Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

RHA MA750


Rekomendowane odpowiedzi

Na papierze specyfikacja odbiega od MA750, więc może tylko ta sama obudowa.

 

Specifications
Drivers CL Dynamic
Frequency range 16-45,000Hz
Impedance 150 ohms
Sensitivity 86dB
Rated/max power 10/50mW
Weight 35g
Cable 1.35m, braided OFC
Connections 3.5mm/6.35mm

a MA750:

 

Specifications
Drivers Handmade Dynamic (model 560.1)
Frequency range 16-40,000Hz
Impedance 16 Ohm
Sensitivity 100dB
Rated/max power 1/5mW
Weight 35g
Cable 1.35m, reinforced, OFC
Connections 3.5mm, gold plated

 

150ohm przy niespecjalnej skuteczności, to raczej nie poleci z telefonu. Rezystor w kablu, czy kompletnie inny przetwornik? To się okaże, ale pewnie będą chcieli promować je w połączeniu z L1 również planowanym na październik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to inny przetwornik ma być...

 

w sumie intrygujący kierunek, bo teraz większość producentów trzepie bardzo skuteczne niskoomowce, a tutaj 150 oporu i mega niska skuteczność

 

ciekawe jak to zagra jak dostanie zastrzyk mocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Na stronie Cortland nowych RHA brak. Ktoś coś słyszał , czy nowe modele pojawiły się w Polsce ?

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na chwilę obecną trwa chyba przejmowanie dystrybutorstwa na Polskę przez Audiomagic, a strona zapewne należy jeszcze do poprzedniego dealera. Podejrzewam, że z tego powodu brak info o nowych modelach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jak to wyjdzie. Na razie widzę jedynie, że widnieją na stronie "International" RHA jako dystrybutor. Aczkolwiek nie powiem, kręcą mnie ich nowe doki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Audiomagic według jednego z forumowiczów ma już sample nowych dokanałówek RHA...

 

Może podzielicie się z Nami drodzy Magicy ;) jakimiś wnioskami o dźwięku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audiomagic według jednego z forumowiczów ma już sample nowych dokanałówek RHA...

 

Może podzielicie się z Nami drodzy Magicy ;) jakimiś wnioskami o dźwięku ?

Lordzie, pytałeś w innym wątku o cenę.

 

Info z fb.

 

b9e450ceb8eb4c78d93ff6536de3edcb.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe zjawisko dzieje się ostatnio na head-fi, odnośnie nowych produktów RHA. Firma zorganizowała tour wśród użytkowników forum, a Ci w zamian za możliwość odsłuchu mieli napisać recenzję. Wiele firm tak robi, normalna rzecz. Ciekawe jest natomiast, że od kilku tygodni pojawiają się recenzje i delikatnie mówiąc nie są pochlebne. W większości. Czyżby RHA strzeliło sobie w stopę tym tourem? Teraz tym bardziej chcę posłuchać ich topowego zestawu :ph34r:

Edytowane przez all999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja oba przemaglowałem. CL1 mam teraz jako moje dzienne. :P

A CL750 to ewidentny postęp w stosunku do MA750.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja oba przemaglowałem. CL1 mam teraz jako moje dzienne.

 

A CL750 to ewidentny postęp w stosunku do MA750.

Mam MA750 i nie chce burzy wywołać ale biorąc pod uwagę jakość dźwięku z tego modelu to niewiele trzeba by mieć postęp.

Po ponad 150h grania uważam że ten model jest fatalny pod wieloma względami. Śmieszne jest to że słuchawki z chin za poniżej 20 dolarów potrafią przebić MA750 jakością reprodukcji dźwięku.

Najgorsze jest to że te słuchawki potrafią 30h grać w dany sposób a następne 20h subtelnie ale jednak inaczej. I to się robi nudne i męczące.

 

Wysłano z Kukuruźnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A ja oba przemaglowałem. CL1 mam teraz jako moje dzienne.

 

A CL750 to ewidentny postęp w stosunku do MA750.

Mam MA750 i nie chce burzy wywołać ale biorąc pod uwagę jakość dźwięku z tego modelu to niewiele trzeba by mieć postęp.

Po ponad 150h grania uważam że ten model jest fatalny pod wieloma względami. Śmieszne jest to że słuchawki z chin za poniżej 20 dolarów potrafią przebić MA750 jakością reprodukcji dźwięku.

Najgorsze jest to że te słuchawki potrafią 30h grać w dany sposób a następne 20h subtelnie ale jednak inaczej. I to się robi nudne i męczące.

 

Wysłano z Kukuruźnika

 

 

Nie wiem co Ci mogę napisać. Ja czegoś takiego po prostu nie zauważyłem w tych słuchawkach. Mogę je jeszcze posłuchać, ale już nie dzisiaj i nie jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności