Skocz do zawartości

Counter Strike : Global Offensive szukam ludzi


rev

Rekomendowane odpowiedzi

 

Taka bieda? Myślałem, że będzie lepszy odzew :)

 

bo CS:GO okazał się mniej zajmujący niż się spodziewano... ja nawet brałem udział w betatestach, a potem wyskoczyli z freemium :(

może powrzucamy obrazki jakie noże albo nalepki na karabinach mamy? :P

 

Mniej zajmujący? 150 tysięcy graczy w samym turniejowym trybie przez większość czasu to mało? To najpopularniejszy fps na rynku. Nawet CODy mają mniej osób online.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniej zajmujący? 150 tysięcy graczy w samym turniejowym trybie przez większość czasu to mało? To najpopularniejszy fps na rynku. Nawet CODy mają mniej osób online.

 

to jest jedynie moje zdanie (oraz osób, z którymi na ten temat rozmawiałem w jakiś czas po oficjalnej premierze CS:GO)

 

sam - właśnie z tego powodu - zacząłem grać w TF2 mimo że grałem w CS:GO od samego początku a wcześniej miałem za sobą lata w oryginalnym CS-ie (w tym jeszcze przed 1.6)

nie mówię że gra jest słaba, nie jest, po prostu w praktyce - jak dla mnie, pod względem "fun/czas na grę" - przegrywa właśnie z TF2

co więcej, nie podoba mi się przeniesienie elementu freemium z TF2 do CS:GO (nie było tego od początku, zostało to dodane dopiero w pewnym momencie) mimo że faktycznie sam gram w TF2 i TF2 początkowo też nie było freemium...

... anyway, to tyle z mojej strony, sorry i więcej nie przeszkadzam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne, co mi pozostaje to zgodzić się z KHRoN'em. Mnie bardzo ta gra zawiodła. Gdyby nie agresywny marketing tego tytułu mało osób, by w niego grało. Samo przejście w turniejach na GO dało spory odzew graczy. Co do skinów - to patologia jakich mało. Skórki do AK są sprzedawana po 200€, wolę sobie monitor pomalować :) z resztą, co mi wyskoczy to sprzedaje, bo mnie te kolory denerwują, a mało gram więc tylko 10€ do przodu, czyli wartość samej gry :)

 

Wracam cały czas do 1.6 i daje mi to większą przyjemność, mimo kwadratowych modeli. Problem tylko taki, że 1.6 upada, ale śmiercią naturalną, bardzo powoli lecz permanentnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności