Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Dobra zewnętrzna karta dźwiękowa pod Denony AH-D340


Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Poszukuję dobrej zewnętrznej karty dźwiękowej do słuchawek Denon AH-D340 do około 400 zł (jeśli naprawdę będzie warto to mogę jeszcze dołożyć ze stówkę). Karciocha będzie wykorzystywana do gier i do muzyki, jednak zależy mi przede wszystkim na dobrej jakości dźwięku w muzyce, w grach grunt żeby po prostu działało (nie gram na słuch i starcza mi po prostu zwykły dźwiek :) ). Słucham szerokiej gamy gatunków: od rocka, przez elektronikę i house aż po reggae. Aktualnie używam integry i czuję że słuchawki się marnują, dlatego też fajnie by było gdyby nowa karta była w stanie wycisnąć z nich jak najwięcej :) Zależy mi też, żeby kartę można było normalnie, bezproblemowo kupić w Polsce (sklepy zagraniczne odpadają- wolę już trochę przepłacić ale mieć PL gwarancję i bezproblemową wysyłkę).

Z góry dzięki za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co konkretnie podejdzie pod te słuchawki. Na massdrop masz u100 za 150 dolarów może wyjść trochę ponad budżet. Na aliexpress jest sd650 za 108 dolarów, zmienić mu opki może jakoś mod i gitara.

 

Ogólnie ciężko dorwać rozsądne combo szczególnie w tej cenie. Lepszą opcją są rozwiązania dzielone. Jest conajmniej kilka dobrych tanich małych daców a i dobry wzmacniacz można wyrwać. Kombinacji jest sporo, co konkretnie Ci podejdzie to nie wiem więc nie polecam konkretów. Poszukaj na forum nazw, poczytaj o tych urządzeniach a jak coś Ci wpadnie w oko to podaj tutaj to połączenie do weryfikacji.

Edytowane przez MrBrainwash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda z tych kart będzie grała lepiej niż integra, to pewne. Natomiast trudno jest polecić coś "najlepszego" Tu: http://www.audiofanatyk.pl/recenzja-nuforce-icon-udac2/ masz porównanie dwóch produktów o które pytasz. Tylko pamiętaj, że każda recenzja jest subiektywna i Tobie może brzmienie "nie podejść"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kulturalny, głęboki a jednocześnie opanowany bas nie jest jednak największą zaletą tych słuchawek. Jest nią ogólna wierność i czystość przekazu. Pasmo jest w zasadzie równiutkie, może z małymi odchyłkami właśnie w zakresie średniego basu (in minus) i delikatną górką na przełomie średnich i wysokich tonów (in plus). AH-D340 mają jednak to, czego szuka wielu audiofilów - szybkość, przejrzystość i umiejętność przekazania nawet drobnych detali bez skutków ubocznych w postaci wykrzywionego pasma czy nieakceptowalnej barwy.

Całość tu http://www.stereolife.pl/archiwum/testy-lista/572-denon-music-maniac-ah-d340

 

Musi być koniecznie combo? Brał bym wzmacniacz O2 + Dac pod usb, w zależności od upodobań sterylny UAE23 lub cieplejszy UD110v2.

Jeśli w blaszaku są cyfrowe wyjścia można rozpatrzyć też FiioD3.

Edytowane przez jd1210
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności