Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Cztery Litery - projekt muzyczny forumowicza


nismovsky

Rekomendowane odpowiedzi

Fajne, fajne :-)

Mały biały domek... Świadome nawiązanie czy tak po prostu?

Pytam bo ten domek (nie Drzewo) ustawił mi cały tekst przywołując wiele wspomnień.

Tylko że ja stary jestem. Młodzi pewnie nie będą wiedzieć o czym piszę ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny kawałek, super wokal. Miałem ciary od pleców po łydki.

Chcę więcej i koniecznie flaczka.

Like mi się skończyły.

bits-like2-superJumbo.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow! Nie spodziewałem się takiego odzewu!

Dzięki wielkie za te wszystkie miłe słowa. Jutro wrzucę FLACa 16/44.1kHz. Chciałem zrobić to w 24/96kHz, ale komp mi strajkował podczas nagrywania, więc musiałem obciąć nieco z jakości. Teraz problem jest rozwiązany i następne będą już w dwóch wariantach :)

A Maciux napisał mi taki elaborat, że gdybym był jakimś DAPem lub słuchawkami to czułbym się zrecenzowany :lol:

Nawet fanpage mamy - a co!
Cztery Litery Fanpage



EDIT2:

 

Obiecany FLAC 16/44.1khz
(KLIK)

Edytowane przez nismovsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

No i kolejny kawałek wyszedł na YouTube!

Tym razem jest to cover znanej piosenki harcerskiej, więc jest wesoło i z użyciem "dziecięcych" instrumentów ;)

Voila!

PS. Mamy tancerza, którego sam Józefowicz chciał wziąć do "Metra", ale on zgodził się zatańczyć tylko u nas oraz na otwarcie gdańskiego metra (kiedykolwiek to nastąpi) :P

 

Edytowane przez nismovsky
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem i...

 

Pierwszy raz dzisiaj mam banana na twarzy :D (a dzień mam raczej kijowy).

 

Masz ode mnie lajka - takiego pisanego, bo limit dzisiejszych. "magazynowych" wyczerpałem.

 

:)

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up - dzięki!

Wiesz, zawsze możesz wejść na fanpage na Facebooku (link TUTAJ ) i tam "zalajkować" lub podesłać znajomym ;) Kolejne kawałki będą równie zakręcone, macie moje słowo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wokal bardzo fajny dbaj o wokal i wokalistkę immo 1 kawałek przyjemny choć w obrazie myślałem ze będzie więcej

szok ze to tzw 1 projekt, bo immo jest goood ale ja tam tez lubie takie hmmm spokojną muzykę

 

plastelina trochę tekst się nie klej

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opinię!

Co do tekstu to wiesz... to jest cover piosenki harcerskiej, nie nasz tekst ;) Póki co, bawimy się różnymi konwencjami, także możesz spodziewać się przeróżnych typów muzyki w tym temacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tekst to jedno, sposób ich wyśpiewania to drugie nie żebym krytykował dla krytyki

krytyka uzasadniona pozwala na postęp, zapomniałem "+" za polski tekst jest to hmmm miłe i cieszy bardziej niż sukcesy sportowe biało-czerwonych

 

immo 1 typ juz był trafiony :)

 

nawet pasuje pod twoje "instrumenty" , przy odpowiednim wykonaniu może być równie ciekawie

 

 

ale czy pasuje tu słodki wokal ?

http://www.youtube.com/watch?v=3pV-JgWDhn4

 

ale to moje preferencje także nie zrażajcie się próbujcie czego się da może coś czego nie było wyjdzie :)

Edytowane przez retter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Siema!

Wrzuciliśmy "Drzewo" jako nasze zgłoszenie na konkurs na Chomikuj.pl
Możecie głosować na ten kawałek i go udostępniać żebyśmy się dostali do kolejnego etapu.

Z góry dzięki :)

http://chomikuj.pl/AmyBlack/Konkurs/Cztery+Litery+-+Drzewo,4308677606.mp3%28audio%29

 

EDIT:

Chomik jak zwykle popisał się skopanym interfejsem. Najlepiej wejść na: http://chomikuj.pl/konkurs_2014/zgloszenia wyszukać "Cztery Litery", po czym kliknąć na "łapkę w górę" by oddać głos.

 

Dziwny mają system, ale nic na to nie poradzę ;)

Edytowane przez nismovsky
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności