Skocz do zawartości

Wzmacniacz stacjonarny Rapture Amp


grubbby

Rekomendowane odpowiedzi

@Evil - oczywiscie ze decyzja nie nalezy do forumowiczow a do wlascicieli. Lud jednak moze wyrazac oczekiwania, a raczej prosby:)

 

Ja w takim razie bede kontaktowal sie po kolei z wlascicielami rapture jakich znam z prosba o wypozyczenie. Moze cos z tego wyjdzie. The wire widze nie ma.problemu zostal headonic...

Moze @majkel zauwazy wolanie ludu :)

Edytowane przez grubbby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pozwolenie Mikołaja nie liczcie i na sztukę testową też nie, pytałem, prosiłem..................................... jedno co usłyszałem to że może da się poskładac na częsciach tańszych Rapture w cenie 1000-1500 przy załozeniu że będzie 3 do 5 czętnych, ale to nie jest żadna konkretna informacja i bez zobowiązań, dla mnie konkret to 1000pln za 5szt lub 1500pln za 3szt, więcej do Mikołaja pisał nie będe, bo nic nie załatwię........Evil może Ty masz większy dar przekonywania, no nic szukam innego wzmacniacza......@BamboszeK skąd masz The Wire?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Evil - oczywiscie ze decyzja nie nalezy do forumowiczow a do wlascicieli. Lud jednak moze wyrazac oczekiwania, a raczej prosby:)

 

Jeśli wyraża oczekiwania, to raczej nic z tego nie wyjdzie, zwłaszcza jeśli chodzi o mp3store. Prośby - prędzej :).

 

Na pozwolenie Mikołaja nie liczcie i na sztukę testową też nie, pytałem, prosiłem..................................... jedno co usłyszałem to że może da się poskładac na częsciach tańszych Rapture w cenie 1000-1500 przy załozeniu że będzie 3 do 5 czętnych, ale to nie jest żadna konkretna informacja i bez zobowiązań, dla mnie konkret to 1000pln za 5szt lub 1500pln za 3szt, więcej do Mikołaja pisał nie będe, bo nic nie załatwię........Evil może Ty masz większy dar przekonywania, no nic szukam innego wzmacniacza......@BamboszeK skąd masz The Wire?

 

Pozwolenie na konfrontację RA z Headoniciem?

 

Tak, informacja o sztukach po 1000-1500 dla 3-5 chętnych jest jak najbardziej zgodna z prawdą, chodzi o Rapture LE. Z tego co wiem do tej pory nie znalazło się tyle osób.

 

Przekonywania do czego konkretnie? Jeśli chodzi o wypożyczenie mi RA to ten problem jest w moim wypadku akurat załatwiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypdku innych moze byc problem, gdyz z tego co wiem mikolajowi chodzi o publikacje gdzie indziej niz na naszym.forum... i troche jego zrazenie sie do tego forum rozumiem. I podejrzewam ze wlasciciele tez beda pytali o zgode mikolaja przed pozyczeniem.

Ale caly czas go namawiam:) do majkela rowniez napisalem... zobaczymy.

Panowie - jesli wiecie ze Wasz sprzet broni sie sam to czego sie boicie?:> oczywiscie ze prownanie na forum nie da rozglosu milionowego nakladu. Ale tu nie o promocje produktow chodzi. A o rzetelne porownanie i pomoc osobom z ta sama pasja w wyborze sprzetu... no i niejako pojedynek. Ale nie w kryteriach gorszy lepszy... a zdefiniowania cech. Choc moze i wyjdzie ze lepsze wrogiem dobrego...

Edytowane przez grubbby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się kompletnie nie dziwię. Polecane trzymałem kiedyś na forum, były próby zagarnięcia treści, od tamtej wszystko wrzucałem na TF, potem AF. Z AF nikt mi ani jemu tego nie usunie, chyba że sam będzie o to prosił (tudzież organa ścigania :D ). Blog też nagle nie zniknie z dnia na dzień.

Bo tak powinno być moim zdaniem i Majkela także powinni każdorazowo pytać. Tu musi być wszystko jasne od samego początku, bo inaczej tej kwestii nie da się rozwiązać raz na zawsze.

 

Oni się nie boją i takie podpuszczanie nie jest tu potrzebne. Po prostu każdy z właścicieli ma na to wylane. Jedynie Tomek się widziałem zadeklarował.

 

Oceny finalnej nie będzie. Recenzja właśnie miałaby być porównawczo-opisowa, informacyjna. Tak jest wg mnie najlepiej.

Edytowane przez EvilKillaruna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj... czemu powinni sie testerzy pytac? Ja music halla nie pytalem, violectrica rez nie. To jest forum, wymiana zdan i spostrzezen. I zadne pytanie nie powinno wchodzic w gre co zapewnia wlasnie wieksza niezaleznosc i obiektywizm.

 

Pytanie tylko jest jedno czy moga pozyczyc sprzet i owszem jesli znany jest cel to wtedy jasno mowie ze celem jest publikacja na forum. Ale to tylko w przypadku pozyczenia od producenta.

W przypadku pozyczenia od kolegow moim zdaniem zadnych zgod nie powinno byc bo potem wlasnie robi sie zamet polityka marketing i inne bullshity...

 

Czy boja sie czy nie to wiedza tylko oni sami... ja natomiast po wypowiedziach troszke jednak takie wrazenie mam:) jedno ze boja a drugie ze jednak chodzi o kase i pierwszym wyborem jest poczytny tekst co nie zjedzie nikogo... vide jak u Ryki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z grzeczności chociażby? To są ludzie robiący na zasadzie one man power. Music Hall i Violectric zobacz jakie mają zaplecze, a tutaj mówimy o jakby nie patrzeć dwóch pasjonatach - pojedynczych manufakturach.

 

No od kolegów nie. Cały czas mówię o sytuacji użyczania sprzętu wprost od Mikołaja i Majkela.

 

U Ryki tylko problem jest taki, że na 10 stron nadal mało będziesz wiedział o tym jak to gra. Może inaczej: bardzo cenię sobie jego kunszt językowy jako czytelnik, ma wyjątkowy styl, ale dla mnie musi być konkret. Bas taki i śmaki, średnia taka itd. Sam tak piszę dlatego, że to po prostu skutecznie się czyta potem i zarówno osoba spragniona poematów zadowolona, jak i ta od inżynieryjnego podejścia. Z drugiej strony jednak jako osoba również wykonująca podobne co on zajęcie, nie powinienem wdawać się w wyrażanie opinii, nie mam tu odpowiedniego gruntu.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie to mialem na mysli-ze pozyczajac od nich szczerze trzeba powiedziec o celu. Ale jak kupie czy pozycze od kolegi to wolnosc slowa bez pytania.

 

A odnosnie p. Ryki to dokladnie mam to samo. Cenie, czasem czytam... a czasem nie bo jednak czesto za tekstem nie ida dla mnie wnioski. Nawet niestety najczesciej:/ Po drugie juz drugie zrodlo potwierdza ze niestety czesc tekstow jest oplacanych (pisal rev92 o tym jak padla dla nich propozycja ze strony p.Ryki). A skoro nie jest onaczone ktory tekst byl oplacony i przez kogo, przepraszam ale caly portal traci u mnie na wiarygodnosci...

Edytowane przez grubbby
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, wtedy można robić z nim co się podoba, tutaj jak najbardziej pełna zgoda.

 

Dlatego podkreślam, że za język :). Też słyszałem o tym trochę i naprawdę nie chciałbym, żeby wobec mnie były takie wątpliwości kiedykolwiek. Advertorial to advertorial i powinno być to czytelnie odgraniczone. Z drugiej strony jest to chyba jedyne jego źródło utrzymania a i ja sam dokładnie nie wiem jak to tam wygląda, toteż temat trochę śliski.

Edytowane przez EvilKillaruna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

wiadomo tyle ze rapture mam, citrone tube dac+amp (ale amp w wersji beta) i the wire mozliwe ze w przyszlym tygodniu bedzie.

takze to porownanie bedzie na pewno.

headonic moze we wrzesniu - tutaj majkel jak sie uda to podesle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 lata później...

Dla zainteresowanych, zrobiłem kilka zdjęć jak wygląda Rapture AMP w środku. 

Ja mogę powiedzieć tylko, że wygląda bardzo schludnie bo nie jestem zorientowany w jakości i cenach elementów (a nie chce mi się tego sprawdzać ręcznie). 

 

https://drive.google.com/open?id=0BzTjPdaFjN5xV0hHSFlac0hjXzg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności