Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

WIMP HI-FI na miesiąc ZA DARMO !


surround

Rekomendowane odpowiedzi

Uwaga, uwaga!!!

 

Do końca tego tygodnia można zarejestrować się w serwisie wimp i skorzystać z usługi wimp Hi-Fi zupełnie za darmo! :)

Więcej info tu:

www.wimp.pl

 

Dodatkowo można wziąć udział w konkursie i wygrać dostęp do usługi przez rok za darmo i inne nagrody, np. DAC'a !!! Wystarczy zarejestrować się udostępnić np. na FB i liczyć na szczęście ;)

Więcej tu i od razu możecie podziękować mi za info, klikając w poniższy link:

https://contest.io/c/typ/ilvyakg6fnhp

Edytowane przez surround
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano mocne naciąganie, chyba że ktoś tu chce się podzielić nagrodą...

 

I małe sprostowanie - 30 dni jest też dla stałych użytkowników, więc nie trzeba się rejestrować jak ktoś już ma konto.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A można anulować tą darmową ofertę przed przedłużeniem?

 

  • Wypróbuj WiMP HiFi przez 30 dni za darmo!
  • Po okresie próbnym, twoja subskrypcja automatycznie przedłuży się.
  • Możesz anulować subskrypcję w dowolnej chwili, logując się na naszej stronie internetowej.
  • Standardowa cena WiMP HiFi: 39,99 zł/mc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ciekawy jednej rzeczy.

Czy to naprawdę są flaci. Próbował ktoś porównywać pliki z offline z posiadanymi ORYGINALNYMI flacami?

 

Np. tym narzędziem: http://spek.cc/ ?

 

Ciekawi mnie, czy po prostu nie żerują na użytkownikach konwertując gdzieś po drodze z mp3 do flac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś ma w T-mobile tel, to ma dodatkowo za darmo transfer w ramach wimpa :)

Sprawdzone również przy opcji Hi-Fi?

Podobnie jest w Play, abonenci tej sieci mogą zakupić konto Premium i transfer muzyki nie jest wliczany do ogólnego transferu danych. Ale takiej możliwości dla konta Hi-Fi nie przewidziano, niestety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dla hi-fi niestety tego nie ma, bo nawet nie obsługuje płatności takiej generalnie- w sensie tylko konto premium. A czy nalicza nie wiem, ponieważ jeszcze chyba tego nikt nie sprawdził. Wolałbym co prawda Spotify, no ale mam za darmo wimpa premium to nie mam co narzekać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to naprawdę są flaci. Próbował ktoś porównywać pliki z offline z posiadanymi ORYGINALNYMI flacami?

 

suma kontrolna nie musi się zgadzać bo źródło plików może być inne (np. oba mogą pochodzić z mastera ale być przygotowane w odmienny sposóB)

 

spektrum nie jest wyznacznikiem jakości, można spreparować plik tak żeby "na oko" wyglądał ok a brzmiał jak MP3 słuchane przez miskę makaronu...

co do teorii spiskowych zgadzam się, ale skoro nie jesteście w stanie wyłapać różnicy na ucho, to po co w ogóle przepłacać za usługę, z której nie jesteście w stanie skorzystać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do teorii spiskowych zgadzam się, ale skoro nie jesteście w stanie wyłapać różnicy na ucho, to po co w ogóle przepłacać za usługę, z której nie jesteście w stanie skorzystać?

 

Ja słyszę różnicę. I za taki efekt placebo warto dopłacić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności