Skocz do zawartości

Cztery Litery - projekt muzyczny forumowicza


nismovsky

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

hmmm... czy Twoja lepsza połówka mogłaby mi przesłać autograf ze swoim zdjęciem? hehe ;)

 

A tak poważniej - fajnie, że trafiliście na siebie i połączyła Was wspólna pasja :)

Wokal słodki, lotny i beztroski, podoba mi się :D

 

Pozdrawiam :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam ogromny problem z Waszą twórczością. Z jednej strony aksamitny i cudowny wokal(oj zazdroszczę Ci chłopie słuchania nawet opierdzielu takim słodkim głosem :) ), z drugiej instrumenty, które wręcz porażają. Natomiast niedosyt pozostawiają teksty, które czasem zmuszają do ekwilibrystyki, żeby się zmieścić w takcie, co powoduje że pojawia się specyficzna maniera, która pozostawia niedosyt; weażenie że można lepiej :) i to jest w tym projekcie najfajniejsze - nie zraziłem się, tylko czekam na więcej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ZenekHajzer - to specyfika tej piosenki. "Drzewo" jest już inną konstrukcją, dlatego spokojnie czekaj na kolejne, bo póki co to prezentujemy różne style ;)
Tego kawałka nie chcieliśmy robić inaczej. Miało być rytmicznie, powtarzalnie i z dużą ilością humorystycznego tekstu.

Ozdobniki, przeciąganie sylab etc. to w nieco innych klimatach (ale i takie coś będzie) :D

Dzięki za opinię, fajnie że się nie zrażasz!

------------------------------------------------------------
Post pod postem, ale żebyście widzieli - oto link do pobrania FLAC 16/44.1 kHz:

Cztery Litery - Niebo Sp. z o.o. (FLAC)

Edytowane przez nismovsky
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ZenekHajzer - to specyfika tej piosenki. "Drzewo" jest już inną konstrukcją, dlatego spokojnie czekaj na kolejne, bo póki co to prezentujemy różne style ;)

Tego kawałka nie chcieliśmy robić inaczej. Miało być rytmicznie, powtarzalnie i z dużą ilością humorystycznego tekstu.

 

Ozdobniki, przeciąganie sylab etc. to w nieco innych klimatach (ale i takie coś będzie) :D

 

Dzięki za opinię, fajnie że się nie zrażasz!

------------------------------------------------------------

Post pod postem, ale żebyście widzieli - oto link do pobrania FLAC 16/44.1 kHz:

 

Cztery Litery - Niebo Sp. z o.o. (FLAC)

Żeby nie było (chyba niejasno się wyraziłem i wyszło, że mi się nie podoba) - "Drzewo" poza właśnie tekstem i artykulacją to mój gust w 99,9%, naprawdę mi się tego super słucha, jest już na liście ulubionych i chociażby dla tego jednego numeru jestem skłonny kupić krążek/zasubskrybować odpłatnie - taką twórczość trzeba wspierać :)

Jak pójdziecie z eksperymentami w estetykę "Drzewa" z bardziej "konwencjonalnym" tekstem, to pozamiatane :)

PS - u mnie już na fb podlinkowane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne, świetne, świetne....akurat na słuchanie podczas ubierania choinki..strasznie pozytywna energia bije od tego kawałka..jedyne co mi nie pasi do całości to słowa o "japku i Jobsie"..poza tym REWELACJA !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, oj tam - musiała być ukryta geekowska kontrowersja :D

 

Dziękuję za miłe słowa!
@Zenek - kolejny utwór będzie właśnie czymś w stronę "Drzewa", także bądź cierpliwy ;)

 

EDIT:
Link na fb do nas masz tutaj:
https://www.facebook.com/czterylitery.fanpage

Edytowane przez nismovsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dzięki Chłopaki!

Na FLACa za kilka dni to rozumiem, że są chętni? :D

Tym razem zrobilismy 2 kawałki w sumie jednocześnie, w skrajnie różnej stylistyce. W opinii Ani "Bosa" jest tym nieco "słabszym", także spodziewajcie się bomby z analogowymi synthami już niebawem! :)

Edytowane przez nismovsky
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Chłopaki!

 

Na FLACa za kilka dni to rozumiem, że są chętni? :D

 

Tym razem zrobilismy 2 kawałki w sumie jednocześnie, w skrajnie różnej stylistyce. W opinii Ani "Bosa" jest tym nieco "słabszym", także spodziewajcie się bomby z analogowymi synthami już niebawem! :)

Czekamy... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności