Skocz do zawartości

michauczok


michauczok

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...

Czy ja coś od Michała kupiłem ? Hmmm ... kupiłem usługę "udrewnienia" Grado 325i (75th Anniversary).

 

Gość ma złote ręce, wiedzę i kompetencje do takich rzeczy.

Oprócz tego, że słuchawki zyskały bardzo na ergonomii i wygodzie ( wymienił w tym "aucie" wszystko oprócz silnika ) to jeszcze z Kopciuszka zrobił Księżniczkę.

 

Ba, ta Księżniczka oprócz tego, że jakoś tak wypiękniała to jeszcze śpiewa lepiej niż Kopciuszek :)

No i nie muszę się martwić, że jej gorset pęknie, zgubi pantofelek albo inną część garderoby, bo ubrana jakoś tak porządniej i trwalej ( jak to Księżniczka ) .

I jeszcze 24 m-ce gwary od Michała, a co !

 

Cuda Panie, cuda ...

 

No,to idę na bal z Księżniczką.

 

Gdyby ktoś miał wątpliwości to Michała polecam. POLECAM :)

Edytowane przez paratykus
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Z lekką obsuwą, ale muszę pochwalić Michała za usługę... nie, Michał to nie rzemieślnik, to artysta... więc nie za usługę, a za sztukę. Michał zrobił dla mnie SennGrado, o takie:

http://imgur.com/O3rft0O,KMvAPi3,j4NjPY0,uuOOH6a,wSuJObX,o6a31J9,JingCgY,db67nsI#0

 

Po bojach z wersją półotwartą, odsłuchu prototypu który mi Michał z pełnym zaufaniem wysłał na ponad tydzień, doborze elementów... Powstały. Pięknie wyszły, pełna profeska, muszle gładziutkie, dźwięk także. Wielki progres w stosunku do stockowych PX100. No i kabelek SWS Audio równie znakomity, odczepiany (dzięki, że chciało Ci się latać po mieście za gniazdem).

 

Nie wyglądają jak słuchawki zrobione przez ruskiego drwala w przerwie od rąbania drewna. Są piękne, brzmią pięknie, wykonane w pełni profesjonalnie, kontakt znakomity... Zdecydowanie polecam Michała! Jeśli się nie obrazi, to każde moje słuchawki wylądują u niego :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

I ja dopisuję się do zadowolonych posiadaczy słuchawek zmienionych przez Michała :)

Tym razem z jego rąk wyszły przepiękne DT990 (z open modem). Dźwięk nabrał łagodności a wygląd szlachetności :)

Pozwolę sobie zamieścić fotkę Michała

DSC_0300.JPG

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kilku dniach słuchania nowych Grado SR80 chciałbym koledze Michałowi podziękować za dźwięk, który umieścił w moich słuchawkach. Nie wiem czy wymienił całą orkiestrę, czy tylko dyrygenta, ale ze sprzętu, który grał przyzwoicie w hali sportowej przeniósł mnie do sali koncertowej. Teraz muszkę muszę zakładać do odsłuchów.

Miki wcześniej wspomniał, że to nie rzemieślnik ale artysta. Tak i do tego robi to z pasją.

Dziękuję.....:)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wyrzeźbił dla mnie ATH-W500X - z ciekawych zamkniętych słuchawek zrobił rewelacyjne zamknięte słuchawki (i dźwiękowo i estetycznie). Chyba na długo kończę poszukiwania w tym zakresie.

A poza tym, po prostu miło z nim pogadać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

To i ja się dopiszę. A co.

 

Michał zmodował moje k301, zrobił dębowe muszle, przeszczepił do nich przetworniki, dostosował tak abym mógł założyć pady jakie tylko będę chciał. Muszelki założył na nowy wygodny pałąk, dobrał odpowiedni przewodnik. Wszystko wykonane jest perfekcyjnie, stare słuchawki zyskały drugie życie. Słowa nie są w stanie tego opisać, trzeba się przekonać na własne uszy :) Zdecydowanie POLECAM.

 

A tak to wygląda:

gi06aBq.jpg

 

Na żywo prezentują się jeszcze lepiej :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Polecenie jest podwójne.

Raz, że pieniążki za zdrewnienie i zmodowanie moich sr60e poszły do Arthassa - Michał tę usługę wystawił w dobroczynnej aukcji

Dwa, że moje nowe Gradosy grają tak wspaniale, nie wiem, co on im zrobił, że w zupełności zaspokoiły moją potrzebę otwartych uniwersalnych ( the wire, espressivo, touch) inaczej musiałbym mieć conajmniej dwie pary, żeby ją zaspokoić / X2 i jakieś jeszcze... /

Michał, jesteś cudotwórcą.

 

Zdjęcie poniższe proszę mi wybaczyć, Michał cyknął , może wstawi.

image.jpg

image.jpg

Edytowane przez manuelvetro
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inszy, a żebyś wiedział ! Trafiłeś chyba w sedno :)

 

Ja wątek Michałowy przeleciałem i widzę, że nie wpisałem się wcześniej z moimi SWS Nuoroda na bazie Hifiman HE-5LE, więc się wpisuję.

Dla tych co nie wiedzą : była to wspólna koncepcja Michała i Fatso.

Chyba udana, bo grają lepiej niż moje Staxy. Tak, to nie pomyłka. Grają lepiej.

 

Tak więc cuda panowie, cuda, jak na obrazku Inszego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Michauczok przeprowadził renowację moich SWSów oraz zrobił mocowanie do padów Alpha Dog z wykorzystaniem magicznych magnesów :) Wszystko fajnie i sprawnie, a jeszcze fajniej rozmawiało się o tym, co można, jak to zrobić, itd. Warto coś zamówić, chociaż żeby sobie pogadać ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności