Skocz do zawartości

Specyficzne połączenie pod DT 990 Pro 250 ohm.


davv2704

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka :)

Zamierzam kupić słuchawki Beyerdynamic DT990 Pro 250 ohm. Jako, że jestem producentem to muszę mieć podpięty pod komputer interfejs audio ( Focusrite Saffire 6 USB MK III). Teraz pytanie do was. Jaki wzmacniacz pod DT 990 Pro ? (oczekuję szczegółowości, naturalności brzmienia, sceny, dobrze kontrolowanego bassu). Czy jestem w stanie kupić coś sensownego do 800 zł , czy jednak muszę dołożyć gotówki? Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedzi, zależy mi na tym by słuchawki były odpowiednio napędzone, właśnie czytałem trochę o DIY na tym forum. Z tego co zdąrzyłem przeczytać to klon gra "Vką", a mi zależy na uniwersalności, scenie i naturalności brzemienia (oczywiście dobrze kontrolowany bass i dynamika tez by się przydała).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybór masz spory wśród świetnych wzmacniaczy.

 

O2 - ma na forum swoich przeciwników, nie wiem czemu bo dla mnie jest świetny. Neutralny ze świetną szczegółowością, gra bardzo swobodnie, przy tym nie tracąc kontroli.

The wire - nie znam ale ponoć nic mu nie brakuje, podobnie jak o2 został stworzony dla liniowości i jak najlepszych parametrów.

Lovely Cube - ponoć jedna z najbardziej udanych wersji clona lehmanna bez modów gra już wyśmienicie w miarę naturalnie. Mam go i jestem zadowolony na tyle że nie szykuje się do modów (chociaż te mogłyby pewnie coś wnieść). W porównaniu do o2 jest bardziej wyrazisty, mocniej kontroluje słuchawki, wrażenie czystszego dźwięku choć już nie tak naturalnego. Mocniej zaakcentowany na najniższym basie, ale z niskoomowymi słuchawkami nie tak punktowy jak o2. Z beyerami gra wyśmienicie.

FCL - z tego co czytam o nim to wychodzi na to, że to takie rozwinięcie LC. Ale bez bezpośredniego porównania ciężko coś powiedzieć. Na pewno w tych pieniądzach jest to bardzo dobry zakup.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności