Skocz do zawartości
  • 0

Które Beatsy wybrać?


KeramxD

Pytanie

Witam,

zastanawiam się nad kupnem słuchawek z firmy Beats.

Zastanawiam się tylko nad modelem (HD SOLO-2/STUDIO/MIXR)

Głownie będę słuchał muzyki w domu, lecz mam zamiar dość często na zewnątrz.

Muzykę będę odtwarzał z iPhone 4s.

 

Bardzo proszę o doświadczenia co do danego modelu itp.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Dobra, dzięki za wszystkie opinie, bardzo dużo dały mi do myślenia. :)

Zdecydowałem się na Beatsy Mixr.

 

Co myślicie o tej ofercie:

http://www.elecity.pl/beats-by-dr-dre-sluchawki-beats-by-dr-dre-beats-mixr-czarny,id-146872

No po prostu mnie zatkało. Najpierw czytam, że te opinie dały Ci dużo do myślenia a potem że i tak kupisz Bestsy XD

Coraz słabiej z czytaniem że zrozumieniem wśród narodu ;/

 

Wysłane z mojego XT910

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ten gosc zakladal taki sam temat na benchmarku. Cal! Zagraja lepiej niz beatsy. Wiem bo mam (co prawda repliki, ale porownywalem je i procz wykonania niczym sie nie roznia). Do telefonu sie nadaja bo wygodnie sie je nosi na szyi, dobrze wyciszaja i kazdy fon je napedzi. Niestety ja i tak uzywam glownie Cal!(teraz beatsow bo mi kabelek padl w creativach), a za jakich czas dt990 pro . W cenie studio/pro mozna kupic juz dobre sluchawki+zrodlo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To zależy co się lubi. Ja siedzę od tygodnia na beatsach i powiem szczerze, że już się przyzwyczaiłem. Nie odczuwam już tak braku sceny, szczegółowości . Ale pewnie gdybym założył coś lepszego to byłaby spora różnica. Może i nowe studio grają lepiej, ale i tak nie są warte swojej ceny. Jednakże trzeba pamiętać, że beatsy to raczej słuchawki do odtwarzacza muzyki. (nie trzeba do nich żadnego fio ani nic).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Aj tam nismovsky sie nakręciłes troche myśle tym swoim artykułem i nie wiem czy jeszcze :P Dla mnie np. K619 były nie do przyjęcia, a mixry bardzo chętnie. Do pewnych rodzajów muzyki i "na chwile" (strasznie szybko sie nudzą, po godzinie grania nie mogły mi nic zaoferować nowego) wprost rewelacyjne dla mnie sa :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Aj tam nismovsky sie nakręciłes troche myśle tym swoim artykułem i nie wiem czy jeszcze :P

O TO TO TO. w końcu ktoś to powiedział :D

 

 

Poniżej koleś z hedfaja, który niejdną parę słuchawek miał na/w uszach. Jakoś nie jedzie po tych słuchawkach:

Edytowane przez Ektos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ale ja nie mówię o nowych bitsach, bo tych na uszach jeszcze nie miałem. MixR sam pochwaliłem jako jedyne sensowne w tym moim "artykule", więc wasz argument jest inwalidą (jak to się mówi) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie ma problemu. Warto posluchac, bo przeciez odsłuch to dla audiofila swojego rodzaju oświecenie :P Nowe studio można przesłuchać bodajże w ispotach. Teoretycznie tez w Saturnie, ale oni maja zawsze przygotowany set utworów... Taki, ze żadne słuchawki zle tego nie mogą zagrać.

 

Wgl ten Azjata sporo ciekawych słuchawek recenzuje. Ja juz widziałem min. Rha ma750, Yamahy eph100 i audio technica es7. Nawet nie pokojarzylem faktu, ze jest z head fi. Ale to tylko + dla niego. Choc recki naszego maciuxa i tak sa nadto wystarczające (każdy kto je czytał chyba wie o co mi chodzi ;)), aczkolwiek chłopcy sie uzupełniają. No i do nausznych recenzentów warto dodać Tylla ;)

Edytowane przez TvSuperStar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności