Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki nauszne do 500 złotych (uniwersalne)


najs

Pytanie

Witajcie, potrzebuję słuchawek nausznych, raczej zamkniętych. Używane będą zarówno w domu, jako monitory oraz podpięte pod HTC One. Jeśli chodzi o rodzaj muzyki, to (niestety) słucham wszystkiego, począwszy od Queen i Pink Floyd, a na muzyce housowej kończąc. Jedyne na czym mi nie zależy to nadmierny bass (techno to nie moje klimaty), ale oczywiście nie powinno go brakować.

 

Skłaniam się w stronę Audio Technica ATH-M50. budżet to max 500 złotych, słuchawki tylko nowe. Ewentualnie coś z półotwartych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Poczytałem o takstarach i rzeczywiście za 250~ to grzech nie kupić. Problem w tym, że (wiem, jestem idiotą) kupuję słuchawki także oczami. M50 wydają się być dużo lepiej wykonane, co dla mnie jest dosyć istotne. Obecnie dostępne za 478 złotych. Przyznam się szczerze, raczej pójdę w ich stronę.

Edytowane przez najs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

hm5 sa rowniejsze od m50, bardziej "dostojne"... acz imo nieco nudne, bezplciowe. jako monitory lepiej moga sie nadac... jako rozrywka moze byc juz gorzej.

takze zalezy na czym komu zalezy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

hm5 sa rowniejsze od m50, bardziej "dostojne"... acz imo nieco nudne, bezplciowe. jako monitory lepiej moga sie nadac... jako rozrywka moze byc juz gorzej.

takze zalezy na czym komu zalezy.

W takim razie bez wahania biorę m50. Dla mnie liczy się przede wszystkim fun.

 

Dzięki wszystkim za pomoc.

Jeszcze jedno pytanie:

http://allegro.pl/sluchawki-audio-technica-ath-m50-i4180238670.html

 

Możecie mi napisać z czego może wynikać niższa cena? Sklep na opinieo ma bardzo wysoką ocenę, więc w podróbkę nie wierzę. I zastanawia mnie czemu jest napisane: gwarancja sklepu, a nie producenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie będę się rozpisywał. Powiem tylko krótko:

 

Audio-Technica ATH-M50x, to słuchawki REWELACYJNE. Najlepsze jakie dotychczas miałem (ale i najdroższe zarazem, więc jest to zrozumiałe). Wcześniej korzystałem z Brainwavz HM3, Philips SHP8900.

 

Co do jakości dźwięku, tutaj oczywista najwyższa nota, do tego praktyczność. 3 kable w zestawie sprawdzają się doskonale. Do miasta 1,2-metrowy, zaś do użytku domowego jeden z dwóch pozostałych, w zależności od potrzeby.

 

Na najwyższą ocenę zasługuje także ich wygoda. Mówiąc krótko, w ogóle nie czuć ich na głowie, a muszle w ogóle nie uciskają uszu i są wykonane z bardzo miłej w dotyku "niby" skóry. Pałąk także świetnie dopasowuje się do głowy, a ucisk jest zerowy.

 

Jakość wykonania i wygląd jest też świetny. Nie są tak duże, więc spokojnie można ich używać jako słuchawek portable, a obracana konstrukcja muszli sprawia, że przy noszeniu na szyi spokojnie można je obrócić tak, aby nie przeszkadzały.

 

Ogółem - dla mnie miazga.

 

Grają z kartą x-fi oraz sansą clip+ z wgranym rockboxem, więc nic szczególnego, a i tak czuję się hmmm - zmiażdżony jakością jaką zaserwowała mi firma AUdio-Technica.

Edytowane przez najs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności