Skocz do zawartości

Cztery Litery - projekt muzyczny forumowicza


nismovsky

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam nie wiem.

Dla mnie (patrz kilkanaście postów wyżej) było już blisko i nieźle ostatnio. Teraz tym numerem skosiłeś mi dzisiaj youtube i leci w loopie.

Jak takie klimaty doczekają się pełnego albumu, to choćby za stówę tego cedeka kupię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zenek - dobrze wiedzieć, że taki rozrzutny jesteś ;)

Ania mówi, że swoimi komentarzam zarobiłeś 5 punktów dla Gryfindoru :P ale różdźki nie wyciągaj :lol:
(PS. Lajki mi wyszły...)

Edytowane przez nismovsky
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zenek - dobrze wiedzieć, że taki rozrzutny jesteś ;)

Ania mówi, że swoimi komentarzam zarobiłeś 5 punktów dla Gryfindoru :P ale różdźki nie wyciągaj :lol:

(PS. Lajki mi wyszły...)

:)

Tu się nie ma co rozpływać - trza zapyrtalać :)

Czekam na więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Teraz dopieszczamy ten drugi, bardzo syntezatorowy kawałek i jestem szczerze ciekaw Waszej reakcji, bo póki co, nie wrzucaliśmy nic w tej stylistyce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Teraz dopieszczamy ten drugi, bardzo syntezatorowy kawałek i jestem szczerze ciekaw Waszej reakcji, bo póki co, nie wrzucaliśmy nic w tej stylistyce :)

Nismo, bede mogl liczyc na paczke audio we flacu ? Bo linki poprzednie popadaly ?

 

Wysłane z mojego GT-I9506

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbiorę kawałki i podeślę dziś linka w temat. Włącznie z "Bosą" :)


No i zgodnie z życzeniem - oto link z FLACzkami dla Was :)

https://www.sendspace.com/file/ivg2b3

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo "Plastelina" była nagrywana w innych warunkach. Przy ew. wydawaniu tego w formie krążka wszystkie poziomy będą normalizowane, spokojnie ;) Tutaj to tylko luźna paczka dotychczasowych kawałków- nie traktujcie tego jako jakiegokolwiek spójnego wydawnictwa typu EP.

 

@Zenek - cierpliwość to cnota, której bardzo brak w dzisiejszych czasach ;) Pracuję teraz właśnie nad tym kawałkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Po ostatnim fakapie z YT (wokal wybijający się w "Bosej") tym razem najpierw próbnie wrzuciłem na YT, a potem skorygowałem miks ;)
Człowiek uczy się całe życie, hehe.

 

Cieszę się, że się podoba. A nad płytą pomyślimy jak będzie więcej materiału, bo nie chcemy być jak obecne "gwiazdki", które wydają albumy z 10-12 kawałkami. Nasz musi mieć z 15-17 + remiksy/dodatki. Ale pewnie będzie :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ostatnim fakapie z YT (wokal wybijający się w "Bosej") tym razem najpierw próbnie wrzuciłem na YT, a potem skorygowałem miks ;)

Człowiek uczy się całe życie, hehe.

 

Cieszę się, że się podoba. A nad płytą pomyślimy jak będzie więcej materiału, bo nie chcemy być jak obecne "gwiazdki", które wydają albumy z 10-12 kawałkami. Nasz musi mieć z 15-17 + remiksy/dodatki. Ale pewnie będzie :)

 

Ambitnie! Trzymam kciuki! Reszta na Muzo!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności