Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Zestaw do gier i muzyki do ~800zł


Rekomendowane odpowiedzi

Heh, ja przepraszam, słabo się znam na sprawach technicznych z muzyką, i nie umiem dobrze nazwać tematu, postaram się jednak jak najelpiej czego potrzebuję i liczę na waszą pomoc w doborze sprzętu

 

Posiadam Audiotrack prodigy cube + Shure shc-240A i z racji posiadania stacjonarki myślałem o zmianie karty dźwiękowej, może dodania wzmacniacza słuchawkowego jeżeli poprawiłoby to jakość dźwiękową i do tego może jakieś porządniejsze słuchawki,

Obecne słuchawki są dość wygodne, choć po pewnym czasie uwierają, osłona na nich zaczęła pękać po miesiącu używania, dodatkowo przez uszkodzenie org jacka przerobiona końcówka na 6,3

 

Do czego

- do gier,obecny zestaw sprawuje się średnio, za często spotykam się z wrażeniem ze dzwięk w grze dobiega z innej strony niż powinien, ale nie jest to wielki problem dlatego nie musi być to zbyt wielkim priorytetem

- oczywiście muzyka, preferuję głównie progressive house, różne kawałki z całej palety muzyki elektronicznej, czasem rock

 

Brzmieniowo to shure mi odpowiadają, nie umiem dobrze opisywać tego jaki bas lubię, jaką scenę, ale wiem ze to jak jest w shure jest ok. Wcześniej jak miałem Cal! to wydawało mi się ze grają bodaj na wysokich nieczysto, niestety z cubem się nie spotkały.

 

Co do samej karty dźwiękowej chciałbym coś z przednim panelem do PC, lub luzem, nie znam sie nie wiem czy jest coś takiego.

Dodatkowo z racji grania online dobre wyjście na zwykły mikrofon zalmana m

 

Nie wiem czy to wszystko co powinienem zawrzeć żebyście mogli mi pomóc:(

 

Co do ceny, zależy mi na opłacalnej poprawie wrażeń słuchowych, więc cena może być niższa i wyższa. Nie ma problemu też z tym zebym teraz kupił kartę za 800 i potem zakupił wzmacniacz i słuchawki. shure nie są złe więc poprawa jakości i tak już będzie. Czyli temat po części orientacyjny ile sensownie powinienem na całość wydać i co dokładnie zakupić,

 

Za wszelką pomoc z góry dziękuję

Pozdrawiam.

 

Edytowane przez pioter223
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności