczkolwiek meczy mnie kwestia tego audio. Czy ktos nie wie czy to jest to samo czy jednak inny układ?

 

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj :)

 

Z AKR03 wprawdzie nie zdążyłem jeszcze posłuchać, ale ASUS G750JH z Phonakami Audeo PFE 232 wręcz WYMIATA, świetnie dociążając te słuchawki na środku pasma i likwidując nieraz zbyt wyeksponowaną górę pasma.

W dodatku siedzi w nim fajna, analogowo nagrywająca w charakterze brzmienia nagrywarka DVD ;)

Innymi słowy - GORĄCO POLECAM - o ile naturalnie trafisz na dobry egzemplarz (mnie się to udało dopiero za drugim razem, bo za pierwszym była "walnięta" nagrywarka DVD; inni nawet trzy razy podchodzili do tematu tego ASUS-a ;)).

Aha - bierz koniecznie z dyskiem SSD, bo z samym HDD to tak, jakby kupić wysoki model BMW, czy Audi ze 100-konnym, mułowatym silnikiem od Skody Octavii ;)

Tylko jak kupisz ASUS-a z dyskiem SSD, będziesz mógł się cieszyć Windowsem 8.1 startującym w 4 sekundy ;)

 

Pozdrawiam :)

 

P.S. Fajniejsza jest w modelu G750JH matryca z pasami, niż z "kaszką" ;) Miałem obydwie, więc wiem :)

Edytowane przez wulkan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem G550JK, więc nie mam porównania.

G750JH trochę waży, ale bez przesady - da się z nim wyjść ;)

Często korzystam z niego, gdy leży mi na kolanach (i nogi wytrzymują ;)) Pomaga temu fakt, że pięknie działa system chłodzący. W dodatku cieszy mnie, że laptop jak na gamingowy jest cichy, a wyświetlany obraz jakościowo jest sporo lepszy od każdego laptopa za ok. 3 kzł (za to, jak widać, niestety trzeba zapłacić...).

Nie za bardzo rozumiem tego, co napisali w recenzji modelu G750JH odnośnie problemów z Wi-Fi. W obydwu egzemplarzach, które miałem, Wi-Fi działało sprawnie i z dobrym zasięgiem.

Edytowane przez wulkan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności