Skocz do zawartości

Program do pobierania muzyki z YT w jak najlepszej jakości


Pasive

Rekomendowane odpowiedzi

 

jak sobie ustawisz konwersje to nawet flacka dostaniesz :P

 

na yt nie ma takiej jakości

A jaka jest najlepsza jakość możliwa do uzyskania z YT (chodzi mi o prawdziwą, nie np. podrobionego flaka itp...)

 

yt z tego co pamietam ma 160 chyba jakosc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem z jakiej korzystasz przeglądarki, ale np. Firefox ma dodatki typu youtube downloader, z możliwością wyboru jakości video lub audio pobieranego pliku. Ścieżka audio jest w locie wycinana z filmiku.

Ja robię tak, że pobieram clip w najlepszej możliwej jakości i programem format factory wycinam z niego dźwięk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Po prawdzie to najlepiej przez stronę typu zapiska.eu ściągnąć całe wideo, a potem z niego wyciągnąć innym programem ścieżkę audio (np. Pazera Free Audio Extractor) Najwyższa jakość występuje przy filmach 720p i 1080p (AAC ~190 kbps, kiedyś było 160), niższe rozdzielczości (poza tymi ekstremalnie niskimi typu 240p albo 144 p) mają 96 kbps przy plikach mp4 i 128 kbps przy plikach FLV (wszystko w AAC).
Taki stan był przynajmniej kilka miesięcy temu, wątpię, żeby coś się teraz bardzo pozmieniało.

Edytowane przez Azakmi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nastawiajcie się na kolekcjonowanie muzyki z YT... ktoś podkłada do filmiku muzykę w niskiej jakości (jakieś MP3), w czasie zapisu filmu następuje jedna rekompresja, potem YT konwertuje to do ponownie AAC, na końcu wychodzi z tego potrójna kompresja z niespecjalnie fajnego "oryginału"...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja uzywam "konsolowego" pod windows youtube-dl(czy youtube-dll ?) ustawia sie format pliku i jakosc. jest tez nakladka okienkowa pod to. sciagnalen sobie tak swego czasu cala serie let's play sky of steel w formacie do przyjecia przes moj telefon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Ja używam jednego z programów DVDVideoSoft. Darmowy pakiet programów do prostych rzeczy, których każdy czasem potrzebuje: konwersja filmów, muzyki, przycięcie filmu, utworu, nagranie płyty... albo ściągnięcie czegoś z YT. Mnie wygodnie, bo wszystko w jednym (i za darmo, tylko trzeba odznaczyć jeden ptaszek, żeby nie dodał jakiegoś plug-in-u). Jeśli jednak nie potrzebujesz WSZYSTKIEGO, to może są jakieś prostsze sposoby (z przeglądarki jak ktoś wspominał).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam jednego z programów DVDVideoSoft. Darmowy pakiet programów do prostych rzeczy, których każdy czasem potrzebuje: konwersja filmów, muzyki, przycięcie filmu, utworu, nagranie płyty... albo ściągnięcie czegoś z YT. Mnie wygodnie, bo wszystko w jednym (i za darmo, tylko trzeba odznaczyć jeden ptaszek, żeby nie dodał jakiegoś plug-in-u). Jeśli jednak nie potrzebujesz WSZYSTKIEGO, to może są jakieś prostsze sposoby (z przeglądarki jak ktoś wspominał).

nie wiem jak w M$ ale w linuskie wystarczy zainstalować youtube-dl, konsola:

youtube-dl [adres strony z filmem]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzywam Youtube Video and Audio Downloader na FF i niby wyswietla nawet w niektorych przypadkach 256 AAC LC, wiec nie jest zle i nie wyglada to na rekompresje z yt tylko wyciagniety utwor, ale ze tak jest obiecac nie moge (kodek: Lavf55.22.100) :) Jakosc jest calkiem przyjemna i nawet daje sie od biedy sluchac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można mieć wyciągnięte audio, ale to nie będzie jednym kliknięciem. Najpierw ściągasz plik wideo przez keepvid.com a potem ściągasz taudioconverter i zamiast convert dajesz copy audio. Masz wyciągnięte audio z mp4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam jednego z programów DVDVideoSoft. Darmowy pakiet programów do prostych rzeczy, których każdy czasem potrzebuje: konwersja filmów, muzyki, przycięcie filmu, utworu, nagranie płyty... albo ściągnięcie czegoś z YT. Mnie wygodnie, bo wszystko w jednym (i za darmo, tylko trzeba odznaczyć jeden ptaszek, żeby nie dodał jakiegoś plug-in-u). Jeśli jednak nie potrzebujesz WSZYSTKIEGO, to może są jakieś prostsze sposoby (z przeglądarki jak ktoś wspominał).

A, zapomniałem. Ten program o którym pisałem umożliwia oczywiście ściąganie od razu do mp3 (tzn ściąga film i konwertuje do formatu muzycznego, ale nie używasz kilku programów).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

 

savefrom.net i VLC do wyciągania audio.

Tez uzywalem, ale przy oggach vlc robil z muzyka rozne i czesto nieciekawe rzeczy :/

 

 

Jeżeli dobrze pamiętam to była opcja ominięcia rekompresji i chyba nie, tykał, o ile dobrze pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

savefrom.net i VLC do wyciągania audio.

Tez uzywalem, ale przy oggach vlc robil z muzyka rozne i czesto nieciekawe rzeczy :/

 

 

Jeżeli dobrze pamiętam to była opcja ominięcia rekompresji i chyba nie, tykał, o ile dobrze pamiętam.

 

Tak, ale ogg i tak były dziwne w stosunku do mp4, nie wiem może to była wina wersji i zawartego w niej wersji kodeka, ale mp4 brzmiało i lepiej i czyściej :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności